Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek odnosi v zakonu

odnosi v zakonu

Sem zelo obupana nad mojim zakonom sem že tri leta v zakonu in sem zelo nesrečna enostavno ne ljubim ga več on me pa sili v odnose vezo in da bi bila z njim imam odpor do njega nekako se mi upira njegovo dejanje ker preveč kontrolira moje življenje kaj delam kako delam vse kar storim je narobe in on ima vse prav jaz nimam nikoli prav, pa če tudi imam prav bo rekel da je on glavni, zelo trpim v zakonu ne maram posiljenih ljudi in on je zelo posiljen do mene in komandira, enostavno me to tako odbija da bi najraje pobegnila daleč stran od njega in se nikoli več vrnila, ko sem se želela ločiti je naredil vse da me prepriča da ne storim to če ne se bo enostavno ubil.
enostavno moje življenje je propad ne želim več živeti.

Nič te ne sili v vezo, v njej si, če ne drugega na papirju, dokler sta poročena.
Če bi se želela ločit, bi se. Za to ne rabiš njegovega privoljenja ali strinjanja.

On je posesiven, verjetno ljubosumen, bolan v glavi, izsiljuje, grozi s samomorom. Nič mu ne bo hudega. Taki samo grozijo, nima se namena ubiti, verjemi.

nova
Uredništvo priporoča

100 × videna zgodba. Že v naprej vem kako se bo končala. Si v toksičnem odnosu. Če ti gre angleščina vtipkaj v google controling possessive partners. Te lastnosti izbruhnejo ko te imajo v šahu. Pričakuj on in off vezo. Ima mejno osebnostno motnjo. Preštudiraj.

100 × videna zgodba. Že v naprej vem kako se bo končala. Si v toksičnem odnosu. Če ti gre angleščina vtipkaj v google controling possessive partners. Te lastnosti izbruhnejo ko te imajo v šahu. Pričakuj on in off vezo. Ima mejno osebnostno motnjo. Preštudiraj.[/quote]
Kakšno motnjo pa ima ona in zakaj raje tega ne poštudira?

100 × videna zgodba. Že v naprej vem kako se bo končala. Si v toksičnem odnosu. Če ti gre angleščina vtipkaj v google controling possessive partners. Te lastnosti izbruhnejo ko te imajo v šahu. Pričakuj on in off vezo. Ima mejno osebnostno motnjo. Preštudiraj.[/quote]
Kakšno motnjo pa ima ona in zakaj raje tega ne poštudira?[/quote]
Ker mu morajo prvo drugi povedat. Bo že šel potem študirat, seveda ko bo prisiljen.


Kakšno motnjo pa ima ona in zakaj raje tega ne poštudira?[/quote]
Ker mu morajo prvo drugi povedat. Bo že šel potem študirat, seveda ko bo prisiljen.[/quote]
Misliš prisiljena?

Kaj ni tako, da v odnose s t.i. posamezniki z mejno osebnostno motnjo vstopajo skorajda izkljucno odvisnice. Nekaksen, ne tako zgreseno poimenovan sado-mazo tandem pac.

Ko ona odide, bo prva stvar, ki jo bo storila to, da si bo poiskala novega obcudovalca… in… ponovno naslednjic,… in potem spet,…

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

V življenju je vedno treba vedeti česa si želiš. Tako:
– ne obtičiš z napačnim človekom,
– ne obtičiš v dilemi, kako naprej.

Bistvo ljubezni je svoboda. V odnosu kjer ni svobode, je človek ujetnik. Igra nekoga kar ni, zato da bi ugajal partnerju. Takšna zveza nima smisla, ker se v duši nikoli ne boš počutil tako svobodnega (srečnega) kot se počutiš kot si sam.
Samo tisti odnosi, kjer je svoboda na prvem mestu, lahko uspejo.

