Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj vam govorijo bivši, ko bi radi nazaj?

Kaj vam govorijo bivši, ko bi radi nazaj?

Približujem se štiridesetim. Moram priznat, v ljubezni mi res ni bilo nikoli dolgčas. Partnerje sem ljubila z vsem srcem, s strastjo. Tudi konci so bili strastni. Z dosti jeze in zamere. Razlogi za razpad veze so bili različni. Sem jim dolgo kaj probala dopovedat in prosila, dokler se nisem naveličala in jih zapustila. Slepi in gluhi. Vse lepo in prav, tudi razhode smo preboleli.

Potem pa oglašanje bivših po parih mesecih, pol leta, tudi letih. Vsi imajo isto verzijo, npr. nikogar niso tako čutili oz. bili povezano kot so bili z menoj. Navajajo razloge zakaj se prej z menoj ni obneslo in bla bla. Da šele zdaj razumejo svojo napako…itd, itd. Po razhodu so seveda bili in so še vedno z drugimi partnerkami. Eden mi še vedno redno piše, da me ne more pozabit, čeprav je zdaj ‘happy’ z drugo. Drugi bi rad z mano ponovno začel. Se po dolgem pregovarjanju in prošnjam dobim z njimi ‘vsaj’ na kavi in jih gledam kako jočejo. Dobesedno. Ne dojemam, od kod so potegnili zdaj toliko čustev. Jaz jih nimam več, ker me je prevzel že drugi. Tudi, če me kdo sune v rit, ne bi iskala tolažbe pri bivših. Mi je izpod časti.
Kaj meni to pomaga jokanje? Nič! Kje ste bili prej?

Dajte punce in ženske, zaupajte kakšne zgodbice vam napletajo vaši bivši. Res me zanima.

Če si proti 40 in nisi našla ‘pravega’ moškega, je brezveze gojenje in hranjenje nostalgičnih spominov na bivše – to je kot časovna zanka, ki te ohranja v preteklosti, ko je bilo ‘lepo’. In v to časovno zanko vstopaš znova in znova, ki se spreminja v hudičevo infantilno zanko, prežeto s spomini in sanjarjenjem, ki ti onemogoča zorenje v zvezah – ker pri tebi moški prihajajo in odhajajo – ti si pa ves čas na istem, desetletja…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Če si proti 40 in nisi našla ‘pravega’ moškega, je brezveze gojenje in hranjenje nostalgičnih spominov na bivše – to je kot časovna zanka, ki te ohranja v preteklosti, ko je bilo ‘lepo’. In v to časovno zanko vstopaš znova in znova, ki se spreminja v hudičevo infantilno zanko, prežeto s spomini in sanjarjenjem, ki ti onemogoča zorenje v zvezah – ker pri tebi moški prihajajo in odhajajo – ti si pa ves čas na istem, desetletja…[/quote]

Sem v vezi. Zakaj imate potrebo ‘jokat’ bivšim partnerkam? To me samo zanima.

Če si proti 40 in nisi našla ‘pravega’ moškega, je brezveze gojenje in hranjenje nostalgičnih spominov na bivše – to je kot časovna zanka, ki te ohranja v preteklosti, ko je bilo ‘lepo’. In v to časovno zanko vstopaš znova in znova, ki se spreminja v hudičevo infantilno zanko, prežeto s spomini in sanjarjenjem, ki ti onemogoča zorenje v zvezah – ker pri tebi moški prihajajo in odhajajo – ti si pa ves čas na istem, desetletja…[/quote]

Sem v vezi. Zakaj imate potrebo ‘jokat’ bivšim partnerkam? To me samo zanima.[/quote]

Če ženska razmišlja o bivših, je to takrat, ko ji v zvezi nekaj manjka, pogreša, kar je doživljala s prejšnjimi moškimi.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sem v vezi. Zakaj imate potrebo ‘jokat’ bivšim partnerkam? To me samo zanima.[/quote]

Če ženska razmišlja o bivših, je to takrat, ko ji v zvezi nekaj manjka, pogreša, kar je doživljala s prejšnjimi moškimi.[/quote]
Ne, ne razumeš. Preberi moje vprašanje proti koncu. Ne gre zame. Zanimajo me razlogi in zgodbe od drugih predvsem.

In kaj te to zanima, saj si v vezi. Če si šla z njimi na kavo, si vse izvedela tam. Si hladna, nedostopna že prej.

Dajte govorit o vaših izkušnjah, ne pa igrat psihologe. Vaše ocenjevanje o meni me ne zanima. Analize bom preskočila. Še enkrat. Izkušje žensk o svojih bivših me zanimajo.

