Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oh te glivice….

Oh te glivice….

Glivice so se mi razpasle po celem telesu, po nohtih, stopalih, v ušesih, ni da ni. Poskušam vse mogoče pripravke, kreme, kapljice, prekuhavam perilo in posteljnino, kaj še lahko narediiiimmmm???

Gres k zdravniku in ti predpise antibioticno kuro, ki se je moras drzati.


Super, glivice bodo hvaležne, kajti AB so odlična hrana zanje.

nova
Uredništvo priporoča

zajebaj jih in kup par kil sodebikarbone
razopi v vodi in not lež in jim jebi majku


Super, glivice bodo hvaležne, kajti AB so odlična hrana zanje.[/quote]
Cudno, ker moj sorodnik je imel glivice na nohtih, ki jih ni spravil stran drugace kot z antibioticno kuto, ki je trajala tri mesece in z rednim razkuzevanjem obuval. Odtakrat glivic ni vec.


Super, glivice bodo hvaležne, kajti AB so odlična hrana zanje.[/quote]
Cudno, ker moj sorodnik je imel glivice na nohtih, ki jih ni spravil stran drugace kot z antibioticno kuto, ki je trajala tri mesece in z rednim razkuzevanjem obuval. Odtakrat glivic ni vec.[/quote]

Ne antibiotiki, ampak antimikotiki.

Tudi jaz sem imela glivice na nohtih kar lep čas (8 let), poskusila sem vse možno, pa nič. Šele lani sem jih odpravila s pomočjo zdravil Sporanox. So zelo učinkovita zdravila, vsaj meni so zelo pomagala. Dobi se jih na recept.

Glivice rastejo v kislem okolju, tvoj organizem je totalno zakisan in imunski sistem posledično čisto na minimumu.
Ješ preveč kisle hrane – meso, sir, mlečni izdelki, sladkor, smetana, testenine, bela moka, alkohol…
Znanje se glivice odpravljajo s 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} oljem čajevca. Mesta kjer imaš glivice 2x na dan namažeš s tem oljem, dokler ne zraste cel zdrav noht oz. da glivice izginejo. Na koži pa predvidevam imaš tudi kožno plesen…
Prehrana, prehrana, prehrana si to kar ješ.
Bolj kot imaš stresno življenje bolj moraš paziti na prehrano.
Notranja uporaba sode bikarbon (pitje) je odlična za razkisanje telesa, je pa potrebno zelo previdno z njo, ker si lahko uničiš prebavne sokove.

Za to zdravilo sem slišala, vendar tudi, da ima veliko stranskih učinkov, zato bi raje prej preizkusila še kaj naravnega (česar še nisem, seveda) :(.

Preveri, če si zakisana… če si, začni uživat sodo bikarbono. Men je pomagalo.
Vaš link

Pomaga pa tudi čimbolj zdrava prehrana. Zdravnica mi je priporočala, naj jem čim manj sladkarij in proizvodov iz bele moke, ker je to hrana za glivice.

No, to o zakisanosti je novodobna trapasta pogruntavščina.
Avtorica, posvetuj se z dermatologim, ker je treba odpraviti vzrok, ne posledice.
Meni je pomagalo, umivanje nog s plivaseptom.

še moj nasvet smola industrijske konoplje (lahko raztopljena v olju) je zelo koristna pri lajšanju kožnih stanj, kot so ekcemi, akne, glivične okužbe, …

Mal manj sladkorja jej.Če “živiš zdravo” s kakimi jogurti,šejski,piješ zdrave slatke stvari so samo strup.

Nato higiena,stres,motnje v glavi so znak gljiv,spremembe v razmišljanju,ponavadi stres,strah,…

Začni zdravo živet,se gibat,prehranjevat in gljivice bodo same od sebe šle.

Bom samo rekel LOL.Aparat navit do kritičnega območja,tko kot oni HL aparati kjer je 50 kg suhec bil v kritičnem območju okoli 30 da je predebel.

Hehehehehehe

Jem vse to kar si napisal in nikjer glivic.Pr 40 letih imam nohte,noge,take kot da bi bil najstnik,nikol nobenih gljivic.Kdo vam pere glave s tem mi ni jasno.Mal si preberi kaj dejansko povzroča glivice zbotraj in zunaj telesa in kako se jih brez težav v nekaj tednih znebiš brez kakršnih koli kur.

Hehehehehehe

Jem vse to kar si napisal in nikjer glivic.Pr 40 letih imam nohte,noge,take kot da bi bil najstnik,nikol nobenih gljivic.Kdo vam pere glave s tem mi ni jasno.Mal si preberi kaj dejansko povzroča glivice zbotraj in zunaj telesa in kako se jih brez težav v nekaj tednih znebiš brez kakršnih koli kur.[/quote]

No, zakaj pa ne nalepis linka in se bomo izobrazili v smeri, kot jo poznas samo ti?

Hehehehehehe

Jem vse to kar si napisal in nikjer glivic.Pr 40 letih imam nohte,noge,take kot da bi bil najstnik,nikol nobenih gljivic.Kdo vam pere glave s tem mi ni jasno.Mal si preberi kaj dejansko povzroča glivice zbotraj in zunaj telesa in kako se jih brez težav v nekaj tednih znebiš brez kakršnih koli kur.[/quote]

No, zakaj pa ne nalepis linka in se bomo izobrazili v smeri, kot jo poznas samo ti?[/quote]

A si v drugem razredu?No ko se boste v osnovni šoli začeli predmet o biologiji,glivicah boš hitro se tudi naučil kaj je hrana glivicam in katero okolje za njih najboljše za rrazmnoževanje in se boš hitro naučil.

Jaz ti naj linke limam?A si zabit?


Zaradi “pacanja” z domačimi in naravnimi pripravki so se ti glivice razpasle že po celem telesu. In ti bi še kar preizkušala kaj naravnega? Ti še ni kapnilo, da rabiš zdravnika in bolj konkretno zdravljenje kot domače žavbice?
Saj jaz tudi poskušam, karkoli že se me loti, najprej z domačimi arcnijami. Ampak če v parih tednih ni učinka, poiščem pa strokovno pomoč (zdravnik). Če se stanje slabša, pa še celo.

New Report

Close