Izsiljevanja, ustrahovanja so samo dejanja strahopetcev in ne kaže nič o tem, da nekoga res ljubijo, ampak jih je predvsem strah same zase, saj večino svojega življenja organizirajo le okoli manipuliranja z drugimi. S tem se napajajo. Kaj več pa od njih ni za pričakovati.


Ker mu morajo prvo drugi povedat. Bo že šel potem študirat, seveda ko bo prisiljen.[/quote]
Misliš prisiljena?[/quote]

Ja oba, seveda. A ni več kot očitno?


Dobro povedano.


Misliš prisiljena?[/quote]

Ja oba, seveda. A ni več kot očitno?[/quote]
Iz prvih komentarjev to ni bilo očitno.
Očitno je bilo samo to, kako je ona spet le popolna žrtev napačnega moškega.


Z napačnim človekom ne moreš obtičati.
Obtičiš zaradi lastne nevednosti in egoizma, kjer sebe definiraš kot pravega, drugega pa napačnega.

Pejt stran od njega, TAKOJ!
Itak ja, glih ubil se bo, to ti sam naklada zato, da ne bi šla od njega.
Na konc koncev pa tud če bi se, sam bi se ubil če je blesav, ga ne bi ti.
Če si z njim nesrečna pejt od njega.
Če je ljubosumn, če za njega nisi nič….vse bo sam še slabš.
In zarad tazga desca si sama uničuješ življenje, sama trpiš.

Ja oba, seveda. A ni več kot očitno?[/quote]
Iz prvih komentarjev to ni bilo očitno.
Očitno je bilo samo to, kako je ona spet le popolna žrtev napačnega moškega.[/quote]
Manipulatorje je na začetku težko prepoznat. Se kontrolirajo. Krila dobijo šele kasneje, ko ženska ne more kar oditi. Tiste, ki se takih odnosov ne grejo,odidejo, če sploh lahko zaradi financ.


Iz prvih komentarjev to ni bilo očitno.
Očitno je bilo samo to, kako je ona spet le popolna žrtev napačnega moškega.[/quote]
Manipulatorje je na začetku težko prepoznat. Se kontrolirajo. Krila dobijo šele kasneje, ko ženska ne more kar oditi. Tiste, ki se takih odnosov ne grejo,odidejo, če sploh lahko zaradi financ.[/quote]
Najtežje je prepoznat sebe. Ko se prepoznaš,, spoznaš, da ni ne pravega in ne napačnega.
Dokler meniš, da je drugi napačen, si sam največji manipulator.


Manipulatorje je na začetku težko prepoznat. Se kontrolirajo. Krila dobijo šele kasneje, ko ženska ne more kar oditi. Tiste, ki se takih odnosov ne grejo,odidejo, če sploh lahko zaradi financ.[/quote]
Najtežje je prepoznat sebe. Ko se prepoznaš,, spoznaš, da ni ne pravega in ne napačnega.
Dokler meniš, da je drugi napačen, si sam največji manipulator.[/quote]
Vsak povprečen človek je do neke mere manipulator. Pravi človek je vsak, ki drugemu ne zastruplja veselja do življenja. Simple as that.

Se zavedas, da imas samo eno zivljenje in se to je casovno omejeno. Enkrat si stara 20, enkrat 30, enkrat 40 in tako naprej. Ce zelis tvoje zivljenje tako, kot ga imas sedaj ostani z njim, ti to omogoca, ce si tega ne zelis in si nesrecna pa odidi in se loci. Ne bos ne prva, ne zadnja in ne edina, ki se je locila in zacela znova. Tudi ne bos ne prva in ne zadnja in ne edina, ki je ostala in bila nesrecna. Odlocitev je pa tvoja. Ubil se bo, ce oddides, saj tega se sam ne verjame. Kupi mu strup, daj 3 ornk zlice in zmesaj z vodo in mu daj za popit, pa povej kaj je to in kako hitro deluje, pa poglej, bo popil 🙂


Se strinjam v celoti.


