Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ženska tema, Obvoz na čveku, moški! :)

Ženska tema, Obvoz na čveku, moški! :)

Za ženske 🙂
Se je kateri zgodilo med spolnim odnosom vaginalni zvok -zrak. Meni se je 2x v življenju in sem se skoraj od sramu pogreznila. Še dobro, da je bil partner tako razumevajoč in me potolažil. Drugače je to sramotno. Nisem se še potolažila. Kako ste se soočale druge, če se je to zgodilo?

Ne glede na tvoj naslov – moško mnenje oz. izkušnje;

To se velikokrat zgodi in ni noben problem. Se pač nasmeješ… in dalje.
Da bi bilo sramotno… se pa meni osebno zdi idiotsko mnenje. Gre vendar samo za biologijo… in malo fizike.

Se zgodi tu pa tam. Če mi pač zrak notem napumpa more ta ven : )

ne porajtava sploh več.

zakaj pa moški ne bi smeli sodelovati v temici?
Konec koncev sami s svojim onetom povzročimo izhod zraka iz ženske ☺

Po porodih in novem, zelo aktivnem partnerju je žal ta “težava” prisotna pri vsakem spolnem odnosu. Ampak kolikor sem razbrala, je to večini moškim jasno in normalno in jih ne moti. Moti pa mene, vendar rešitve ni (ima pa s tem težavo ogromen delež žensk, vprašaj ginekologa, če ne verjameš), zato sem se tudi odpovedala skupinski jogi.

ne morem ,da ne bi, zakaj ne bi moški smeli sodelovati, ko je glih moški kriv za ta pojav, zaradi dobrega pumpanja pa še ful uživa, ko tako intezivno pumpa, seveda pa balon od časa do časa …spusti, hehe.


Še dobro da je bilo dvakrat, mene je bilo sram. On se mi je še bolj približal in tudi ob določnih gibih pozi je prišlo do tega. Določen čas je potem tudi nesproščenost, sram, strah, da se ne ponovi. Na srečo se ni. A je kaj kar lahko ženska le prepreči? Ne predstavljam si če bi se to še zgodilo ali redno dogajalo.

Tudi meni se pri jogi to dogaja – najraje v položaju sveče 🙂

popay hvala za mnenje, ja saj to je to, moški je kriv ;), žensko je pa sram 🙁
Zanimivo, kako ste moški vskočili v temo in napisali o tem.

kako se pa imenuje ta zvok? prdec ni!

Hahahaha, dobro sem se nasmejal.
Do tega pride zaradi krčenja in širjenja vaginalne stene. Do tega pride ob orgazmu, takrat, ko ti paše, .
Res ne vem zakaj bi te moralo biti sram, če ti paše in dobiš orgazem?!?!? V bistvu je za moškega, ki vsaj malo pozna anatomijo to samo znak potrditve…

Nič takega. To se dogaja tudi devicam. Da puknejo….

Vesel oče


Še dobro da je bilo dvakrat, mene je bilo sram. On se mi je še bolj približal in tudi ob določnih gibih pozi je prišlo do tega. Določen čas je potem tudi nesproščenost, sram, strah, da se ne ponovi. Na srečo se ni. A je kaj kar lahko ženska le prepreči? Ne predstavljam si če bi se to še zgodilo ali redno dogajalo.[/quote]
Preventivno raje ne seksaj. Potem pa si poišči strokovno pomoč. Najbolje kakšnega psihologa :-))))


Še dobro da je bilo dvakrat, mene je bilo sram. On se mi je še bolj približal in tudi ob določnih gibih pozi je prišlo do tega. Določen čas je potem tudi nesproščenost, sram, strah, da se ne ponovi. Na srečo se ni. A je kaj kar lahko ženska le prepreči? Ne predstavljam si če bi se to še zgodilo ali redno dogajalo.[/quote]
Preventivno raje ne seksaj. Potem pa si poišči strokovno pomoč. Najbolje kakšnega psihologa :-))))[/quote]
Nimam problem glede sexa, meni je to zelo fajn, naravno. Ne potrebujem psihologa. To me je pač motilo.

No, tale moški ne pozna zadeve dobro. Ker to se dogaja med seksom, ne orgazmom – lahko seveda tudi (med penetriranjem se ujame zrak, ki pač mora ven), tudi med določenimi vajami pri športu, so celo ženske, katerim se to dogaja, ko vstanejo s stola ipd.

