Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ooooooo moj Bog

Ooooooo moj Bog

Kako je kaj takega mogoče????

http://4d.rtvslo.si/arhiv/dnevnik/174462402

A kar višje plače bodo dosegli? Kako pa?
Kakšen populizem in nategovanje volivcev! Fuj!

Štirikrat več za Slovenijo – več spoštovanja mam in očetov, več otrok, višje plače in višje pokojnine.
Aleš Primc

nova
Uredništvo priporoča

…komentirala

Še en nov uradni koritar, zajedavc.
Same podgane se mastijo na naš račun.
Čista podganja farma.

Še en nov uradni koritar, zajedavc.
Same podgane se mastijo na naš račun.
Čista podganja farma.

Umrla od smeha :)))))))

Sam kmal ne bo več smešno, ko bodo začeli s fašističnimi idejami o prepovedi splava ipd :(((

Vaš link

Ah , joj no, izkoristiti otroke za svoje cilje, hmmmm , zelo grdo. Lažejo pa že zdaj…. višje plače, višje pokojnine, več spoštovanja mam in očetov, ja malo morgen. Še eden ki nas bo poskušal nategovat.

Hahahahahaha, the usual suspects. Primc, Zevnik, Donko, Likovič, Korošec

https://www.youtube.com/watch?v=oENOkrChK58

Slepa miška, hormonski motilec in psihoanalitično razmišljujoč glanzkopf in mala prinčevka so tudi v stranki?


in zdaj bodo dobivali denar iz proračuna za svoje pedofilske dejavnosti?

Verjetno z molitvijo.

kaki kreteeni, skup zbrani, se zdaj mislijo igrat stari vek … zanimiva igrica 🙂

Sami ogabni bolniki, zdrizasti, Likovička, Meta, Primc pa še nekaj podgan aja tista slepa miška.
Višek slovenske debilnosti, saj ni res pa je res.

slovenija je dobila ekstremno desnico, me res zanima kakšen procent slovencev bo stal za temi idejami … res žalostno, da se igrajo populizem na usodah otrok!

pa kak lahko taki … eh, bruuuuh!

Hm, kako da se niso nic oglasili glede tistega nesrecnega dojencka v zaporu. Saj to je vendar njihova specialiteta, trzna niša – baje jim gre za otroke?

Tile hočejo verjetno Nsi izrinit, ker kosovskemu doktorju ni dovolj podložna. Upam, da obojni dobijo po 3 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} in ostnejo izven parlamenta, kosovski doktor naj pa koalicijo z združeno levico potem poskuša sestavljat.

delat znajo,l četudi so kosovski doktorji, ti, ki nam vladajo v večini, , so pa čisti reptili balkanskega izvora, ki ždijo na ramenih
obubožanega Slovenca.

New Report

Close