Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek David Icke v Ljubljani

David Icke v Ljubljani

Je šel kdo, zarotniki?

Tudi mene zanima.

Saj vse ostalo še dobro govori, edino s temi reptili ga sračka.


V temle videu razloži, kako poteka “preobrat” v reptile in nazaj. Gre za percepcijo dojemanja, za dekodiranje ene valovne dolžine in preskok na drugo valovno dolžino in nazaj.

https://www.youtube.com/watch?v=xJLgv7z3e0w

nova
Uredništvo priporoča

Žal nisem (prepozno izvedel, pa faks)…bom pa naslednjič, če pride Alex Jones.

Me veseli, da ga še en kolega študent pozna, nažalost nas je pre/malo takih.

Lep pozdrav

enako, lp

Mislim, da bi bilo dobro, če bi organizirali kakšno srečanje za študente z alternativnim razmišljanjem, da bi se lahko spoznali in izmenjali naša menja.
Sam sem mnenja, da bi bil to zelo zanimiv dogodek, kjer bi lahko spoznal veliko novih ljudi in se naučil novih stvari ali pa se le imel lepo v družbi ljudi z podobnim mišljenjem.

Super ideja, sem za ! 🙂 Lahko pa začnemo kar tu na tem forumu, potem pa ustanovimo fb skupino…

Mislim, da bi bilo to res odlično, ker se jih veliko boji pokazati, da tako razmišljajo, ker se bojijo negodovanja s strani tistih, ki so drugačnega mnenja, zato bi bilo res super, če bi se lahko kje dobili v večjem številu in pogovorili.

Na katerem faksu pa študirata vidva? In kako to, da sta celotno šolanje do zdaj prespala? Ker drugače mi ni jasno, kako bi lahko ljudje s izobrazbenim potencialom tudi približno verjeli temu, kar klamfa David Icke.

Ne bom se izpostavljal na internetu, gre pa za zahtevnejšo družboslovno smer. In ne, ne verjamem Icku 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, samo za razliko od tebe, nisem toliko neumen, da verjamem čisto vsakemu bullshitu, katerega servirajo mainstream mediji. Izraz “Fake news” je nastal zgolj zato, ker je mainstream medije strah, ker prihaja počasi resnica na plano in ker imajo ljudje na prostemu trgu idej preko interneta več izbire.

Resnica? Tvoja resnica? Ali hočeš biti s t.i. “Tvojo resnico” samo malo bolj “spešl” in se dvignit nad druge? Vidim, da je pri nas šolstvo še vedno v jarmu cerkve. Poveličevanje “drugih resnic” ,kot jim pravite, pa samo podaljšek vere.

Svet ni črno-bel. Od kod vam, konspiracijskim pristašem, ideja, da ljudje, ki se jim zdi David Icke smešen, verjamejo vsemu, kar slišijo in preberejo v medijih? Si že slišal za kritično razmišljanje (ki btw nima nobene veze s “filingom”, gledanjem v svojo notranjost, šestim čutom). Ali pa morda za kredibilne vire, ko že študiraš zahtevnejšo smer? Vsak študent, ki je sedel in poslušal Davida Icka ves dan, in ni bil tam samo zaradi radovednosti, ampak se z njim strinja, nima kaj delat na normalni univerzi. Ali pa se posvetuj s kolegi, ki študirajo fiziko, biologijo, kemijo, in vprašaj njih, kaj si mislijo o chemtrailih, ravni Zemlji, cepivih.

Fajn mi spet pripisuješ nekaj, kar sploh nisem rekel. Kot verska sekta pa prej delujejo tvoji ljubi mainstream mediji kot pa alternativni mediji btw. A moram pojasnjevati zdej, da ne verjamem v ravno zemljo (sem ateist), daverjamem v delovanje cepiv ter da ne verjamem v chemtraile? Vseeno pa verjamem, da svetovno politiko kontrolirajo eni in isti ožji krog ljudi (ne kuščarji), katerim je skupno, da hočejo čim več ljudi zasužnjit in uničevat napredne civilizacije. Poguglaj “the kalergi plan”.