Se zgodi,obcasno.Z bivsim me je bilo sram,z mozem pa ne.Vzrok je v ohlapni noznici ali pa mocnemu vlazenju.Naravno.In ne,ni prdec,to pa tvoj dragi ja ve in cuti,ane?:)

No, tale moški ne pozna zadeve dobro. Ker to se dogaja med seksom, ne orgazmom – lahko seveda tudi (med penetriranjem se ujame zrak, ki pač mora ven), tudi med določenimi vajami pri športu, so celo ženske, katerim se to dogaja, ko vstanejo s stola ipd.[/quote]

Hehe, jaz sem opisal to, kar sem doživel sam oz. v duetu.
Da se ti pa to dogaja pri športu ali kar tako, zna pa biti res zadregljivo…

Med seksom se mi je to zgodilo samo enkrat, s partnerjem, ki je imel zelo majhen penis. Po njegovi reakciji (nasmejal se je in nekaj komentiral šaljivo) je bilo videti, das se mu to večkrat pripeti. No, meni se ni ne prej ne kasneje ponovilo pri nobenem drugem. Se mi je pa že pri jogi. Groza!!!!

Tako da zdaj veste, zakaj je pomembno, da se moški ne oglašate pri tej temi. Zrak lahko not pride samo, če je dost lufta med penisom in vagino, kar je sicer možno, a ponavadi ne zgolj zaradi ohlapne vagine. Kako naj zrak not napumpaš, če je penis velik, da ga partner komaj zarine?

Najbolje, da si nepredušno dol zašijete tisto luknjo, pa ne bo šel več noben zrak noter in ne ven. 🙂

Tud ti moški odgovarjam,ne skrbi,zgodilo nekajkrat pri dolgotrajni sexih.Pač se zrak v nožnico nabije,pa še vlažna nožnica.Je popolnoma normalno.

Naslednjič raje moške povprašaj,pa tudi poguglaj o tem,da je popolnoma normalno.Se pravi imata dober sex.

Ampak kako pol z majhnim penisom zrak ven spraviš?Razširjene nožnice?

Nekaj v tvojih možganih ne deluje.

Hehe, dobra argumentacija… Torej so zate samo BBC-ji.. Pot pod noge na črno celino, za vaje pri jogi pa si lahko omisliš kak čep pa bo. 😉

Hehe, dobra argumentacija… Torej so zate samo BBC-ji.. Pot pod noge na črno celino, za vaje pri jogi pa si lahko omisliš kak čep pa bo. ;)[/quote]
Ah, ker je drugače pa vakum v nožnici. Ali glavi? :-))))

Kako pa ti sexaš in ali sploh sexaš?Se pravi da si imela le ikušnjo drgnjenja in to je bilo to?Še noben te ni oziroma se ni s tabo igračkal ko je imel celega zunaj in nato prodilral vate cel?No takrat zrak najbolj noter pride.Če bi bil penis majhen nebi dihtunga-vagina zadržala zraka,ampak bi takoj šel ven.

Tako da prej z velikimi se zrak nabije in odvisno od sexa,kako se sexa.Probaj mal drugačne poze,uživanje,boš videla,da je lepo.

Kako pa ti sexaš in ali sploh sexaš?Se pravi da si imela le ikušnjo drgnjenja in to je bilo to?Še noben te ni oziroma se ni s tabo igračkal ko je imel celega zunaj in nato prodilral vate cel?No takrat zrak najbolj noter pride.Če bi bil penis majhen nebi dihtunga-vagina zadržala zraka,ampak bi takoj šel ven.

Tako da prej z velikimi se zrak nabije in odvisno od sexa,kako se sexa.Probaj mal drugačne poze,uživanje,boš videla,da je lepo.[/quote]

Ej, ne morem pomagat, OK??¨!!! Nisem vam to napisala iz hudobije, ampak fakti bruti, tako se je pri meni zgodilo. Tip je imel majhnega da ga sploh čutila nisem, ampak vagina je pa prdnila. Sori, tako je bilo. Pri nobenem se to ni ponovilo, pa so bili zunaj in not in iz vseh možnih kotov, tako kot pišeš, ko sem bila manj vzburjena in več vzburjena, izpiši si vse možne scenarije. Pač evo, tako ti je to. Sem vam pa kar na rep stopila, ste zamijavkali.

New Report

Close