Starševski čvek

Svakinja mi je zdaj poslala SMS, naj ne pridemo na kosilo k njim

Default avatar
Ker imajo druge plane. Ja, halo včeraj je pa rekla, da nimajo nobenih planov in da lahko pridemo na kosilo. Kaj se zdaj gre?
Default avatar
dej nehi prosim no
Default avatar
Poln ****** te ma, kaj si pa mislila da je?
Default avatar
Doma so se poskregali.
Default avatar
Boš pa sama kaj v pisker vrgla.
Default avatar
nič hudega je napisal/a:

Ja bo treba v trgovino v Ljubljano, ker je tu pri nas samo ena majhna, včeraj pa nismo nabavili ravno zato, ker smo planirali it k svakinji.
Default avatar
kaj se gre? je napisal/a:
Lahko pa greste na nedeljski izlet kam drugam kot v LJ ...
Default avatar
Ojej. Da bi pa izkoristili dan za izlet in kosilo, to pa ne? Se pravi trenutno nimaš nobene hrane doma? Kaj če bi se cestna povezava z mestom prekinila (vdor ceste, hujša prometka, podrto drevo ...) bi potem stradali?
Še sedaj me kar zvije ob teh prisiljenih družinskih kosilih polnih hinavščine in zijanja kaj je kdo skuhal pa kaj imajo novega. Eni ste res mazohisti, pa strahopetci, da tega nimate poguma prekiniti.
Se jutri bo konec vikend izhoda, dragi avtor, veselo nazaj v inštitucijo.
Default avatar
Napisati bi vam morala, da NIKOLI več ne morete k njim na kosilo. Matr baba, a si res tolk nesposobna? Takih ljudi ne maram, ki se šlepajo tkole.
Default avatar
Jaz bi spekla jajca ali pašto s tuno ali kar pač imaš doma. Ne bi hodila v trgovino v nedeljo. Tudi riž s čebulo in belim vinom malo maska na koncu in je super kosilo
Default avatar
majo pać druge plane je neki pršlo vmes alpa ne mara da ji svetiš vsako nedeljo tm :)
Default avatar
A je muslimanka :))))))
Default avatar
Nedelja je dan za teorije zarote!
Kakšna bo tema naslednjo nedeljo??
Default avatar
Halo pica?
Sicer pa, mi imamo resnicno revne zaloge hrane, ce bi cez noc zaprli trgovine, ne bi preziveli niti en teden, cetudi bi zelo sparali s hrano in jedli samo 1x na dan, pa bi vseeno lahko en dan nekaj skuhali in pojedli, ce bi nam kdo odpovedal povabilo na kosilo.
Default avatar
Boš pa mlečni riž skuhala za kosilo.Saj za malico pa imate v hladilniku kakšen kruh in namaz? Umrli ne boste od enodnevnega posta.
Default avatar
Tara Tara je napisal/a:
Cebulna juha je ful dobra in nasitna, tudi testenine s cebulo so super.
Ce avtorica pove,mkaj ima v hladilniku, zihr skuhamo dobro kosilo.
Default avatar
tudi meni zelo neljub izraz "promjena plana" in "nekaj je vmes prišlo", ampak se z leti vedno hitreje prilagodim .... saj bo!
Default avatar
A si to ti ko je že včerjaj pisu da mu posiljujejo nečakinjo! mislim da ima danes polje dan odprtih vrat, priporočam da greš na zdravljenje
Default avatar
Če nimaš doma robe za eno kosilo se sprašujem kakšen gospodar si, ali je sploh kaj od tebe ali se sama vabiš okoli na kosila, res si kljukec, prava sodobna hobotnica.
Default avatar
Ali so res zadnje čase sami psihopati na MONu. Vsepovsod berem od posiljenih nečakinj do analnih sexov pa še bi se veliko našlo. Mislim dobte si živlenje ne pa sam provocirat na MONu