Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Likanje las

Likanje las

Kaj kupiti za likanje las,da je sprej oz. pršilo, ne krema? DM, Muller, kaj priporočate?


Bencin, na Petrolu!
Ali se zavedaš kako si uničuješ lase pri samem likanju?
Frendica je po enem letu kot oskubljena kura, pa je uporabljala vsa mogoča pršila in kreme.

Se likam že 8 let. Večkrat postrižem konice, lasje pa so gosti in lepi.

nova
Uredništvo priporoča

Si jih že dolgo likam, ostajajo gosti, samo konice je treba strižti. Sicer pa si jih NE likam na dva dni, to se tudi meni zdi da ti lahko potem samo še izpadejo. Ne uporabljam pa sprejev, se mi zdi to bolj kot ne še bolj škodljivo, da še neko tekočino pražiš na laseh potem. Je pa v Milerju in DM ogromno tega, kar koli ti srce poželi. Sama rajši uporabljam kvalitetne šampone, potem pa si jih res na hitro zlikam. Se mi zdi, da več kot imaš teh izdelkov na laseh, slabše je, čeprav oglašujejo drugače, oziroma- za moje lase to ni.

Daleč bolj kakovostni so likalniki namenjeni profesionalni rabi v frizerskih salonih, kot ti, ki se prodajajo v navadnih trgovinah.

Meni je moj likalnik zrihtal moj frizer, je od firme Gama in ga uporabljam že ene 10 let, deluje še vedno kot prvi dan, prav nikjer se mu nič ne pozna.

Lase si likam samo po tem, ko si jih operem. Drugače ne. Ne uporabljam nobenih posebnih sprejev in ostalega. Šampon in balzam, pa po likanju še malce olja ali gela, da jih ukrotim, ker kljub likanju frlijo po svoje.

Jaz imam tudi Gamo. Sem kupila od ene frizerke pa ostali frizerki te znamke sploh ne poznajo. Likalnik je star 10 let pa dela kot nov.

New Report

Close