Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jaz se pa ne strinjam, da so tisti mami takoj vzeli otroka

Jaz se pa ne strinjam, da so tisti mami takoj vzeli otroka

Si revček ni zaslužil vsaj prvih nekaj mesecev biti z mamo?
Zdi se mi okrutno, da so ga tako odtrgali stran.

??


Verjetno so mu s tem rešili življenje.

Če sem prav razumela, so ji dovolili imeti otroka v zaporu.

Ampak ta otroček si zasluži pravo mamo in zanj bi bilo nabolje, da se ga da posvojit nekam daleč v tujino in da nihče nikdar ne izve, kje je.

Torej še enkrat in še 100x, če boste zbrisali.
Če je govora o materi morilki, potem si otrok vsekakor NE zasluži, da je s takšno osebo!!
Me pa zanima kakšne vrste človek mora biti oseba, ki zbriše moje mnenje???

Ne, niso ji dovolili. Otroka so ji s prevaro vzeli takoj ko ga je rodila. So rekli, da ga nesejo na preiskave, potem so ga pa ugrabili. Njena odvetnica bo tožila na Evropskem sodišču.

Ne, niso ji dovolili. Otroka so ji s prevaro vzeli takoj ko ga je rodila. So rekli, da ga nesejo na preiskave, potem so ga pa ugrabili. Njena odvetnica bo tožila na Evropskem sodišču.[/quote]

Če govorimo o istem primeru, potem so naredili popolnoma prav in kot pravim, otroka je treba dat nekam daleč v tujino, da nikdar ne izve, kdo sta njegova starša!

Ne, niso ji dovolili. Otroka so ji s prevaro vzeli takoj ko ga je rodila. So rekli, da ga nesejo na preiskave, potem so ga pa ugrabili. Njena odvetnica bo tožila na Evropskem sodišču.[/quote]
Ja, super. Komu se je torej zgodila krivica? Otroku ali njej? Aja, samo psihopati. Fuuuj in gravž za vse, ki sploh pomislijo na to, da si tak izmeček zasluži biti v bližini otroka!

Ne, niso ji dovolili. Otroka so ji s prevaro vzeli takoj ko ga je rodila. So rekli, da ga nesejo na preiskave, potem so ga pa ugrabili. Njena odvetnica bo tožila na Evropskem sodišču.[/quote]

Svet je res čist sprevržen. umoriš svojega otroka, potem pa imaš pravico do novega?

Otrok nujno rabi materino mleko in toplino, da ga zaščiti pred infekcijami. zato bi morali otroka pustiti vsaj nekaj mesecev pri materi. Mati tudi če je najhujša je za otroka boljša od neke tujke.

Ja pa ja! Itak bi mu takoj polomila vse kosti. Otrok ima pravico ima do normalnega življenja.

Otrok bi mogu dobut mlek taprvi vsaj 3 mes.za njega bi blo dobr
Plus tegs bi ji blo pol tezko k bi se ze,

Kje je ta pošast sposobna nuditi toplino? Pa kaj je tebi?
Misliš,da ji je kaj do otroka,misliš,da si res želi dojiti?
Ta pošast je hudimano prerčunljiva,novorojeni otrok je zanjo le orodje in upanje,da se bo čimboljše izmazala.


A ste tudi vi zmešani????!!! Od psihopatke bo otrok dobil toplino??? Kakšno? Da ga bo tako tesno stiskala k sebi, da ga bo zadušila? Psihiči!

Kje je ta pošast sposobna nuditi toplino? Pa kaj je tebi?
Misliš,da ji je kaj do otroka,misliš,da si res želi dojiti?
Ta pošast je hudimano prerčunljiva,novorojeni otrok je zanjo le orodje in upanje,da se bo čimboljše izmazala.[/quote]

Pozabljaš, da je bila pred to tragedijo dobra mati 4 hčerkam. Bogve kaj jo je prignao v tako grozovito vedenje. Kaj pa veš, kaj se je dogajalo? Morda jo je tisti moški drogiral in silil v v to početje? Morda ona otroka sploh ni tepla, ni pa imela moči, da ga ubrani?

