Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Samski, kako prebrodite osamljenost?

Samski, kako prebrodite osamljenost?

Zanima me, kako se tisti, ki ste nezadovoljni s svojo samskostjo zamotite, kako prebrodite osamljenost. Jasno mi je, da sem za moške nezanimiva in vem, zakaj, ampak se s tem kar ne morem sprijazniti, počutim se osamljeno, cele noči jočem. V družbo ne hodim veliko, ker nimam samskih prijateljic, med pari mi je pa neprijetno. Kako ste se pripravili do tega, da vam je postalo vseeno, kaj počnete, da vam mine dan, kam hodite?

Saj so na svetu tudi drugi ljudje, ne samo potencialni seks partnerji. Druži se z ostalimi ljudmi, včlani se v kakšno društvo, prostovoljsko organizacijo, pomagaj ljudem okoli sebe, ugotovi, kaj te veseli in to počni.

Ti si pa odličen primer odvisnice od odnosov…če nekomu ne visiš okoli vratu, pa jočeš cele dneve in noči.

Ne privoščim nikomur, da se zaplete s tabo….

Ti si pa odličen primer odvisnice od odnosov…če nekomu ne visiš okoli vratu, pa jočeš cele dneve in noči.

Ne privoščim nikomur, da se zaplete s tabo….

Jaz uživam v samskosti, manjka mi samo seks. Tega lahko dobiš tudi brez tega, da greš v vezo.
Vpiši se na kak tečaj tujega jezika ali se priključi kakšnemu društvu ali se vpiši na tečaj akrojoge, kjer boš sigurno koga spoznala. Sama sem že 5 let let samska, pa ne jokam, ampak hodim na brezplačne tečaje na Ljudsko univerzo, grem na kavo s kolegico ali kolegom, tečem, delam na vrtu, itd.
Sem pa res tak tip ženske, ki ji čisto ustreza življenje samotarke in uživačke. Če si odvisna od odnosov je to težje.

Jaz sem samska že od nekdaj. Stara pa preko 40.
Imam svoje hobije, hodim na dopust – vse to sama. Mi je čisto ok.
Osamljena se počutim, ko se recimo nihče ne spomni na moj rojstni dan in recimo, ko nimam s kom praznovati novega leta. Ampak z leti mi je tudi za te stvari postalo vseeno.

To je trenutno res. Samska sem v bistvu od zmeraj, z izjemo enega kratkega razmerja nisem bila še niti na zmenku. Ampak včasih me to ni motilo, zdaj pa nikakor ne morem mimo tega občutka odrinjenosti od družbe.


To je odgovor za “Odvisnica”.


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected]


To je odgovor za “Odvisnica”.[/quote]

Mene pa zanima, zakaj misliš da si moškim nezanimiva?

Jaz uživam v samskosti, manjka mi samo seks. Tega lahko dobiš tudi brez tega, da greš v vezo.
Vpiši se na kak tečaj tujega jezika ali se priključi kakšnemu društvu ali se vpiši na tečaj akrojoge, kjer boš sigurno koga spoznala. Sama sem že 5 let let samska, pa ne jokam, ampak hodim na brezplačne tečaje na Ljudsko univerzo, grem na kavo s kolegico ali kolegom, tečem, delam na vrtu, itd.
Sem pa res tak tip ženske, ki ji čisto ustreza življenje samotarke in uživačke. Če si odvisna od odnosov je to težje.[/quote]

Me pa res zanima, koliko ste stari, da tako razmišljate. Tudi sam sem samski pa seksa prav nič ne pogrešam, pa se moški, ki bi pregovorno moral biti bolj za take stvari.
Star sem pa 21 let.

Kaj si bolj introvert ali bolj ekstovertirana oseba? Jaz sem introvertirana pa mi ni težko biti sama.
Kake imaš pa kaj hobije?
Zakaj misliš, da si odrinjena od družbe? Vem, da ljudje pljuvajo po samskih ženskah. MOški, če so samski, jih za čudo ne motijo. Ampak malce se poglobi v odnose tistih, ki pljuvajo po samskih. Ugotovila boš, da so ali kake nadute kure ali pa kaki nesrečno vezani. Tisti, ki so srečno vezani in imajo pospravljeno podstrešje, ne pljuvajo po samskih. Je pa žal takih bolj malo.
Je pa tako, da večina žensk, ko niso več samske, skenslajo svoje samske kolegice. To se moraš s tem sprijaznit, da večina ženske je takih. Se pa zna zgoditi, da ti te iste pridejo potem jokat, ko pride do težav, ločitve. Pa, samski kolegi, ko niso več samski, te bodo tudi verjetno skenslali, ker jim ženske ne pustijo, da se družijo s tabo.
Tako je. Redki so, tako med ženskami kot med moškimi, ki so v vezi pa se vseeno želijo družit s samskimi. Če najdeš kakega takega, se trudi, da se prijateljstvo ohrani.