Jaz nimam nekih takih izkusenj; ko sva se razsla, sva se pac razsla. In tako je tudi ostalo. Brez dram.

Jaki so ti to tipi, ki jokajo za tabo, heh, to so obični papki od tipov, ki nimajo toliko moškega dostojanstva, da te odvržejo na smetišču zgodovine in te isti trenutek pozabjo. Kot moškega me žalosti dejstvo, ki jih opažam pri mlajših generaciji tipov, da so tako u podnu kar se možatosti tiče.
Jebi ga, lahko celo izgledajo možato, samo v svoji notranjosti so mamine maze.

S takimi moskimi kot jih opisujem (tudi zenskami, sori) jaz nimam rada opravka.
Neka jeza, kreganja, negativna strast mi ne sedejo. Me niti pod razno ne zanima, kaj delajo, si ne dopisujem z njimi.

Se vedno sem s prvim,kmal bo 20let kar skupaj ziviva..tj od 22tega, po 3m sva zacela skupno zivljenje,imava otroke , izogibava se drami.

Če ženska razmišlja o bivših, je to takrat, ko ji v zvezi nekaj manjka, pogreša, kar je doživljala s prejšnjimi moškimi.[/quote]
Ne, ne razumeš. Preberi moje vprašanje proti koncu. Ne gre zame. Zanimajo me razlogi in zgodbe od drugih predvsem.[/quote]

Ti ne razumeš njega. In ima prav.
Iščeš, dobiš, imaš ter nato zapustiš (prav iz tega razloga) točno take, kot jih “rabiš”. Ker načeloma ne prosjačijo za vrnitev, normalni moški ne

Možatost se ne meri po tem, da “odvržeš” žensko na smetišču in jo pozabiš. To delajo barabe. 😉

In potem se oglasi Matjažko, doktor psihologije v plenicah. Pa kaj je ta zablodeli osebek? Štromar, ki na ljudski univerzi posluša šnelkurs iz psihologije? Ali pa morda kar na youtubu?
In drugi prispevki isto. Folk sploh ne razume napisanega! Mene tudi zelo zanima, kako se cmizdijo perle, ki hočejo spet med noge bivše. Ta, da “niso nikoli druge tolk čutili kot tebe”, je seveda klasika.
Mislim pa, da repertoar sploh ni velik. Vse gre v smeri, da “zdaj pa vem, kaka budala sem bil, samo sem se ful spremenil”.

Mah vedno iste zgodbice bivših. Z nobeno ni bilo tako, me ne more pozabit, so mu vse naslednje očitale da me še ni prebolel… stike sem imela kasneje točno s tremi bivšimi in vse sem kar hitro ohladila, ravno zaradi teh izjav, ki so me res motile. Kaj ima za pogrevat stari juho, če bi bilo tako fajn, ne bi šla narazen, ne?

To govorijo po mojem iz enega preprostega razloga. Ker spomin na slabe reči bledi precej hitreje kot na dobre. Aja, pa še to seveda – upanje na še kaj namakanja… ker se itak že poznava, ane… pfuj. Prekini stike, pa je.

Ženski problem je, da mislite da se nazal priplazi desc, v resnici pa se pezde!


Se je to že vsem zgodilo. Da pride bivši jokat. Tudi mene moj bivši ni poslušal, ko sem se imela namen pogovorit z njim in to leta. Potem sem si pač prišla gor, po letih, da mi je prikrival stvari, se kdaj lagal itd. In nepripravljenost na pogovor je bil znak izmiknja in prikrivanja. Njemu v taki vezi je bilo fajn, meni ne. Nehala sem se trudit in sem mu ravzaprav počela isto kot on meni in ko mu pač to ni več odgovoarjalo, me je sam pustil. Prišel je nazaj, ko je nehal z eno svojih ljubic. Če mene vprašaš, znak šibkosti in nespoštovanja in v vezi in to da si pol še upa pridit nazaj.

Če hočeš normalnega tipa, najprej sebe spravi v red, da ti ne bodo delali to kar počnejo. Ja no, vse je bilo od joka, do prepričevanja, samo meni sta to naredila 2, ne pa 15. Od takrat sem sama in ja, imam milijon ponudb, ampak pač zdaj vem, da so to vse isto sr… in čakam na normalnega.

