Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Na svetu je samo še 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ostalo so ĐAVOLI!

Na svetu je samo še 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ljudi, ostalo so ĐAVOLI!

Na 24 ur berem članek: “Posnetki zlorabe otrok”, kjer so vsi zgroženi, zlomljeni itd

Berem o trpinčenju in zlorab živali, vsaki dan so članki tudi na to temo…

Berem o propadu podjetij, o večanju številu brezposelnih, o mobingu na delovnem mestu, …pa, o umorih, prevarah, lažeh, goljufijah, kraji, skratka DNEVNO o vseh 7 smrtnih grehov…

Vsi samo še PIŠEJO in objavljajo!! NIHČE pa ne ukrepa!
Kazni pri nas so takšne, kot da se za umor podeljuje nagrada oz priznanje..za trpinčenje živali, dobijo OPOMIN…(UAUAU!!!!)

Če bi imeli ljudje DEJANSKO INTERES ta kriminal zmanjšat, bi že zdavnj uvedel SANKCIJE in to takšne, da se niti nihče spomnil ne bi, kaj šele da bi kaj takega udejanil. Ljudje, NIMAJO INTERESA-to je narobe z današnjo družbo!!

Koliko, pedofilov in ostalih izmečkov, se sprehaja na tej zemlji! Taki bodo krojili mojo usodo, taki PADLI DEMONI!!!

Kje ste ljudje??! Ste že med živimi?! Danes še… pa jutri?

Če bi blo to res, kar pišeš v naslovu, bi nas že zdavnaj ne bilo več. Na svetu je veliiiiiiiko več dobrega kot slabega.

Se strinjam.

In ko opozoriš na kakšno nepravilnost, na svinjsko vedenje naših pogoltnih političark, takoj dobiš pod nos, da si fovš, da si baba babi hudič.

Človek niti resnice ne more več napisat, kaj šele, da bi kdo kaj ukrepal.

Aja, na brezskrbenm oblaku-razmišljaš samo kaj boš jedla, popila in kaj oblekla…drugo pa ni tvoj problem, ne?!! Adijo, pamet.

Svet postaja grozljivka, prava nočna mora…ne vem, kam drvimo…

Svet postaja grozljivka, prava nočna mora…ne vem, kam drvimo…vsak dan je slabše…

A lahko našteješ te dobre stvari.

pač prihaja do propada civilizacije… tudi ne vidim smisla v reševanju take bolne civilizacije…

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

A lahko našteješ te dobre stvari.[/quote]

Če greš po svetu s svojimi nogami in s svojimi očmi, se lahko prepričaš, da je res, kar sem rekla. Simpl as that!

Naša civilizacija je pred prepadom.

Da pa nekdo misli, da je več dobrega, kot slabega, pa moraš imeti hudo velike plašnice. Živeti v svojem milnem mehurčku, ne brigati se za nikogar, razen za lastno rit in rit lastnih otrok.

Jaz vsega tega sploh ne registriram, ker sem se že zdavnaj resetiral…ovce pač konzumirate napačne podatke…očitno ste jih željni, čeprav vam škodijo….to je vaš fetiš…dokler ne boste stopili nekaj nivojev višje, boste zapečateni do smrti…

Saj je čisto vseeno, če si ti vzvišen nad nami. Tudi ti in tvoji ste vsak dan bliže propadu.


Kozarec je lahko napol prazen ali napol poln….kakor za koga…

Saj ni problem živet z mnogimi problemi , ki se nas NE tičejo neposredno, pomembno je samo da ne potekajo na istem nivoju kot naš osebni egoistični svet…

Ravno zato, ker se tega zavedam , se trudim izkoristit vsak dan maksimalno in pozitivno…
Zakaj bi si dneve uničeval z konzumiranjem negativizma?

In še nekaj si zapomnite…svoj negativizem s svojim jamranjem in kritiziranjem prenašate tud na svojo okolico…nezavedno…in to se širi kot kuga…

A lahko našteješ te dobre stvari.[/quote]

Če greš po svetu s svojimi nogami in s svojimi očmi, se lahko prepričaš, da je res, kar sem rekla. Simpl as that![/quote]

Mislim gospa a me vi slišite kaj sem vas jaz vprašal. Če mi jih naštejete. Ne kaj vi delate, da vidite.

Ja kje ste potem vi pozitivci, ki imate tako lep svet. Kje ste. Zakaj svojo pozitivo samo za sebe uporabljate zakaj jo ne delite in nas negativce samo kritizirate. To sami znamo.

Edino iskreno mišljenje.

Avtor, pravilno opažaš in nič boljše ne bo, žal. Tisti, ki stvari gledamo tudi z duhovnega vidika, vemo zakaj je tako in da ne bo boljše.

