Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Sestre Kardashian prihajajo v Slovenijo

Default avatar

ve kdo kaj več

Na hitro sem prebrala, da prihajajo, a nisem uspela prebrati kdaj in kam. Ve kdo kaj več? S hčerkama bi jih šle pozdravit, so res carice.
Default avatar

Brita k

Zakaj že? Kaj so pa naredile oz ustvarile, da so take carice. Pošilhajo selfije, živijo od pidedovanega denarja opa no ja so po eni strani carice ker je folk tok glup da so njihove umetne joške in rit tako zanimive, da plačujejo za to, da jih vidijo.
Da daš nase povinilaste škornje pa si zmagala.
Default avatar

Hilarica

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a res ? Komi čakam....
Default avatar

a prihajajo

Big deal !! Zadnja stvar, ki me zanima.
Default avatar

fhjre74645

Spet 1 predstava za ljudi,ki imajo nizko samopodobo in ne uporabljajo svojih možganov.Ovce,ki bi rade videle umetno lutko.
Default avatar

Ninzor

K men pridejo na obisk :D 100eur je vstopnina
Default avatar

kaj je sploh ta kk

fhjre74645 je napisal/a:
Spet 1 predstava za ljudi,ki imajo nizko samopodobo in ne uporabljajo svojih možganov.Ovce,ki bi rade videle umetno lutko.
A ni bila pred leti v nekem resničnostnem šovu? Sedaj pa siroto vlačijo okrog, popravljajo .... V čem je point??
Default avatar

Nojajajaja

Carica je njihova mama, ki dobesedno iz niča služi miljone.vse njene hcere so samo njene lutke, ki plesejo kot ona zvizga.
Default avatar

ehehe

Kaj ti to resno ? Svoje otroke bi peljala gledat to nečimrno, plastično familijo ?
Default avatar

naivščina?

Če si naivna, potem jih res pelji. Po vsej verjetnosti bo najprej mastna vstopnina :) In potem po možnosti še tako, kot sem zadnjič na youtube gledala eno njihovo fanico, ki ji je vse skupaj dol padlo, ko je šla eno od teh pogledat, ko se je prišla nastavljat fanom. Najprej so jo čakali fuuuuullll časa, potem je prišla in ošabno šla tam mimo, niti svojih fanov ni pogledala. Morda res super, da greste in bosta hčeri vsaj pristali na realnih tleh ter nehali fantazirat o teh plehkih ljudeh :)
Default avatar

Grda resnica nep.

Zaboli me zlatica za sestre K.
Default avatar

tsj

Verjetno pride samo kolekcija oblačil ali kozmetike mlajših sester (Kylie in Kendall) in ne prav one :))).
Default avatar

BTDT

Uuuuuu! A res? Super!

Moram v Mekur po "ta dolg" gradbinski meter, da jim bom lahko izmeril riti.
Ful me zanima, če podatki o obsegih res držijo.
Default avatar

BRUH!!!!!!

nepismene cipe
Default avatar

zakaj pa??

Zakaj pa pridejo? Se jih kje gleda, je spet kakšen RŠ ?! Kristus, bedarije in tupe babe.
Default avatar

gvakamola

Vzhodniblok je napisal/a:
Že tko se dušimo v smeteh....
Ta pa zmaga! ;)))
Default avatar

intelekt res

ve kdo kaj več je napisal/a:
Na hitro sem prebrala, da prihajajo, a nisem uspela prebrati kdaj in kam. Ve kdo kaj več? S hčerkama bi jih šle pozdravit, so res carice.
Mogoče bi raje kakšno knjigo pametno prebrala ali pa nekaj da bi možgane malo premigala, namesto da gledaš tuje življenje po tv in ga idealiziraš. Mogoče bi potem premogla toliko intelekta da bi iz par vrstic članka razbrala da v Slovenijo prihaja njihova kolekcija oblačil in dodatkov in ne osebe :). In taki vzgajate otroke, ki bodo menda prihodnost Slovenije. Nas je menda potem res lahko strah prihodnosti......
Default avatar

pomaranča40

Brita k je napisal/a:
Zakaj že? Kaj so pa naredile oz ustvarile, da so take carice. Pošilhajo selfije, živijo od pidedovanega denarja opa no ja so po eni strani carice ker je folk tok glup da so njihove umetne joške in rit tako zanimive, da plačujejo za to, da jih vidijo.
Da daš nase povinilaste škornje pa si zmagala.
Podpis!
Default avatar

tarči

V bistvu so večji problem ljudje, ki jih kupujejo.