Možatost se ne meri po tem, da “odvržeš” žensko na smetišču in jo pozabiš. To delajo barabe. ;)[/quote]

ehh, ti preveč dobesedno vse vzameš, kakor te čitam. To se reče v žargonu, valjda ne moreš človeka s katerim si bil intimen kar odvržti oz. pozabiti. Bistvo življenja je uživanje in takrat, ko sta dva skup morta skup uživat, ko se stvari več ne poklopijo, pač gresta počas narazen s stilom, seveda. Prebrala si, predvidevam uvoden post od avtorice, ki je opisala svoje konce s tipi z jezo in zamerami. No in tukaj je keč, ki ga počnejo nezrele osebe. Od partnerke s katero si bil intimen se pravi moški razide po moško, če se. da s trdo curo, hehe, da ostane parnerici v dobrem spominu, ali bolje povedano gentelmensko z objemom in ji zaželi, vse najboljše v življenju za naprej. Pol oz. kasnej naj jo pusti na miru, pa makar več nikoli ne kresne nobene ženske več, do konca svojga življenja, no in to je možatost in dokaz karakterja, ne pa, da jo kliče in ji joka, kako lepo mu je bilo z njo, buče….. ali po domače papki od tipov.
Pa nč ne rečem, mogoče, če se bi tepel, (kaj ti jst vem kakšni fajterji so kar se pesti tiče, imam namreč primer kolega, ki je na igrišču zverina, pri pi-čki pa kot pičkica, da kar težko poslušam, preko vsega česa gre pri njegovi sqwo) s kakšnim od njenih tipov, jst ne bi imel za burek ampak moj filnig moškega karakterja proti njegovemu bi imel za ene par burekov napram njihovem filingu moškega karakterja oz. ponosa.
Vidš, če tip tako razmišlja kot jst ni baraba, večja baraba je tist, ki bejbo kliče po ločitvi nazaj (to so za mene nestabilni ljudje oz psihično labavi) in ji joka, kako mu je bilo lepo z njo, hehe. Tisto pa, da tip tupatam preko grede skoči je samo del rekreacije in popestritve v življenja in ne barabija.

Joj kakšen blef in sprenevedanje,kako ste se vsi lepo razšli. Blablabla! Če bi bilo tako, se sploh ne bi razhajali, ker bi se znali vse pogovorit in sklepat kompromise že med samo vezo. Ne pa vsa modrost sveta in zrelost na razhodu. Bulšit. Kdo rabi zrelost šele na koncu, nihče! Je treba to prakticirat med samo vezo. Negativna čustva obstajajo ob prekinitvi v vsakem primeru, ker ste navadni ljudje, niste roboti in niste toliko duhovno razsvetljeni, da bi jim bili kos. Oziroma, nikoli niste nekoga zares ljubili, da vam je na koncu tako vseeno.

Verjetno si z njimi dosti seksala, pa to pogresajo. Pri moskih je to obicajno razlog, ne pa kaksna strasna globoka, usodna ljubezenska custva.

Enaki ptiči skupaj letajo…. Pa dvomim, zelo dvomim, da razumeš. Odrasti . Pri 40 bi bil pa res že čas.

Imaš prav. Skrajni čas je, da neham brat mon, sploh ko ugotoviš, da ljudje niti preberejo posta, kaj šele da bi ga razumeli.

Zaključujem debato. Lep dan. 🙂

Jebi ga, glas ljudstva sesuva diktartorje. zato pa diktatorji nočjo med ljudi, hehe.

Možatost se ne meri po tem, da “odvržeš” žensko na smetišču in jo pozabiš. To delajo barabe. ;)[/quote]

ehh, ti preveč dobesedno vse vzameš, kakor te čitam. To se reče v žargonu, valjda ne moreš človeka s katerim si bil intimen kar odvržti oz. pozabiti. Bistvo življenja je uživanje in takrat, ko sta dva skup morta skup uživat, ko se stvari več ne poklopijo, pač gresta počas narazen s stilom, seveda. Prebrala si, predvidevam uvoden post od avtorice, ki je opisala svoje konce s tipi z jezo in zamerami. No in tukaj je keč, ki ga počnejo nezrele osebe. Od partnerke s katero si bil intimen se pravi moški razide po moško, če se. da s trdo curo, hehe, da ostane parnerici v dobrem spominu, ali bolje povedano gentelmensko z objemom in ji zaželi, vse najboljše v življenju za naprej. Pol oz. kasnej naj jo pusti na miru, pa makar več nikoli ne kresne nobene ženske več, do konca svojga življenja, no in to je možatost in dokaz karakterja, ne pa, da jo kliče in ji joka, kako lepo mu je bilo z njo, buče….. ali po domače papki od tipov.
Pa nč ne rečem, mogoče, če se bi tepel, (kaj ti jst vem kakšni fajterji so kar se pesti tiče, imam namreč primer kolega, ki je na igrišču zverina, pri pi-čki pa kot pičkica, da kar težko poslušam, preko vsega česa gre pri njegovi sqwo) s kakšnim od njenih tipov, jst ne bi imel za burek ampak moj filnig moškega karakterja proti njegovemu bi imel za ene par burekov napram njihovem filingu moškega karakterja oz. ponosa.
Vidš, če tip tako razmišlja kot jst ni baraba, večja baraba je tist, ki bejbo kliče po ločitvi nazaj (to so za mene nestabilni ljudje oz psihično labavi) in ji joka, kako mu je bilo lepo z njo, hehe. Tisto pa, da tip tupatam preko grede skoči je samo del rekreacije in popestritve v življenja in ne barabija.[/quote]

