Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Spolne igračke

Spolne igračke

Dekleta, fantje in pari, koliko in kakšne igračke pa imate vi?

Midva s partnerjem imava, dva vibratorja in en analni čepek. Še pa razmišljava o nakupu kakšne igračke

No kaksne pa par vibratorjev in vaginalne zogice pa kaksnega obcasno fanta ali dva.

Jaz tudi imam en manjši vibrator pa en večji dildo

Kaj si kdaj zelela da te punca mal zadovoli z kaksno igracko si za da poskusmo??

Moja noce bi ji kupil vibrator pa pravi, da ji je moj dovolj. 🙂

V resnici je ena sama igračka. Reče se ji domišljija. Z njo oborožen lahko vstopiš v povprečno založeno kuhinjo in z njo lahko svet postane neskončen vir raziskovanja ter igranja.
Pod pogojem, da imaš enako radovednega/e in odprtega/e partnerja/je.

Šteti svoje spolne pripomočke in si potem domišljati, da si zato kaj na boljšem od soseda, ki jih ima 3 manj.. je bolj na majavih nogah.
Zdaj, če si zgradiš celo igralnico – poseben prostor samo za to.. potem ja, imaš morda prednost. Venar brez uvodne domišljije in igrivega/e partnerja/e.. bo prostor in igračke nabiral pajčevine. Da bi se nabiral prah (večinsko sestavljen iz odmrle kože), bi moral kdo kaj početi v takšni igralnici. Le ta naj bo varno zaklenjena, drugače bo otrok ob odkritju še mislil, da sta starša Batman in Robin.

So pa seveda tudi DIY mojstri, ki vse domače obstoječe pohištvo, kot tudi napravice, predelajo tako, da so z nekaj gibi uporabni še za marsikaj.

Seveda, v času interneta ni potrebno vse okrivati na novo.. Google it 🙂

De omnibus disputandum..

Občasno uporabljam Tengo. Občutek je zanimiv, drugačen, zaradi teksture na nek način celo boljši od prave muce. Če katero zanima, več info in slikce na ZS 😉


Vibrator in dildo sta najboljša izbira, vsaj zame. Sploh zdaj, ko imam takšno sušo, ko živim v celibatu. 😉 Japonskih kroglic še nisem preizkusila.

Moji recimo japonske kroglice nikoli niso potegnile, jo premalo rajca in je hitro rada za kaj bolj konkretnega, zato ji kroglice ratajo moteče.
Imava pa set analih čepkov, en povprečen dildo za dvojno penetracijo delat, en sijoč čepek iz nerjavečega jekla, pa verižico za občasno na bradavičke dat. Več imava pa različnih olj, lubrikantov in aromatičnih masažnih zadev.

Midva imava 2 vibratorja za njo (bullet in rabbit) in zame dildo, 2 čepka. Rad eksperimentiram z igrackami 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Kleopatra22, 11.03.2017 ob 21:11

Kaj si kdaj zelela da te punca mal zadovoli z kaksno igracko si za da poskusmo??

vedno 🙂

pisi na [email protected] 🙂

New Report

Close