Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ena južna rabim te

ena južna rabim te

Če prav razumem si iz srbije.
No, pa bi te vprašala, ker imam fanta , ki je srb
in mi hoče plačat morje, jaz sem jasno povedala, da ne grem, ker nimam denarja.
On pa me sploh ne posluša in hoče na vsak način, da mi on plača.
mene pa je strah, da me hoče kupit, da bom potem morala, požret kaka govna od njega.
Daj mi po pravici povej, kaki so fantje z juga.
seveda sva do ušes zaljubljena, sam me vseen skrbi, da ne bom pol dobila kaj naprej

Itak da so taki, verjem mi. Ti bo vrjetn še kdo idgovoril. Ne sam pri Srbih, pri večini južnjakov je tako, da ne vidijo radi da ženska kaj plača. Seveda so tud izjeme, ampak v večini je tako. Gremo dostkrat kam vn, mi južnjaki 🙂 pa vidim, da so vsi taki. Vsaj pri mladih je tako. Ko si pa poročen, pa so itak skupne finance, no, ali pa pač vsak svoje pa se zmenta.
Da bi te pa s tem hotel kupit? Ah kje. No, mogoče se tud kakšn tak norc najde, pa v primeru da bi kasnej šla narazen, bi ti to naprej vrgel, ampak sam si je kriv. Ti ga nisi z ničemer izkoriščala, saj si mu dala vedet da ti ni fajn da on vse plača. Če pa hoče, pa naj. Ni pa to sigurn ne nobena prisila da bi morala z njim ostat cel lajf.
Verjetn se bodo spet našli kakšni primitivneži s pljuvanjem, ampak povedala sm ti tako kot je.
Še bolj pa to vse vidiš, če greš dol h njim.
Južnjak v večini primerov noče vidt da punca denarnico vn potegne 😉 poznam pa tud neki takih Slovencev, edin če niso tisti “čistokrvni” Slovenci :)))

Itak da so taki, verjem mi. Ti bo vrjetn še kdo idgovoril. Ne sam pri Srbih, pri večini južnjakov je tako, da ne vidijo radi da ženska kaj plača. Seveda so tud izjeme, ampak v večini je tako. Gremo dostkrat kam vn, mi južnjaki 🙂 pa vidim, da so vsi taki. Vsaj pri mladih je tako. Ko si pa poročen, pa so itak skupne finance, no, ali pa pač vsak svoje pa se zmenta.
Da bi te pa s tem hotel kupit? Ah kje. No, mogoče se tud kakšn tak norc najde, pa v primeru da bi kasnej šla narazen, bi ti to naprej vrgel, ampak sam si je kriv. Ti ga nisi z ničemer izkoriščala, saj si mu dala vedet da ti ni fajn da on vse plača. Če pa hoče, pa naj. Ni pa to sigurn ne nobena prisila da bi morala z njim ostat cel lajf.
Verjetn se bodo spet našli kakšni primitivneži s pljuvanjem, ampak povedala sm ti tako kot je.
Še bolj pa to vse vidiš, če greš dol h njim.
Južnjak v večini primerov noče vidt da punca denarnico vn potegne 😉 poznam pa tud neki takih Slovencev, edin če niso tisti “čistokrvni” Slovenci :)))[/quote]Povej ji južna, da smo mi južnjaki gentelmani.

nova
Uredništvo priporoča

Jaz sm že neki časa skup s Hrvatom 🙂 pa je na začetku bil čist isti kot tvoj 🙂 ampak sm ga sčasoma odvadla id tega, ker se ssma nism dobr počutila, če je on vse plačeval. Sam sm mu pa tud, čeprav vem da so južnjaki pretežn taki, takoj dala vedet, da jih slučajn ne bi kdaj dobila naprej v primeru če greva kdaj narazen.

Itak da so taki, verjem mi. Ti bo vrjetn še kdo idgovoril. Ne sam pri Srbih, pri večini južnjakov je tako, da ne vidijo radi da ženska kaj plača. Seveda so tud izjeme, ampak v večini je tako. Gremo dostkrat kam vn, mi južnjaki 🙂 pa vidim, da so vsi taki. Vsaj pri mladih je tako. Ko si pa poročen, pa so itak skupne finance, no, ali pa pač vsak svoje pa se zmenta.
Da bi te pa s tem hotel kupit? Ah kje. No, mogoče se tud kakšn tak norc najde, pa v primeru da bi kasnej šla narazen, bi ti to naprej vrgel, ampak sam si je kriv. Ti ga nisi z ničemer izkoriščala, saj si mu dala vedet da ti ni fajn da on vse plača. Če pa hoče, pa naj. Ni pa to sigurn ne nobena prisila da bi morala z njim ostat cel lajf.
Verjetn se bodo spet našli kakšni primitivneži s pljuvanjem, ampak povedala sm ti tako kot je.
Še bolj pa to vse vidiš, če greš dol h njim.
Južnjak v večini primerov noče vidt da punca denarnico vn potegne 😉 poznam pa tud neki takih Slovencev, edin če niso tisti “čistokrvni” Slovenci :)))[/quote]Povej ji južna, da smo mi južnjaki gentelmani.[/quote]

Itak, moraš pa priznat, da se tud med nami južnjaki najde “gamad”. V večini pa itak gentlemeni :)))

