Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek fant omenil bivšo

fant omenil bivšo

sva na začetku, se še spoznavava. Seksala sva tudi že, čedalje bolj pa si želi analnega sexa in me veliko nagovarja k temu. Zadnjic sem mu rekla, da ne bom, ker si ne želim zatem pa je rekel: bivša mi je pa pustila da jo v rit, pa še: vsi moji prjatli lahko analno, samo jst ne

nisi edina za v rit

S tabo je samo zaradi sexa in ne zaradi dolge zvez. Zveza, ki se začne s sexom, se ne obnese.

Potem naj pa kakšno od prijateljev poskusi ali pa bivšo. Kaj češ ustreči samo zato, ker on tako želi? Mene bi odbilo, da bi mi težil, ni problem, da poskusiva kaj novega, samo siliti me v nekaj, pa ne dovolim.

In ti tazga zares jemlješ? Joooj ste res naivne. Jaz ga nebi, se bi distancirala od njega čustveno.

Jaz mam enga ful norega jebaca ampak sm za fuk. Niti pomislim ne da bi se zaljublja vanj.

Mislm da bo te veze kmal konc. On je s s tabo sam zarad seksa. Pa še sama pišeš da sta šele na začetku, da se šele spoznavata, a že seksala.
Jaz bi ga poslala nazaj h bivši, pa naj z njo nadaljuje analno. Da bi me en nagovarjal na neki kar men ni všeč, bi mu takoj povedala svoje al ga pa poslala nekam.

jaz mu reče, da lahko mirno gre k bivši nazaj in zraven še povem, da moj bivši je bil pa toliko uvideven, da je spoštoval in slišal moje želje in mu je bilo za to kar je mini ok tudi mar in to brez izsiljevanja (primerjanja z bivšo).

jao, kaj če te bo pustil, ker mu ne daš? daj rajši! :))))

Strinjam

In koliko časa se bosta še spoznavala, preden boš dojela, s kakšnim tipom človeka imaš opravka?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

če je res in ni kaka bedna provokacija, potem pomisli, kako se ob tem fantu in njegovih besedah počutiš. Kako se ob svojem fantu želiš počutiti? Pomenita se, če se boš tako, kot se želiš, lahko počutila ob njem, sicer se pa razidita. Spolnost je stvar dveh in dva se morata strinjati. Izsiljevanje in primerjanje z bivšo ni zrelo, niti spoštljivo niti odraz ljubezni.
Z nekom, ki ti počne to, bi se ti še v misijonarcu moralo gabiti seksat.


podpis


Ja, jedeta na…

Kolk je pa star tale otrok, ki bi čustveno izsiljeval, tudi tako, da bi te hkrati vsaj malo prizadel, ker ga imaš vsaj malo rada? Bivša pa ne več.


podpis … sami dobri komentarji – in za to, ker ga ima vsaj malo rada, si po njegovem zasluži, da jo prizadene, čustveno in drugače izsiljuje, bivšo pa hvali in v zvezde kuje – narobe svet…v glavi tega moškega

Ja potem pa naj s prjatli analno seksa :)))

Jaz to počnem samo z nekom, ki mu zaupam. Kaj pa pocnejo njegovi kolegi in njegova bivša me pa ne zanima. Itak ponavadi pretiravajo.

Kakšen bedak…jao.

Povej mu, da ti si pa nekaj posebnega, če še ni dojel. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Omeni se ti bivsega. Pa fejst naloži. Začni pri dolžini cure, nadaljuj z dolžino jahte..

Omeni se ti bivsega. Pa fejst naloži. Začni z dolžino cure, nadaljuj z dolžino jahte..

Če ni čustvene povezave, tudi skakanje po postelji ne bo nič rešilo. Poleg tega je analni seks lahko nevaren, ker se ti lahko kej predre, potem boš imela pa drisko pa kri v blatu, mogoče še kej hujšega. Bivša je z razlogom bivša, mogoče ji je pa kej poškodoval med seksom. Poleg tega, če ti omenja druge ženske, naj gre k njim.

To je navadna kurbarija, da se 2x letno tako vsakič z drugim spoznavaš. Če ne bi dala takoj seksat, bi takoj vedela na čem si. Zdaj se biš pa zaljubila in mu dovolila karkoli, samo da ne bo šel. Punca, zbircaj ga iz svohe pistelhe in svohega življenja čimprej.

Mene recimo podžge če omeni bivšega in če jo zvežem v okove je to obvezen del predigre ali obratno 🙂

New Report

Close