Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako pogosto jeste hitro hrano?

Kako pogosto jeste hitro hrano?

Kako pogosto jeste hitro hrano (kebab, bureki, jufke, hamburgerji, pice …), če sploh?

Jaz si sem ter tja privoščim kaj takega. K sreči imam dobre gene in se mi ne pozna prav nič, pa čeprav pojem celo pico. 🙂

Burgerjev ne jem, burek 2x na mesec, pica 1x na 2 meseca.

1x mesečno.


Zakaj pa pico štejete med hitro prehrano? Ena dobra pica (ki nima gor pol kile nekega cheap no name sira pa kakega industrijskega kečapa) prav gotovo ne spada v ta rang hrane. Je pa tako pri nas bolj težko najt, to pa res.
Tudi burger ni nujno zanič, recimo pop’s place ali hood burger imata burgerje sveže pripravljene, iz dobrih sestavin, čisto nekaj drugega kot kak mcdonalds, kjer se valjajo že pripravljeni in zapakirani burgerji na policah. Takole enkrat mesečno kakšnega pojem in so prav dobri.


Zakaj pa pico štejete med hitro prehrano? Ena dobra pica (ki nima gor pol kile nekega cheap no name sira pa kakega industrijskega kečapa) prav gotovo ne spada v ta rang hrane. Je pa tako pri nas bolj težko najt, to pa res.
Tudi burger ni nujno zanič, recimo pop’s place ali hood burger imata burgerje sveže pripravljene, iz dobrih sestavin, čisto nekaj drugega kot kak mcdonalds, kjer se valjajo že pripravljeni in zapakirani burgerji na policah. Takole enkrat mesečno kakšnega pojem in so prav dobri.[/quote]

Nisem ljubitelj pice, zato jo jem (ne glede na to, s čim je) zelo redko. Niti enkrat mesečno. Kebaba in hamburgerja pa ne maram, zato ju sploh ne jem. Burek (sirov) je pa večkrat. Mora biti sveže pečen, npr. kot tisti na Miklošičevi. Če tako nanese, ga jem enkrat na teden.

Burgerje 1x na mesec ali dva, vendar nikoli v Mc Donalds ali Burger King ali kaj podobnega, ampak take bolj gurme variante, sveže pripravljeni, 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} govedina …

Enako velja za pico, tanko testo, paradižnikova omaka, mocarela, če je gor mesnina, ne neka poceni šunka, še raje z zelenjavo … tudi 1 krat na mesec.

Bureka in kebaba pa ne jem, mogoče 1 krat letno.

3-4x na leto, navadno 1x McDonalds, 2x pica (iz picerije, ne iz fast fooda) – drugega naštetega ne jem.

Kakšen falafel na Trubarjevi v Lj se občasno prav prileže. Recimo na 2 meseca.

Skoraj nikoli. Pico mogoče 3x na leto, ostalega ne jem.

Me pa res zanima, kje se skrivajo vsi tisti, ki delajo vrsto do ven pri McDonaldsu. :)))

pica cca 2-krat mesečno (tudi doma pripravljena)
burger 1-keat mesečno (ponacadi doma pripravljen)
burek redko
kebab ne jem.

Kebaba ne jem, burek ene parkrat letno (včasih spečem tudi sama), hamburgerja nisem jedla že kar nekaj let, pico pa imamo večkrat za kosilo (ker jo spečem sama).

New Report

Close