2 Timoteju 3,1-5
Tole pa vedi, da bodo v poslednjih dneh nastopili hudi časi.
Ljudje bodo namreč samoljubni, lakomni, bahavi, prevzetni, preklinjevalci, neposlušni staršem, nehvaležni in nesveti, brez srca, nespravljivi, obrekljivi, brez samoobvladovanja, divji, brez ljubezni do dobrega, izdajalski, predrzni, napihnjeni. Raje bodo imeli naslade kakor Boga, držali se bodo zunanje oblike pobožnosti, zanikali pa njeno moč. Tudi teh se izogiblji.
Kopirano iz oz. več informacij:
http://vladavinakraljestva.si/poslednji-casi-katere-biblijske-prerokbe-kazejo-na-njih/

Avtor, pravilno opažaš in nič boljše ne bo, žal. Tisti, ki stvari gledamo tudi z duhovnega vidika, vemo zakaj je tako in da ne bo boljše.

2 Timoteju 3,1-5
Tole pa vedi, da bodo v poslednjih dneh nastopili hudi časi.
Ljudje bodo namreč samoljubni, lakomni, bahavi, prevzetni, preklinjevalci, neposlušni staršem, nehvaležni in nesveti, brez srca, nespravljivi, obrekljivi, brez samoobvladovanja, divji, brez ljubezni do dobrega, izdajalski, predrzni, napihnjeni. Raje bodo imeli naslade kakor Boga, držali se bodo zunanje oblike pobožnosti, zanikali pa njeno moč. Tudi teh se izogiblji.
Kopirano iz oz. več informacij:
http://vladavinakraljestva.si/poslednji-casi-katere-biblijske-prerokbe-kazejo-na-njih/%5B/quote%5D

Yap. Ampak to vemo brez vseh teh citatov.

Če greš po svetu s svojimi nogami in s svojimi očmi, se lahko prepričaš, da je res, kar sem rekla. Simpl as that![/quote]

Mislim gospa a me vi slišite kaj sem vas jaz vprašal. Če mi jih naštejete. Ne kaj vi delate, da vidite.[/quote]

Še enkrat: dobrih ljudi je VELIKO VEČ, kot slabih. Če ne razumeš, kdo so dobri ljudje, naj ti povem, da so to tisti, ki mislijo in delajo dobro in s svojim pozitivizmom širijo dobro energijo, ki je nalezljiva.
In Thorr ima prav, s svojim negativizmom in futranjem svoje duše samo s slabimi novicami, to isto energijo širite okrog sebe in z mislimi ustvarjate svoj zagrenjeni svet. Kot nenasitni šakali ste, lačni krvi.

Ha, ha, ha.

Potem so vsi dobri ljudje (no, ne vsi, par procentov nas je še) odšli iz Slovenije.

Probaj neki. Vozi se z avtobusom po Ljubljani toliko časa, da te bo nekdo, ki ga osebno ne poznaš, lepo pogledal v oči, te prijazno pozdravil in se ti nasmehnil. Ej, mislim, da tega od Slovenca v 10 letih ne boš dočakal.

Mislim gospa a me vi slišite kaj sem vas jaz vprašal. Če mi jih naštejete. Ne kaj vi delate, da vidite.[/quote]

Še enkrat: dobrih ljudi je VELIKO VEČ, kot slabih. Če ne razumeš, kdo so dobri ljudje, naj ti povem, da so to tisti, ki mislijo in delajo dobro in s svojim pozitivizmom širijo dobro energijo, ki je nalezljiva.
In Thorr ima prav, s svojim negativizmom in futranjem svoje duše samo s slabimi novicami, to isto energijo širite okrog sebe in z mislimi ustvarjate svoj zagrenjeni svet. Kot nenasitni šakali ste, lačni krvi.[/quote]

bla bla bla se mi je zdelo new age sranja.

Ne čakam, da se mi kdo nasmehne. Nasmehnem se prva in ugani…. vrnjen dobim….. nasmeh 😉

Ja kje ste potem vi pozitivci, ki imate tako lep svet. Kje ste. Zakaj svojo pozitivo samo za sebe uporabljate zakaj jo ne delite in nas negativce samo kritizirate. To sami znamo.[/quote]
Lej, prvo kot prvo, nisem nek naiven optimist ki misli da bo slo v svetu marsikaj na bolje , ampak realni pesimist, ki se zaveda da gremo v propad…zato tolk bolj cenim lajf , kakrsnega sem si ga pač zrihtal…
Kot drugo, pozitivci in negativci se naceloma ne druzijo med seboj…ponavadi pametni pozitivci skenslajo negativno druzbo…
Kot tretje, zakaj bi moral svojo energijo usmerjat v poskuse spreobracanja negativcev v pozitivce??
Mogoce je egoisticno ampak ljudje smo taki po naravi…raje naredimo tako da je NAM dobro…

New Report

Close