Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ce bi danes umrli,bi za sabo pustili…

Ce bi danes umrli,bi za sabo pustili…

Ce bi danes umrli,kaj bi ostalo za vami?

Veliko več (dobrega), kot pa takrat, ko sem se rodil.

Otrok, premoženje, avto, … pisanje na SČ :-))))))))

Vesel oče

Materialno, duhovno, na kakšen način? Misliš, kdo bi žaloval, kaj ne bi bilo narejeno, kaj bi človek zapustil ali koliko kosov perila bi bilo neopranih?

nova
Uredništvo priporoča


Nepobrisan prah in na pol skuhano kosilo.


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.[/quote]

Super tole, ampak ce potegnes crto, je tvoje zivljenje samo denar?!

Vprasanje je zelo dobro. Se je za zamislit, ampak ne vem, ce se mi na nedeljsko jutro s spremenjeno uro ze da razmisljat tako globoko… Bom sla raje peglat, da ne bi za mano ostala prepolna kosara nezlikanega perila 😉 in v bistvu najbolje razmisljam ob gonjenju pegle 😀

Psa in dva mačka. Razen družine ne bi bilo nobenega na pogreb. Ženske nimam, prjatlov nimam.

presenečene študente na medicinski fakulteti: joj, tako lepo telo, pa je umrlo?!

srečnega sina, ki bi se končno dokopal do moje vezane vloge 🙂 on misli, da je 50 jurjev, je pa samo 5 😉

pa nekaj pametnih prepucavanj na internetu


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.[/quote]

Super tole, ampak ce potegnes crto, je tvoje zivljenje samo denar?!

Vprasanje je zelo dobro. Se je za zamislit, ampak ne vem, ce se mi na nedeljsko jutro s spremenjeno uro ze da razmisljat tako globoko… Bom sla raje peglat, da ne bi za mano ostala prepolna kosara nezlikanega perila 😉 in v bistvu najbolje razmisljam ob gonjenju pegle :D[/quote]
Nekateri smo v času, ko smo še delali nekaj tudi ustvarili in sedaj koristimo dobrine minulega dela, eni tako drugi pa kot vidim bodo zapustili star peglezen, vsak po svojih zmožnostih in sposobnostih.

srečnega sina, ki bi se končno dokopal do moje vezane vloge, on misli, da je 50 jurjev, je pa samo 5 🙂

pa nekaj pametnih prepucavanj na internetu

Osebni avto, stanovanjska hiša, veliko prihrankov, nič dolgov….končno bi žena izvedela, kaj vse sem prišparal…

srečnega sina, ki bi se končno dokopal do moje vezane vloge …. on misli, da je 50 jurjev, je pa samo 5 🙂

pa nekaj pametnih prepucavanj na internetu, nekaj cot in pol bajte :)))


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.[/quote]

Pri “nama” pa takole: vseeno je, kdo bo prvi umrl, ker sem samo jaz :-))
Torej, 3 stanovanjska hiša, vrednost 500 tisoč, 4 garsonjere, vsaka vredna 50 tisoč, 1sobno stanovanje, vredno 80 tisoč, vikend v hribih vreden 150 tisoč, 3 sobno stanovanje vredno 150 tisoč, avto, vreden 25 tisoč, vikend na morju sem pa prodala, vreden 250 tisoč. Aja, gotovina je pa v nogavici, ne na računu. Bankam ne zaupam 😛

jezo od slabo delujočega SČ odnesem sabo v grob 🙂


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.[/quote]

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.[/quote]

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…
Avtrocia je hotela samo povedat, da ni vse v denarju … fajn je za sabo pustit tudi kej drugega 🙂


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.[/quote]

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…
Avtrocia je hotela samo povedat, da ni vse v denarju … fajn je za sabo pustit tudi kej drugega :)[/quote]
aha, ti misliš na duhovne dobrine … nekaj hudomušnih pesmic bo ostalo

Nič kaj dosti, pa nič za to, sem samo bežna obiskovalka, kot večina ljudi na Zemlji.

Super tole, ampak ce potegnes crto, je tvoje zivljenje samo denar?!

Vprasanje je zelo dobro. Se je za zamislit, ampak ne vem, ce se mi na nedeljsko jutro s spremenjeno uro ze da razmisljat tako globoko… Bom sla raje peglat, da ne bi za mano ostala prepolna kosara nezlikanega perila 😉 in v bistvu najbolje razmisljam ob gonjenju pegle :D[/quote]
Nekateri smo v času, ko smo še delali nekaj tudi ustvarili in sedaj koristimo dobrine minulega dela, eni tako drugi pa kot vidim bodo zapustili star peglezen, vsak po svojih zmožnostih in sposobnostih.[/quote]

Ne vem, no, ampak 10 let staro hiso in vikend na Hrvaskem tezko stejem kot svojo zivljenjsko zapuscino.
Ce se primerjam z zgornjo, ona bi zapustila kakega pol milijoncka, jaz bi pa nekje dobrih 300.000€ premozenja, ampak sori, to nikakor in nikdar ne morem steti v svoje zivljenjsko delo.
Ce ze, bi prej stela v zivljenjsko delo speglano perilo in pospravljene omare.

moja nesmrtnost…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Delam na tem, da za sabo pustim dejanja, kar bosta za nama nadaljevala in širila najina otroka….:)


Vseeno kdo od naju umre tisti, ki bo še živ bo lastnik hiše stare 10 let prodajna vrednost 300k vikend na hrvaškem 180k, dva avtomobila in gotovina na računu.[/quote]

Eni komaj cakate, da lahko poveste, da imate hiso in vikend, se vecje veselje pa je povedat koliko je vredno ane 🙂 in to pisem samo zarad drugega vasega komentarja, ki je zloben in totalno nepotreben…
Avtrocia je hotela samo povedat, da ni vse v denarju … fajn je za sabo pustit tudi kej drugega :)[/quote]
Sploh nisem vsega naštel, nemalo je še zlatnine, umetniških slik in starin.
Kaj drugega pa naj bi zapustil, od duhovnosti in spominov se ne da živeti in vsakega se slej kot prej pozabi, ljubček VSE JE V DENARJU pa če je tebi to všeč ali ne.

dva luštna otroka

Deset jurjev kredita mojim starsem hahaha

New Report

Close