Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek moški, kdaj se zaljubite

moški, kdaj se zaljubite

Potrebovala bi moško mnenje. Z nekom sva si simpatična, daje mi komplimente, tudi jaz jih njemu. Napeljuje me tudi na seks, kemija je obojestranska. Jaz se počasi zaljubljam vanj, rada bi, da se tudi on vame. Moški povejte, kdaj se zaljubite (pred ali po sexu) in kako naj vem, da se je zaljubil. Ne bi šla rada seksat z nekom, ki vame ni zaljubljen… Kako vedeti? 🙂

biti zaljubljen nima nobene povezave s seksom….kako vedeti?….če se stalno vrti v tvoji bližini ob vsaki priložnosti, mogoče dela bedarije, ki jih sicer ne bi… sicer pa odvisno od starosti….

Ima 29 let, jaz pa nekaj več.

za to starost ne vem kako bi se moral obnašati….zagotovo pa se nič bolj ne zaljubiš s seksom…mogoče se edino ohladi.
če bi bil ti, mu ne bi dal takoj. če je zaljubljen, bo z veseljem počakal in se družil s tabo….sicer pa išče novo črtico.

Ko se zaljubim, se zaljubim v hipu. Po telesu čutim kot en plamen, ki mi gre od nog navzgor. Pregovornih “metuljčkov” ne poznam, le moj “princ” mi otrdi in se čez čas “masti” – izloča tisto prozorno snov.

Srce mi začne razbijati, komaj čakam, da jo vidim ….

Aja, zvezo z mlajšim pa odsvetujem, čeprav je za seks obojestransko dobra…

Vesel oče

Aja, pa še nekaj me zanima v zvezi s tem. A tudi če je on z mano le zaradi seksa (česar mi sicer itak ne bi priznal), a je možno, da se potem nehote tudi zaljubi vame n iz tega rata kaj več. Kako pogosti so taki primeri in kako to ugotoviti… da se je zaljubil?

…eeee, skor ni šans da ga boš upecala na sex. Kot je zapisal mehanik….če mu je kej do tebe, bo počakal….

A nisi ti malo prestara za taka vprašanja?To bi pričakoval od punce 16 let stare, ne pa od ženske 30+ stare, da sprašuje taka najstniška vprašanja.

Ti si pa pomladno zaljubljen?

Ko sem bil v vezi z katero od bivših, sem parkrat dobil vprašanje kako vem da jo imam rad…ko sem jim odgovoril, so se mi smejali ampak čez par let so se pa strinjali z mano…
No, da slišim kako vi to veste…

Mislim, da nisem prestara za takšna vprašanja. Pač zanima me moško mnenje in vaše izkušnje. 😉 Kaj je bilo pri vas tisto odločilno, ko ste sami pri sebi ugotovili, da ste se zaljubili. Torej, kot je za razbrat iz nekaterih odgovorov, seks nikakor. Prej ko bova seksala, prej se bo ohladil? No, saj takšno je tudi moje mnenje, ampak ker nisem moški, vseeno vprašam za moško mnenje… pa brez zamere 🙂

Ti bi garancijo? Tega ni … a je to prvi moški?

Ti bi garancijo? Tega ni … a je to prvi moški?[/quote]

Ne, ni moj prvi, bi bil pa moj drugi. Z enim sem imela dolgo vezo, več kot 10 let, pa sva se na koncu razšla.

Dober kavs dela čudeže. Jaz sem s tem vedno imela moške v šahu.

Ti bi garancijo? Tega ni … a je to prvi moški?[/quote]

Ne, ni moj prvi, bi bil pa moj drugi. Z enim sem imela dolgo vezo, več kot 10 let, pa sva se na koncu razšla.[/quote]

Lahko ti samo povem, da ni nobene garancije … to je odvisno od več stvari. Če razmislim za nazaj bi rekel, da ni možno ničesar napovedati …

Ti povem jaz zensko…
Ce ga hoces met ga moras najprej orng zagret.
Kar pa ne pomeni sex….pomeni najprej zgornjo glavo zrajcas sele potem spodnjo
Seveda ni zagarantiran
Da bo potem tvoj, je pa veliko vec moznosti.

Jaz sem ženska, ampak ti probam odgovorit iz izkušenj. Težko je videt, kdaj je kdo zaljubljen, ker smo ljudje glede samega obnašanja ob tem precej različni. Eni postanejo pretirano sramežljivi, nerodni, meni npr. se vedno zafeclja jezik, ko govorim z osebo, ali pa se zaletim v kaj oz. spotaknem (pa sem tudi že skoraj 30 haha). Skratka si delam sramoto. Niso pa vsi taki, nekaterim se skoraj ne opazi.

Je pa tako, da tudi če je zaljubljen vate, ni nujno, da bo iz tega nastalo kaj trajnejšega. Sploh če je slučajno vezan…

Kdaj se odločiš za seks, po mojem mnenju ne igra neke odločilne vloge, lahko pa ga uporabiš za iztočnico. Torej, če bo nedvoumno napeljeval na seks, je najbolje, da mu kar direktno poveš, da si v tem času razvila neka čustva do njega, potem se bo pa tudi sam moral izjasniti. Samo ne biti tiho o tem, ker potem bo to lahko imel za izgovor, da ni vedel, da si ti želiš česa več. Manj verjetno je, da bi ti lagal direktno, ni pa nemogoče.

Lahko se takim namigom tudi izmakneš in rečeš, da bi ga rada bolje spoznala. Čeprav tudi tukaj ni 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, da je potem zaljubljen, ker jaz sem se enkrat z enim poznala več kot 2 leti, se družila, po tem ko sva seksala, pa se je zelo spremenil, začel govoriti samo o tem, fetiših, kaj bi še probal ipd. O kaki zaljubljenosti ne duha ne sluha. Eni tipi so očitno pripravljeni žrtvovat tudi precej svojega prostega časa samo zato, da te spravijo v posteljo.

V bistvu nikoli ne moreš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, tako da za začetek raje ne imej prevelikih pričakovanj, ker boš potem še bolj razočarana, če se ne bo izšlo.

…al pa dedci tebe, kakor se vzame. Slaba partija je tole……….

Če katera takole komplicira sigurno nismo zaljubljeni. Zavrni ga enkrat, pa boš videla kako bo reagiral.

Haha, vase zagledana ali ne, tole je čista resnica.
Pred seksom so bili zaljubljeni, po seksu pa zmešani in odlepljeni, odvisniki.

Tole palamudenje ali naj mu jo dam za pošnofat ali ne, je čist brezveze. Že v štartu je treba vedet koliko je desca (na katetega si napaljena)v hlačah in kako se obnese med rjuhami. Pol, ko se enkrat že pošteno čustvno zapleteš je malo nerodno, če tam ni vse tako kot bi moralo bit.

Bogi so ti moški, ki se z tako debilko kot si ti zapletejo.

No, kako veš?

Sam sem vedno reagiral s čustvi šele po sexu,….. prej, je bil edini cilj, da greva čim prej v vodoravni položaj in rečeva bobu bob. S tisto s katero se bi prvo noč dol dal, bi lahko ostal tud celo življenje z njo, seveda pa ne bi bil zvest. Med sexom in s tem kako diha me ženska omami ali pa ohladi.

Bogi so ti moški, ki se z tako debilko kot si ti zapletejo.[/quote]
V vsakem primeru se ukvarajo. Tako ko ti.

New Report

Close