Vatikan se podira, sam vase, in z njim vsa hudobija, hudodelastva in grozote, ki jih kuje že 2500 let.
Vse, kar je na zemlji žaltavo, je plod Rima.
Končano je obdobje rib in z njim grozodejstev Vatikana.
Obdobje vodnarja nam prinaša razsvetljenje, tudi z internetom.
Kdor zna brati med vrsticami, zna brati tudi laži uradnih brainstream medijev.
In z mladimi, ki znajo razmišljati s svojo glavo, se ne da več manipulirati.
Stari smo z resnico začeli, mladi se ne pustijo več utišati.

Tisti, ki verjamete v neke ozke elite izbrancev, ki so tako nadčloveško inteligentne in mogočne, da vodijo cel svet po svojih planih, kot bi vlekel šahovske figure po šahovnici, da oni niti naključij ne dopuščajo, ampak vladajo tudi njim, niste nič drugačni od verskih fanatikov, katerekoli religije.

Koliko o vsem elitnem kriminalu, ki je obelodanjen na njegovi spl.strani pa si sploh prebral?
Tudi ti ne bereš (še) s kritično distanco, kar je značilno za provokatorje in mantranje v njihovem stilu.

Veš, kaj pomeni brezmadežno spočetje?
Pa ne o veri in materi božji, o resničnih ljudeh je govor.

Koliko o vsem elitnem kriminalu, ki je obelodanjen na njegovi spl.strani pa si sploh prebral?
Tudi ti ne bereš (še) s kritično distanco, kar je značilno za provokatorje in mantranje v njihovem stilu.

Veš, kaj pomeni brezmadežno spočetje?
Pa ne o veri in materi božji, o resničnih ljudeh je govor.[/quote]

Koliko pa ti na primer veš o kriminalu širokih ljudskih množic? Navadna raja se med sabo nategujete za pet evrov, kjer se le morete. Lezete v rit vsakomur, ki je vsaj pol socialne stopničke nad vami in tlačite dol tiste pod vami, oni pa spet tiste pod njimi. Potem pa se izgovarjate na elite. Kot da ste kaj boljši od njih. Katera elita vas na monu manipulira, da se napizdevate in sovražite vsevprek?

Bil in lahko rečem, da je bilo zanimivo … Če ne razumeš o čem govori potem si na napačnem mestu ali pa premalo veš.

Zanima me, če bi bilo možno, da bi povzeli teme, ki so bile na srečanju omenjene?

Zanima me, če bi bilo možno, da bi povzeli teme, ki so bile na srečanju omenjene?[/quote]

Da bi povzel vse in strnil bi si moral vzeti nekaj časa. Lahko povem, da je tematik precej in so zelo različne. Od vojne, simbolov, najnovejše tehnologije, politike, vesolja, elektromagnetnega valovanja, sociologije, psihologije itd.

Če tudi je nekaj resnice, kar pravi ta človek in kaj naj ljudje naredijo. Nič ne morejo. Če tudi gredo na ulice, če tudi ne volijo nobenega več politika, če tudi ne kupujejo več hrane od vele trgovcev, bodo ti ljudje, ki jim vsi predpisujete nadnaravne moči že tako naredili, da bodo ljudje vedno v začaranem krogu. Ker tale človek tudi razlaga, da imajo ti ljudje ne vem kakšna znanja, da so povezani z znanstveniki in znanstveniki objavljajo napačne informacije, kaj tu lahko naredi človek.

Ja, dobro vprašanje. Tudi če je vse to res, tudi če vse to vemo, kaj lahko konkretno naredimo ljudje. Točno kaj?!

Tudi mene to zanima.

Poznam dva, ki sta šla.
Kako je že tista pesem..čuden si bil že kot otrok….

________ Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo.

New Report

Close