Jaz sem se z bivšim ljubimcem, ni bil moj resni partner skregala, tisti ženskar o katerem sem pisala. Razšla sem se z njim z jezo in zamero, ker takšna pač sem.Nisem tip ženske, ki bi se mu prilizovala in moledovala, naj mi oprosti. Ko se mi nekdo enkrat zameri, ni več poti nazaj. On me je vmes še nekajkrat kontaktiral, samo da bi me za seks dobil. Na živce mu grem, za seks bi bila pa dobra, zanimivo. Seveda sem ga zavrnila, ne rabim tega. Tipček mi je rekel celo, da je bil čustveno povezan z mano v seksu, samo da bi me spet zvabil v posteljo. Pa sem ga tudi ignorirala in nekam poslala,.

Možatost se ne meri po tem, da “odvržeš” žensko na smetišču in jo pozabiš. To delajo barabe. ;)[/quote]

ehh, ti preveč dobesedno vse vzameš, kakor te čitam. To se reče v žargonu, valjda ne moreš človeka s katerim si bil intimen kar odvržti oz. pozabiti. Bistvo življenja je uživanje in takrat, ko sta dva skup morta skup uživat, ko se stvari več ne poklopijo, pač gresta počas narazen s stilom, seveda. Prebrala si, predvidevam uvoden post od avtorice, ki je opisala svoje konce s tipi z jezo in zamerami. No in tukaj je keč, ki ga počnejo nezrele osebe. Od partnerke s katero si bil intimen se pravi moški razide po moško, če se. da s trdo curo, hehe, da ostane parnerici v dobrem spominu, ali bolje povedano gentelmensko z objemom in ji zaželi, vse najboljše v življenju za naprej. Pol oz. kasnej naj jo pusti na miru, pa makar več nikoli ne kresne nobene ženske več, do konca svojga življenja, no in to je možatost in dokaz karakterja, ne pa, da jo kliče in ji joka, kako lepo mu je bilo z njo, buče….. ali po domače papki od tipov.
Pa nč ne rečem, mogoče, če se bi tepel, (kaj ti jst vem kakšni fajterji so kar se pesti tiče, imam namreč primer kolega, ki je na igrišču zverina, pri pi-čki pa kot pičkica, da kar težko poslušam, preko vsega česa gre pri njegovi sqwo) s kakšnim od njenih tipov, jst ne bi imel za burek ampak moj filnig moškega karakterja proti njegovemu bi imel za ene par burekov napram njihovem filingu moškega karakterja oz. ponosa.
Vidš, če tip tako razmišlja kot jst ni baraba, večja baraba je tist, ki bejbo kliče po ločitvi nazaj (to so za mene nestabilni ljudje oz psihično labavi) in ji joka, kako mu je bilo lepo z njo, hehe. Tisto pa, da tip tupatam preko grede skoči je samo del rekreacije in popestritve v življenja in ne barabija.[/quote]

Jaz sem se z bivšim ljubimcem, ni bil moj resni partner skregala, tisti ženskar o katerem sem pisala. Razšla sem se z njim z jezo in zamero, ker takšna pač sem.Nisem tip ženske, ki bi se mu prilizovala in moledovala, naj mi oprosti. Ko se mi nekdo enkrat zameri, ni več poti nazaj. On me je vmes še nekajkrat kontaktiral, samo da bi me za seks dobil. Na živce mu grem, za seks bi bila pa dobra, zanimivo. Seveda sem ga zavrnila, ne rabim tega. Tipček mi je rekel celo, da je bil čustveno povezan z mano v seksu, samo da bi me spet zvabil v posteljo. Pa sem ga tudi ignorirala in nekam poslala,. Sigurno ima že kakšno drugo porivačko zraven svoje punce , ki nič ne ve o tem. 😉

New Report

Close