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected][/quote]

A se ti lahko tudi jaz javim? Že nekaj časa te berem, pa si mi fajn 🙂


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected][/quote]

A se ti lahko tudi jaz javim? Že nekaj časa te berem, pa si mi fajn :)[/quote]
komot ☺ … bom počaščen ☺

Avtorica, če boš pa za kako druženje pa tudi kaj napiši sem gor. Po mojem nas je kar nekaj samskih, ki bi se radi družili s samskimi pa kak samski čvek bi bil tudi dobrodošel.
Jaz sem prav naveličana poslušat kolegice o otročjih kakcih, plenicah, hrani, boleznih. Sem bila pa dva dni nazaj na čveku s samsko znanko in je bilo super. POgrešam taka druženja. Ne da se mi več poslušat težav z možmi, kam vozijo otorke, kaj mož ne naredi, kako se je dojenčke posral.


To je odgovor za “Odvisnica”.[/quote]

Mene pa zanima, zakaj misliš da si moškim nezanimiva?[/quote]

Preprosto zato, ker zame ni interesa. Sklepam, da zaradi videza. Čeprav se zanj trudim, je vse skupaj bolj žalost. V službi in na tečajih, ki jih obiskujem, spoznavam veliko ljudi, z mano se radi pogovarjajo, mi povejo, da sem zabavna in mi kdaj zaupajo svoje težave, tako da mislim, da moja osebnost ni grozna.

Ja, če pa za žensko ni nobenega interesa mora biti pa res grozno. Kaj pa je narobe s tabo? Maš vse okončine? Po mojih izkušnjah še tako prekleto grde ženske hitro najdejo eno žrtev.

Mene pa zanima, zakaj misliš da si moškim nezanimiva?[/quote]

Preprosto zato, ker zame ni interesa. Sklepam, da zaradi videza. Čeprav se zanj trudim, je vse skupaj bolj žalost. V službi in na tečajih, ki jih obiskujem, spoznavam veliko ljudi, z mano se radi pogovarjajo, mi povejo, da sem zabavna in mi kdaj zaupajo svoje težave, tako da mislim, da moja osebnost ni grozna.[/quote]

Glede na napisano bi ti svetoval, da morda tudi sama poskusiš kdaj narediti prvi korak, saj je veliko moških tudi bolj sramežljivih in ti nočejo povedati, čeprav so zainteresirani zate. Izgubiti nimaš ničesar in tudi v današnjem času tako početje ni prav nič nenavadno.
Vidim, da je pri tebi najbolj problematičen ravno ta prvi korak zato, ker če imaš dobro osebnost in si zabavna, mislim da ga ni človeka, ki ga ne bi s tem pritegnila, ampak potem pa pridemo spet do samozavesti in prvega koraka.


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected][/quote]

Ja, te občasnosti sem se šla pred leti, ko sem bila še mlajša. Zdaj bi raje imela resno vezo. 😉


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected][/quote]

Ja, te občasnosti sem se šla pred leti, ko sem bila še mlajša. Zdaj bi raje imela resno vezo. 😉
Pri 30tih se mi ne da stalno skrivati za seks, da ga sploh dobim.

Če je ženska grda, še en pomeni,da nima dostojanstva.
Nimam pojma kako avtorica zgleda. Verjamem pa, da je toliko pametna, da ne bi vzela vsakega, ki se ji ponuja. In prav je tako. Ne glede na videz, naj ima vsaka ženska toliko pameti, da ve, da je bolje biti samska kot s slabim tipom.
In ne verjamem, da se čisto nihče ne zanima za avtorico. Vem pa, da je toliko pametna, da ne bi šla v razmerje s kar vsakim.

Bodimo realni. POznamo tudi take zakatere ni popolnoma nič zanimanja. In ne brez razloga.


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected][/quote]

Ja, te občasnosti sem se šla pred leti, ko sem bila še mlajša. Zdaj bi raje imela resno vezo. 😉
Pri 30tih se mi ne da stalno skrivati za seks, da ga sploh dobim.[/quote]
imam odprte opcije, skrivanje pa ni potrebno ☺

Ne, tega preprosto ne verjamem. Vsaka ženska, ne glede na videz, če se prijavi na spletni portal za samske, bo imela takoj zvrhan koš vabil na srečanja, teženja na polno, da se naj srečajo z njo. Eni ji bodo v nedogled pisarili ljubezenska pisma kako so zaljubljeni. Res pa je, da nobena pametna ženska s takimi tipi ne bo hotela na srečanje. Je pa na teh portalih toliko skrajnih obupancev, da se za vsako žensko najdejo. Ja, čisto za vsako.


pusti kontakt, da se zmeniva za kakšno občasnost ☺
lahko pa se mi javiš na [email protected][/quote]

Ja, te občasnosti sem se šla pred leti, ko sem bila še mlajša. Zdaj bi raje imela resno vezo. 😉
Pri 30tih se mi ne da stalno skrivati za seks, da ga sploh dobim.[/quote]

Tebi bi isto napisal kakor samski zgoraj. Če nimaš nerealnih pričakovanj bi si morala na ta način enostavno najti svojega partnerja, saj so 30-eta zrela leta in se tudi v teh letih da najti še veliko dobrih samskih fantov, tako da ne vidim nobenega razloga za to, da ne bi poskusila.

New Report

Close