Pa še neki, sm bila pred leti skup z enim, pa sva šla npr skup po trgovinah, pa mi je skoz on hotel cunje kupovat. Sm pri blagajni vzela denarnico vn, pa sva se “kregala” pri blagajni. Pa sm si rekla, ja nič, pol pa plačaj če hočeš. In tako je bilo večkrat. Pa po kafičih, restavracijah….skoz on plačeval. No po 1 letu sva šla narazen, niti pisnil ni o tem.
Men je sam važn da mu dam vedet da sama nism tak človek, da ve da nočem nobenga izkoriščat, če pa hoče vseen vse sam, pa naj.

hvala ena južna za razlago
ja tud on bi mi kupoval oblačila pa hlače pa superge.
Ma zakaj, a tko kažejo ljubezen.
Ni mu treba, ker ga vidim, kako je zaljubljen, uf jz tud.
Nimam pa gnarja, da bi lahko za morje plačala, kak kebab, pa kavo pa tko, si že priborim, sam kaj, ko pol hoče duplo mi nazaj dat.
ej, kaj pa , čese on počut, da mu ne bi jaz kaj naprej kdaj vrgla, da sem si recimo mogla sama plačat, da kao kakšen moški daje.Kaj misliš s to teorijo

Vse najboljše za največi praznik žensk.(soseda)

Hehe, ne vem če s tem kažejo ljubezen, ker taki so tud do prijateljic. No, prijateljicam res vrjetn ne bi kupoval cunj, superg…pijačo pa jedačo pa 🙂
Ena moja frendica ima tud zdej enga tipa. On polhn denarja, ona pa prek študenta dela, zasluž okol 600 na mesec, a ta njen rad potuje in je pred dnevi začel da bi šla na Fliorido, pa iz istega razloga kot ti, noče it 🙂
Na zadnje vprašanje pa ne vem, če te glih prav razumem, ampak zelo dvomim, skor ne vrjamem, da bi si on to dovolil da ti vse sama plačaš. Isto bi bilo kot pri teb zdej, ne bi hotel it s tabo.

Vse najboljše za največi praznik žensk.(soseda)[/quote]

Hvala hvala 😀
Dej še ti kakšn predlog, ti si desc :)))

enaslo, vidiš kakšni so južnjaki, s Čapcem se nit poznava ne, sam prek mona, pa se takoj na sosedo spomni 😀

Ojla! Ce se lahko tudi jaz navezem na to temo bi ti tudi sam rekla UZIVAJ!!! Fant je tako vzgojen, ucili so ga, da je gentelmen. To je zelo lepo v danasnjem casu… taksih je malo!!! Ce ti placa vecerjo, kino, pijaco ali morje ne pomeni, da bi te rad izkoristil za kej druzga (so seveda tudi izjeme) ampak bi rad prezivel lepe dni s tabo ve pa da nimas zaenkrat tok denarja, da si placas sama npr. morje… pusti se razvajat 🙂
Upam, da bosta se naprej tako zelo zaljubljena… rad je pozoren in ceni to! 🙂

odlična temica o tem, da so babšeta … kur.be ☺


Točno tako, sponzoruše. Bolje k prostitutki za eno uro, kot jo celo življenje prenašat.

Poserjem se na tvoj komentar!
Vidim, da še veš ne kaj ta izraz sploh pomen.

Ne vem, če je to dokaz dobre vzgoje, da dekle spravljaš v zadrego s svojo denarnico in jo spravljaš v dvome s svojo vsiljivostjo. V bistvu gre za vsiljevanje svoje volje za vsako ceno. Za vsiljevanje tiste (patriarhalne) “kulture”. Dokazovanje “možatosti” s finančno premočjo. In vse to kaže samo na nespoštovanje nasprotnega spola, nobeno dobro vzgojo in gentlemanstvo.

Pravi moški vedno plačuje.

Seveda, da je dokaz dobre vzgoje… sej ce nimas veliko pod palcem se ne ponujas punci non stop placevat oblacila, pocitnice itd.
Lej ce ma pa naj placuje!
Tudi jaz se poserjem na tist komentar, ki ga ne bom komentirala! Ocitno so nekateri polni zlobe in zavisti!



Tako je. Drugače ne dobi lulike. Prave ženske imamo svojo ceno. Samo luzerji zastonj seksajo. Tista, ki da zastonj, se ne ceni.

S tem je tako – oni v žensko vlagajo, kot pač vlagaš v svojo lastnino. Znani slovenski glasbenik, s poreklom iz balkana, je nekoč v intervjuju dejal, da so v okolju, iz katerega izhaja so ženske, zlato in avtomobili cenjene dobrine.

Podpisujem!



Pravi gentleman, če opazi, da jo njegov predlog moti, jo spravlja v zadrego ali celo žali, spoštuje njeno voljo in je ne nadleguje naprej. Če pa tip še kar vsiljuje svojo voljo in na vsak način s tisto vulgarno denarnico maha, rine ko bik v kravo, da bi dosegel svoje, to ni dobra vzgoja. To je nespoštljiv odnos in kaže na bodoče težave, ko se ne bo vsiljeval več samo s plačevanjem, ampak tudi na vse druge načine in uveljavljal svojo tiransko voljo. Pametna bo takoj zbežala stran od takega “kavalirja”. Je pa res, da mnoge nimajo preveč v glavi.



Tako je. Drugače ne dobi lulike. Prave ženske imamo svojo ceno. Samo luzerji zastonj seksajo. Tista, ki da zastonj, se ne ceni.[/quote]
Sicer nisem imela tega v mislih ampak veliko modrosti je v tvojem zapisu.



Uuuuu, kje so zdaj monove feministke, da komentirajo tale biser.

Nikako, da zdržite bez vređanja!

New Report

Close