Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ženske kakšna oblačila za prosti čas in službo

ženske kakšna oblačila za prosti čas in službo

Mene pa zanima kako se oblačite ženske po 40-ih. Ne govorim za tiste, ki morajo biti v službi v kostimčku, ampak ostale.
Jaz sem doma najraje pozimi v trenerki, poleti v kratkih hlačah in majčki na naramnice. Če grem v trgovino ali na obisk k prijateljem, oblečem kavbojke in kakšno mikico ali bluzico, poleti majčko in kapri hlače ali kakšno oblekco. Za službo ponavadi elegantne črne hlače in zraven bluzico. Obutev za službo visoke petke, doma tenisi, poleti natikači, opanke. Za kakšne svečane dogodke oblečem kak kostimček ( niso mi preveč pri srcu) ali elegantne hlače in bluzico.
Najbolj udobno se počutim v športnem stilu.

Doma v hladnem trenirka. Za ven pa potem še kak flis, vetrovka.
POleti kratke hlače in majica. Po potrebi trenirka, flis, mikica, vetrovka.
V službi pa kavbojke in pulover ali puli ali kaj takega pozimi, pomladi, jeseni. Poleti, ko je vroče pa 3/4 hlače in majica s kratkimi rokavi.
DOma nosim obute športne copate, pohodne čevlje, tudi škornje :), v hiši pa copate.
V službi pa gležnarje, pozimi bolj težke, poleti pa bolj lahke oz. poleti sandale. Visokih petk nikoli ne nosim.

Za pop….. a si že visoka 1 meter, da imaš vse tako majhno???

nova
Uredništvo priporoča

Za pop….. a si že visoka 1 meter, da imaš vse tako majhno???[/quote]

Konfekcijska št.38 napram 46 je majhna 🙂

Za pop….. a si že visoka 1 meter, da imaš vse tako majhno???[/quote]

Ha, ha, dober komentar.
Bluzica, majča, oblekica… za odraslo žensko 🙂

V službi sem v pisarni, imamo tudi stranke. Ni zahtevan kostim, ali kaj strogo elegantnega. Oblečem se tako, da se dobro počutim. Včasih tudi v kavbojke.
Doma imam nekaj “domačih hlač”. To so v bistvu spodnji deli trenerk. Čez nosim majice s kratkimi oz.dolgimi rokavi. Poleti pa kapri hlače in ohlapno majico brez rokavov.
Za ven pa kaj umirjeno športnega, nekaj takega, da se dobro, udobno počutim.

V službi imam udobne gatke, da lažje dremčkam. Čez pa lepo krilce, včasih oblekico, pa tudi bluzico kdaj oblečem. Kostimčkov ne maram. Kadar imam menstruacijico, imam hlačiče z žepčki, da lahko vanje spravim tampončke.
Zdaj, ko sem vas takole razsvetlila in se vam zaupala, grem pa nazaj po telefončku brskat, kje prodajajo št. 58, ker rabim nov lukec za pomlad/poletje 2017.

Dobr babe, zdej, kao pri 40. letih si oblačte majce, obleke, trenirke, hlače, bluze.

???????

Kaj ste si pa prej oblačile?

Sploh ne vem, kaj naj rečem.

Jaz si vse življenje, ne glede na leta, oblačim bluze, majice, hlače, obleke, kostime in trenirke.

Hahahahaa. Dober komentar

:-))

Ja, to že, ampak ti maš trenirko za v službo, kostim pa za na kavč, ane? ;))

Za v službo nosim kavbojke in kak lep pulover. Doma sem večinoma oblečena v kako fajno trenirko, po možnosti od Andraža.


Čigavo trenirko? Sinovo?


Čigavo trenirko? Sinovo?[/quote]

Dobra! 🙂
Če se že nekdo hvali z dragimi znamkami….

New Report

Close