Kje je ta pošast sposobna nuditi toplino? Pa kaj je tebi?
Misliš,da ji je kaj do otroka,misliš,da si res želi dojiti?
Ta pošast je hudimano prerčunljiva,novorojeni otrok je zanjo le orodje in upanje,da se bo čimboljše izmazala.[/quote]

Pozabljaš, da je bila pred to tragedijo dobra mati 4 hčerkam. Bogve kaj jo je prignao v tako grozovito vedenje. Kaj pa veš, kaj se je dogajalo? Morda jo je tisti moški drogiral in silil v v to početje? Morda ona otroka sploh ni tepla, ni pa imela moči, da ga ubrani?[/quote]
Oprosti, ampak ti pa nisi diht. Pospravi tisto neumno floskulo, da je mati pa le mati. Na to še zagovarjajo navadno ravno tiste, ki delajo otrokom največjo škodo. Normalna mati se zaveda, da ni nepogrešljiva.

Sem dojila vedno vsaj do 2. leta starosti, ampak dejmo se ne sprenevedat – dojenje je dobro za dojenčka, res je. Še boljše za dojenčka pa je, da ostane živ. Arina je bila mogoče dojena eno leto, pa ji ni na koncu nič pomagalo, ne?

Kaj ga bo zaščitilo pred infekcijami? Mleko ali toplina? Ženska je pustila hčerko umreti v grozovitih mukah. Ona ima toplino? Brez materinega mleka se pa tudi da. Moj otrok je zrasel na umetnem mleku in nima nobenih infekcij, vsa ta leta niti enkrat ni dobil antibiotika. Ni res, da je mati vedno boljša od tujke. Verjamem, da 99,99 procentov žensk ne bi pustila tiste majhne punčke umreti v grozljivih mukah, pa čeprav teh 99,99 procentov žensk ni mama tega otroka.

Kje je ta pošast sposobna nuditi toplino? Pa kaj je tebi?
Misliš,da ji je kaj do otroka,misliš,da si res želi dojiti?
Ta pošast je hudimano prerčunljiva,novorojeni otrok je zanjo le orodje in upanje,da se bo čimboljše izmazala.[/quote]

Pozabljaš, da je bila pred to tragedijo dobra mati 4 hčerkam. Bogve kaj jo je prignao v tako grozovito vedenje. Kaj pa veš, kaj se je dogajalo? Morda jo je tisti moški drogiral in silil v v to početje? Morda ona otroka sploh ni tepla, ni pa imela moči, da ga ubrani?[/quote]

Ni imela moči, da ubrani otroka? A res moram biti direktna? Kurec ji je pomenil več od lastnega otroka. Ni bila ona čisto nič drogirana, samo tako nora je bila na tega tipa. Bila je dobra mati štirim hčeram? Samo da je tri hčere zapustila, da je lahko skakala po temu novemu tipu, a ne? To je res odlika dobrih mam, da zapustijo otroka, ko si najdejo loverja.

Se mi dozdeva, da je tole samo bolna provokacija za dvig obiska. Kakorkoli že, bolno je tudi tole!

Materino mleko ni nujno najboljše, kar damo otroku. Jaz sem zrasla brez njega in moja hči tudi. Pa brez vsakršnih bolezni v otroštvu.

Sicer pa ne vem, o kateri materi je v tej temi govora. Najbrž gre za provokacijo.

Eni ste pa res moralisti… Umetno mleko bo škodilo dojenčku?? In to mami,ki je dopustila, da je njena dveletna hčerka umrla od pretepanja? Takšne človekove pravice si vtaknite kamor hočete.

Ne, niso ji dovolili. Otroka so ji s prevaro vzeli takoj ko ga je rodila. So rekli, da ga nesejo na preiskave, potem so ga pa ugrabili. Njena odvetnica bo tožila na Evropskem sodišču.[/quote]

dej ne nakladaj – papir so ji dali za podpisat….. A ti živiš v času španskih nun v 70ih prejšnjega stoletja mogoče, da take bedarije pišeš?


A ste tudi vi zmešani????!!! Od psihopatke bo otrok dobil toplino??? Kakšno? Da ga bo tako tesno stiskala k sebi, da ga bo zadušila? Psihiči![/quote]
lahko pa da je tak psihič, ki sovraži hčerke … s sinom bo pa zlata

kolostrum je najpomembnejši. – mleko prvih 48 ur po porodu – tega je pa novorojenček dobil….

New Report

Close