Starševski čvek

Film 50 odtenkov sive - ima kdo?

Default avatar
Ima kdo mogoče film 50 odtenkov sive in bi bil toliko prijazen, da bi mi ga poslal na mail?
Default avatar
Ni to kraja?
Film se se vedno vrti v kinu.
Default avatar
Samo vprasam je napisal/a:
V katerem kinu pa?
Default avatar
V vseh delujocih? Film je ravno prisel ven.
Default avatar
Kako sem ga potem lahko jaz gledala že pred dvema letoma? :P
Default avatar
V kinu je 50 odtenkov teme. Siva je bla nekaj let nazaj.
Default avatar
XXXXXX je napisal/a:
Aha, v Sloveniji imate neke razlicne naslove, ni vse 50 odtenkov sive in potem podnaslov. V tem primeru pa si kupis DVD in ga pogledas. To kar predlaga avtorica teme pa je kraja, v Sloveniji ocitno ravno tako dovoljena kot vsa druga kraja in ste kjer ste.
Default avatar
Bodi vesela, da ti nisi v Sloveniji in se ne razburjaj toliko, škodi lepoti ;)
Default avatar
Aha, v Sloveniji imate neke razlicne naslove, ni vse 50 odtenkov sive in potem podnaslov. V tem primeru pa si kupis DVD in ga pogledas. To kar predlaga avtorica teme pa je kraja, v Sloveniji ocitno ravno tako dovoljena kot vsa druga kraja in ste kjer ste. quote]

Še od foruma se odtrgaš in nimaš nič veš skupnega z nami :)
Default avatar
Ne, se ne vrti. Nisi dobro prebral. GOvorim o prvem delu "50 odtenkov sive" in ne o "50 odtenkov teme"
Default avatar
HBO je napisal/a:
Kako pa to deluje? Je to plačljivo? Saj bom plačala, če je treba...samo vprašam...da se ne bo kdo že v naprej razburjal po nepotrebnem in si dvigoval tlak :)
Default avatar
Vprašalka je napisal/a:
Poglej na Popcorn ali pa med torente.
Default avatar
Jaz imam 50 odtenkov sive, na glavi. Rabiš? :D
Default avatar
Lubiana je napisal/a:
Hahaha, hvala, ampak ne rabim. Jaz jih imam tudi... :))))))))))
Default avatar
Vprašalka je napisal/a:
Imam film. Lahko prideš ga bova skupaj pogledala, in povadila vse scene iz filma :)

Mimogrede, film je katastrofa. Nisem ga mogu gledat niti 30 min. Čakaš, čakaš, čakaš, da jo končno že enkrat po*ka, in ko dočakaš ni kaj za videt.
Default avatar
Odtipkaj 123movies v google in boš našla na njihovi strani prvi del in tudi drugi (sem ga ravno danes gledala).