Najtežje je prepoznat sebe. Ko se prepoznaš,, spoznaš, da ni ne pravega in ne napačnega.
Dokler meniš, da je drugi napačen, si sam največji manipulator.[/quote]
Vsak povprečen človek je do neke mere manipulator. Pravi človek je vsak, ki drugemu ne zastruplja veselja do življenja. Simple as that.[/quote]
Pišem o tem, da se povprečen človek ne zaveda lastnega manipuliranja in tega s čim drugemu, kao nepravemu človeku, zastruplja veselje do življenja.


Vsak povprečen človek je do neke mere manipulator. Pravi človek je vsak, ki drugemu ne zastruplja veselja do življenja. Simple as that.[/quote]
Pišem o tem, da se povprečen človek ne zaveda lastnega manipuliranja in tega s čim drugemu, kao nepravemu človeku, zastruplja veselje do življenja.[/quote]
Ljudje imamo neko lastno zavedanje in vest. A na sihtu si sposoben se drzat dogovorov, spostovat pravila in ne oblajat sefa in vsakega z vsem kar ti pade na pamet in delat kar po svoje… seveda si, samo do cloveka, ki ga ne spostujes in mislis, da lahko mu pocnes vse, ker itak ne bo posledic, do takega pa si zavestno to dovolis… torej zavestno -z zavedanjem torej to pocnes. Z zavedanjem ga ne spostujes in z zavedanjem ga prizadanes.


Pišem o tem, da se povprečen človek ne zaveda lastnega manipuliranja in tega s čim drugemu, kao nepravemu človeku, zastruplja veselje do življenja.[/quote]
Ljudje imamo neko lastno zavedanje in vest. A na sihtu si sposoben se drzat dogovorov, spostovat pravila in ne oblajat sefa in vsakega z vsem kar ti pade na pamet in delat kar po svoje… seveda si, samo do cloveka, ki ga ne spostujes in mislis, da lahko mu pocnes vse, ker itak ne bo posledic, do takega pa si zavestno to dovolis… torej zavestno -z zavedanjem torej to pocnes. Z zavedanjem ga ne spostujes in z zavedanjem ga prizadanes.[/quote]
Če izbereš in živiš s človekom,ki te ne spoštuje, to pomeni, da sebe ne spoštuješ in prav tako ne tistega, ki tebe ne spoštuje.
In potem tekmujeta kateri je bolj nepravi.

Sem imela sama takšen primer. Manipulator, ki je bil do poroke poln sladkih obljub in ljubezni, potem pa pokazal pravi obraz, svojo sebičnost, skopuštvo, sebi bi vse, meni nič, in tako naprej.. skratka, povem ti smao nekaj, če si nesrečna, se ne bo stanje izboljšalo samo, on pa bo samo še slabši ne boljši. primer, ko se človek čez noč spremeni, so redke izjeme in ne pravilo, kot si vsi želimo, da bi bilo prav pri nas. meni ni žal, da sem se ločila, otrok nisva imela skupaj, mi je pa bilo težko narediti ta korak, ker je bil zelo dobro situiran in izjemno izobražen in uspešen in je vsakič, ko sem hotela oditi znal zmanipulirati mojo situacijo, da sem si premislila, ampak sem prišla do točke, ko sem spoznala da če ostanem s tem bipolarcem, bom končala v kakšni ustanovi za depresivne in takrat sem se odličila da se ločim. bilo je težko, najprej greš k staršem, ki sta me razumela, na srečo, potem pa sem se nazaj osamovojila in zaživela. Poskušal je vse, od joka, do jeze, vse načine, da bi me prepričal v ponovno slupno življenje, ampak odpade! meni je pokazal kdo je in tisto, da s ebo ubil- ne nasedaj, narcisi se imajo preveč radi. zato tako delajo z drugimi, najmanj verjetno je, da bi sebi škodovali, raje škodujejo drugim.

New Report

Close