Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?

ljubice in ljubimci – zanima me kje se dobivate za intimna srečanja?

velikorat berem tukaj o tem, kako so ene ljubice, druge imajo ljubimce itd.. zanima me, kje se dobivate za intimna srečanja? kako to opravite? koliko pogosto vam to rata? se potem stuširate ali kako?

Mene je bivši ljubimec vabil k sebi domov, k meni domov je prišel, enkrat sva seksala v vikendu od njegove mame. 😉 Enkrat je celo hotel, da greva v nek majhen motel za “dnevni počitek”. 😉

Hmmmmm,, pri njemu doma dopoldan, ko je bil na bolniški, žena pa v službi, pri njemu doma ponoči, ko je bila žena na službeni poti, ampak največkrat pa kar v avtu (sem bila pa še zelo mlada, zdaj se tega ne bi več šla)

Jaz sem na srečo samska, on poročen. Tako, da je vsak dan po službi prišel k meni. Izgovori, da ima veliko dela v službi so bili stalnica. Edino to mu je žena verjela. Takole sva furala 8 let. Zdaj se tega ne grem več, ker sem se ga naveličala tako kot svojega moža. Slej ali prej se vsakega navadiš in ni več tiste strasti. On je še vedno s to ženo, sicer spi spodaj v svoji etaži hiše in tako bo verjetno tudi ostalo.
Kje sva se? Joooj, povsod. V avtu, med športom kje v gozdičku, na smučanju v gondoli, pa savne in bazeni, kakšen izlet…če si to želita oba, sploh ni problema.
Veliko sreče in uživaj življenje. Le na bolezni pazi!


Vsaj zeblo nas ne bo.

Pazi, da ne bo tebe doletelo kaj takšnega, ti brezmadežna!!!


No, sedaj lahko mene preizkusiš, dokler se me ne naveličaš.

Se pa vidi, da prevaranti res nimajo niti trohice samospoštovanja in dostojanstva! Na vikendu njegove mame? Dopoldne na bolniški? Čez noč, ko žena na službenem?
Sram naj vas bo! Niti tolk stila nimate, da bi varali na višjem nivoju, ne pa ko zajci na polju!
Beda! Res vas je lahko sram, ker ste VEDELI in ste imeli MOŽNOST IZBIRE! Ampak ne, kurčki in pizdice so vaši glavni možgani in vaše osebnosti! Kot zajci! Kot goneči se zajci!

Moj mi je šel kupit žemlje ko sem bila bolana, imela sem pljučnico in nikogar nikjer za pomoč, niti z mamo se ne slišim, ker pač če bi bilo možno, bi se me že ob rojstvu odpovedala. S trgovko, ki jo je poznal od prej in ki je poznala mene, ker me je on njej predstavil, je šel k njej domov in ko sem izvedela, kmalu po tistem, je letel po luftu skozi vrata. In zdaj, da ne bi čudno vse skupaj izpadlo, se dobiva z njo, zame govori neke grde stvari, od znanke sem pa izvedela, da se je dobivala s polovico mesta in da ne skrbi za svojega otroka tako kot bi mogla. Ženska nima nobene slabe vesti, ko jo vidim, mi gre na bruhanje, najhuje je pa to, da misliš za neko osebo, da je res v redu.

Moja prajtelca se s svojim dobiva v Beogradu. Kamor zahaja tudi on, službeno itak da.

kjer je volja, se tudi “grmovje” najde ♥


To je pa tako smesno napisano. Je pa res. Stvar vrednot..ali si nacelen,posten ali pa si gniloba.

Jaz samska, on v pričakovanju drugega otroka…dobivava se povsod. Pri meni v stanovanju, pri njih doma, zvečer v kakšni diskoteki, med vikendom, ko doma reče, da gre športat itd. Časovno pa kadarkoli…. smo vsi iz istega kraja, se poznava že dolgo, tako da tudi če naju vidijo kje na javnem kraju ni nobene panike… pač sta šla stara prijatelja skupaj na pijačo/pico/tek/odbojko itd.

Jaz v avtu nočem, tak da če me kdo hoče imeti se mora skeširati za sobo kje (dnevni počitek), če me noče domov peljati. Samo ne v svojem kraju.


Upam, da si vredna tega.

Če so mišljena bolj redna srečanja, se bolj splača kje garsonjero najeti, je ceneje.

Itak, da sem 🙂


A imaš polno kandidatov?

Trenutno nobenega.

Kako že gre,naj prvi vrže kamen,kdor je brez greha.

Zaenkrat ohranjam še toliko samospoštovanja, morale in dostojanstva, da bi mi bilo totalno izpod časti biti ljubica nekemu poročenemu/oddanemu tipu. Biti intimen z nekim prevarantskim nemoralnim človekom? Se malo preveč cenim za takšne papke. Tako vsaka njihova pecanja ignoriram in zatrem že v kali.

Ja, pred seksom z mano se stušira. Ko gre pa domov k ženi pa ne vem.


Ogabni ste, res! Ko zajci, ki se naskakujejo na polju!
Točno veste, da ima ženo in mogoče otroke, ampak ne, noge date narazen. Ker imate “pravico do sreče”? Pravico imate samo do vode, s katero vas navlažijo na električnem stolu, da se ne bi preveč grdo scvrle. Drugače ste pa ološ! Škart! Pofl! Ma zajčki so vsaj fletni (čeprav bolhasti in glistasti), vi ste pa odurni (in klamidični in gonorejični)! Niti pike samospoštovanja, niti mrvice dostojanstva! Je pa res, da take potrebujemo za kanonfuter. Takih ni škoda, da se jih pregazi. OK, vsaj nekaj koristi od vas odurnih prevarantov.[/quote]
Kdo je v tej zgodbi zdaj prevarant?

Ljubimci so za takrat, ko nimam resnega tipa, potreba pa je. Imam pa enake kriterije za ljubimce in partnerje. Kaj pa ima on me ne zanima, je pa obvezna v vsakem primeru obvezna. Se zavedam, da žene/patrnerke ne bo zapustil in tudi če bi jo, ga nebi imela. Ker če vara njo bi tudi mene.


Kdo je v tej zgodbi zdaj prevarant?[/quote]
Oba! Ta, ki vara primarno, in ta, KI VE, da bo doprinesla k prevari.[/quote]
Jaz imam drugačen pogled. Jaz če bi moža dobila z drugo se ne bi ukvarjala z njo. Ona meni ni nič obljubila. On pa.. Hebala bi mu vse po seznamu..

New Report

Close