Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ta starševski čvek je en velik hec

ta starševski čvek je en velik hec

vedno se do solz nasmejem na tem forumu, smeh je pol zdravja.

Cmera usrana…

Vse je ena velika zabava.

Mogoče če se ga človek dobro napije in mu je svet raven ali pa če je že po naravi otopelec.

Je vedno bolj brez vezen. V preteklosti je bil veliko, veliko boljši. Zdaj, ko ga odpreš itak gledaš samo ene in iste teme in prepucavanje enih in istih ljudi.

Ena narodnost tu prevladuje. Slovenska sigurno ne. Ugante katera ..?


Drži. Kot MŽ čvek


Ce bi samo slovenceljni visel na monu bi blo za pos..rat zalostno. Ze tk al tk ste v manjsini ker ste nepomembni.

Res je. Pa oživljanje prastarih tem. Odkar teme skačejo gor, je tudi eno samo ljubo iskanje.
Brez veze. Za sem in tja je še za potrpet.

Res je. Tud jaz se dostkrat orng nasmejim, kakšna izjava pa morm priznat, me res ra.zpizdi, predvsem laži in pa seveda sovražni govori posameznikov.
Sekirat se pa ni fajn, sekiracije prnesejo bolezni;)

Res je. Tud jaz se dostkrat orng nasmejim, kakšna izjava pa morm priznat, me res ra.zpizdi, predvsem laži in pa seveda sovražni govori posameznikov.
Sekirat se pa ni fajn, sekiracije prnesejo bolezni;)[/quote]Spet si soseda glavna na forumu haha.

Res je. Tud jaz se dostkrat orng nasmejim, kakšna izjava pa morm priznat, me res ra.zpizdi, predvsem laži in pa seveda sovražni govori posameznikov.
Sekirat se pa ni fajn, sekiracije prnesejo bolezni;)[/quote]Spet si soseda glavna na forumu haha.[/quote]

Dans pa res, že cel dan, me že prsti bolijo od tipkanja :)))
Ampak je fajn, dan ful hitr minil:)


Če še prdneš, boš čisto zdrava!
Tudi prdec je pol zdravja!

Spet si soseda glavna na forumu haha.[/quote]

Dans pa res, že cel dan, me že prsti bolijo od tipkanja :)))
Ampak je fajn, dan ful hitr minil:)[/quote]
Škoda tvojih lepih prstkov, za take bedarije.haha

Dans pa res, že cel dan, me že prsti bolijo od tipkanja :)))
Ampak je fajn, dan ful hitr minil:)[/quote]
Škoda tvojih lepih prstkov, za take bedarije.haha[/quote]
Ah kje, sej je kr zanimiv, mine cajt 🙂 no, sm pa tja pride kakšn glup komentar ampak ni sile 🙂
Dana sn bila doma, sm se zjutri mal slab počutla, pa sm si uzela dopust zato sm imela cajta na pretek 🙂


Škoda tvojih lepih prstkov, za take bedarije.haha[/quote]
Ah kje, sej je kr zanimiv, mine cajt 🙂 no, sm pa tja pride kakšn glup komentar ampak ni sile 🙂
Dana sn bila doma, sm se zjutri mal slab počutla, pa sm si uzela dopust zato sm imela cajta na pretek :)[/quote]Ti si zajebana ženska, prava Fužinka.haha


Ah kje, sej je kr zanimiv, mine cajt 🙂 no, sm pa tja pride kakšn glup komentar ampak ni sile 🙂
Dana sn bila doma, sm se zjutri mal slab počutla, pa sm si uzela dopust zato sm imela cajta na pretek :)[/quote]Ti si zajebana ženska, prava Fužinka.haha[/quote]
Ja valda, Fužinska vzgoja :)))
Fužine so zakon !

Ti si zajebana ženska, prava Fužinka.haha[/quote]
Ja valda, Fužinska vzgoja :)))
Fužine so zakon ![/quote]
Fužine so za zbombardirat!


Ja valda, Fužinska vzgoja :)))
Fužine so zakon ![/quote]
Fužine so za zbombardirat![/quote]

To ti mislš. Ni boljšga naselja v Lj. Ga ne zamenjam za nič. Čudn ane da se čedalje več Slovenxev sel v Fužine ))


Ja valda, Fužinska vzgoja :)))
Fužine so zakon ![/quote]
Fužine so za zbombardirat![/quote]
Pridi ti heroj pa to naredi.Aja še en slovenski fighter, ki sedi anonimen za računalnikom.


Fužine so za zbombardirat![/quote]
Pridi ti heroj pa to naredi.Aja še en slovenski fighter, ki sedi anonimen za računalnikom.[/quote]

A je to še en Himmler ki rad strelja 😀


Pridi ti heroj pa to naredi.Aja še en slovenski fighter, ki sedi anonimen za računalnikom.[/quote]

A je to še en Himmler ki rad strelja :D[/quote]Vprašanje je, če ni to on.Ker tapravi Thorrrr je prijavljen, ta se pa poslužuje njegovega imena neprijavljen.
To je samo še en dokaz, kakšni so določeni slovenci.Z ničemer izvani začenjajo neke glupe pravokacije.


Ja valda, Fužinska vzgoja :)))
Fužine so zakon ![/quote]
Fužine so za zbombardirat![/quote]

Sam zaplinit, pa bo gmah

A je to še en Himmler ki rad strelja :D[/quote]Vprašanje je, če ni to on.Ker tapravi Thorrrr je prijavljen, ta se pa poslužuje njegovega imena neprijavljen.
To je samo še en dokaz, kakšni so določeni slovenci.Z ničemer izvani začenjajo neke glupe pravokacije.[/quote]

Jap, sej o tem smo tud dans debatiral 🙂

SLOVENCI kakšni ste že???
Aja upsi, eni bi streljal, eni metal bombe, eni bi dušil s plinom…..
LASTNOST SLOVENCEV hihihi

New Report

Close