Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Hudo sem zbolela. Poznate kaksnega dobrega psihologa?

Hudo sem zbolela. Poznate kaksnega dobrega psihologa?

Druzina in prijatelji mi stojijo ob strani. Vseeno pa je bolecina tako huda, da sem se odlocila za psihologa. Poznate kaksnega dobrega? Grem pa samoplacnisko, da bom takoj na vrsti. Lepo prosim za nasvete. Obupana.

tvoj osebni zdravnik te bo napotil. Lp

Ne klamfaj bedarij..napotil ja h kakem levem dohtarju, ki ji bo se vec skode naredil

Od kje pa si avtorica?

nova
Uredništvo priporoča

Dejmo najprej razjasnit, a rabis psihologa (dvomim), psihoterapevta al psihiatra.

Pa kaj jo posiljas k zdravniku, ce bi bla rada takoj na vrsti, na napotnco bo cakala celo vecnost. Mimgrede, pr dobrih/najboljsih psihoterapevtih je tud za cakat …

Ce vemo kaksna je razlika med psihologom in psih. tem je jasno koga rabi

Ce vemo kaksna je razlika med psihologom in psih. tem je jasno koga rabi[/quote]

Kva ces povedat? Ne vem js, koga rab. Govori o neki hudi bolecini, to lici kvecjemu na klinicnega psihologa, sicer si pa nima z njim kej pomagat.

Če si iz Ljubljane ali njene bližine, priporočam Frančiškanski inštitut. Imajo različne terapevte in tudi cene so od 10,00 eur na uro naprej. Želim ti dober izid pri zdravju.

Dr. Hrovatičeva v Lj. Dela prek koncesije in privat. Poisci na google naslov in kontakt. Srecno!

Ne vem kaj rabim. Torej pomoc. Sem neozdravljivo bolna. Ne vem kaksna je razlika med psihologom psihiatrom in psihoterapevtom. A mi lahko kdo pomaga kam naj se obrnem? Grem pa kot sem rekla samopacnisko, saj bo tako hitreje.

Priporocam dr. Zvezdano Dernovsek ali dr. Zorana Milivojevica.
Franciskanski institut in vse, ki disijo na teolosko fakulteto ti pa toplo odsvetujem.

Kaksna je kvaliteta pecenke, ki bi stala 10 centov? Podobno je s terapevti, ki stanejo 10 eur.

Ne poznam dobrih psihologov,poznam pa dobrih parapsihologov.


Dr. Drnovšek ima trenutno ambulanto v Sevnici, ne vem pa, če ima tudi zasebno ambulato kje tle v Ljubljani.
Obrni se na dr. Bojano Moškrič ima tako na koncesijo, kot samoplačniško Tel. 01 56 321 96.

Avtorica, zakaj meniš, da si neozdravljivo bolna? S katerega konca Slovenije si, da te napotim na dobrega psihologa? Pozdrav!


Ne pusti se prepricati,da si neozdravljivo bolna. Medicina ne ve vsega. Povezi se s svojo duso in vodnikom in prosi,da ti ozdravi telo,da lahko nadaljujes z zivljenjem in svojim poslanstvom (poisci ga). Vizualiziraj sebe zdravo kar se da pogosto ce ne ves cas. Marsikaj se da narediti ko medicina ne zna. Nesteto knjig obstaja na to temo da je res toliko na nas. Odloci se da bos zdrava in bos zivela in veselo ter pogumno temu naproti! Srecno!

Nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha. Sem te pomirila?
Ravno domači so najboljši psiholog. Ljubezen je najboljše zdravilo psihičnih težav.
Sama poguglaj, malo raziskuj… Ves kronične bolezni so širok pojem. Ali je tvoji težavo povzročila fizicna bolezen, ki ni ozdravljiva? Si zato v globoki žalosti? V tem primeru lahko greš do psihologa. Fora je pa samo v tem, da to bolezen sorejmes. Moja moja bolezen. Bolezen moja, del mene si, rada te imam. Živela bom s tabo po svojih močeh, dajala in prejemala bom ljubezen domačih. Ne vem za kakšno bilezen se gre. Stvar je v odločitvi. Tvoji odločitvi. Boš živela s to boleznijo? Ja boš. Vredu je. Ne boš se borila proti njej, ker to vodi v stres. Imaš raka? Zmoreš to. Vidim, da zmoreš. Ko boš bolezen sprejela, boš počasi pripravljena na naslednji korak. Na življenje. Morda pa bolezen izgine. Vizualizuraj kako izginja… Ne bori se proti njej, pusti jo, ds sama odkoraka proč, v nebo. Z vsakim izdihom gre delček bolezni ven. Boš videla. Tudi, če ti bo šlo na slabše, bo rezultat pozitiven ok. Ti boš živela z boleznijo ali brez. In z ljubeznijo do sebe, do družine, do življenja. Ne obupaj. Če pa misliš, da si v depresiji…pojdi po zdravila, pojdi do osebne zdravnice. Lahko ti pomagajo. Ja, tudi psiholog ti lahko pomaga. Zelo. Googlaj in sama si izberi tistega, ki ti je najbližji, najbolj prijeten, najbolj po tvojem okusu.
Srečno, draga moja. Vse bo ok.

New Report

Close