Forum.Over.Net

Politični čvek

Kaj se dogaja na politični sceni? Če so že naši voditelji, se lahko o njih in njihovem delu tudi pogovarjamo, saj je politika del našega vsakdana in zaradi nje smo tam, kjer smo. Skupaj smo v dobrem in slabem.
Forum je nemoderiran in uredništvo ne odgovarja za komentarje, si pa pridržuje ppravico tudi do izbrisa tem brez obrazložitve.

Janez Janša

Default avatar

SDS

Kakšno mnenje imate o njem?
Default avatar

Mlwjko

A ga lahko nekdo nekam zakoplje?
Default avatar

ogfdđ

Zelo majhen majhen osebek. HB za njegovo paranoidno motnjo in vsesplošno antipatičnost, drugače bi lahko bil kot politik bistveno bolj nevaren. Se ve, kdo je njegov idol in čigave metode uporablja.
Default avatar

BTDT

megaboy je napisal/a:
Ima dobre veze na sodišču, da je dobil 3,5 miljona odškodnine samo zato, ker so sodišča prepočasi reševale njegove tožbe.
http://reporter.si/clanek/slovenija/pod ... isc-484471
Ravno obratno. Na sodišču jih nima, sicer ga ne bi na sodniji konstantno vrteli kot vola na srbski poroki.
Jbg... enkrat mu je pa ratalo.
Default avatar

ne more biti slabše

SDS je napisal/a:
O njem?
Najslabše možno.
Default avatar

whitecow

Določene delo na okej, sam na momente za glih mal preveč lomi

esdei

me zanima kaj je bilo v resnici s sinom od generala hocevarja in bodyguardom
Default avatar

hffhg

Aje komu kaj naredu? Al pa pluvate samo zato ,ker ste levaki in vam je trn v peti?
Default avatar

987125

hffhg je napisal/a:
Aje komu kaj naredu? Al pa pluvate samo zato ,ker ste levaki in vam je trn v peti?
Pravzaprav so "janšisti" tisti, ki brez Janše ne morejo. To so takoimenovani levakarji, za katere je obstoj notranjega sovražnika obvezen. Brez notranjega sovražnika propadejo. Ali z drugimi besedami: brez SOVRAŠTVA levakarji propadejo! Naj živi Janez Janša, da bodo lahko živeli levakarji.
Default avatar

ads

a si placan morilec, da si tak simpatizer
Default avatar

prebrali

to smo pac prebrali, samo od nasih sefov policije kaj pricakovat, je iluzija, ker so taki nastavljeni, da se kriminala ne preiskuje, to so ljudje, ki so za kariero pripravljeni narest vse, kar se jim naroci
Default avatar

mqyow

prebrali je napisal/a:
to smo pac prebrali, samo od nasih sefov policije kaj pricakovat, je iluzija, ker so taki nastavljeni, da se kriminala ne preiskuje, to so ljudje, ki so za kariero pripravljeni narest vse, kar se jim naroci
Tako je! Janković je najbolj popularen primer.
Default avatar

Škoda besed

Majhen človek z velikimi ambicijami.,, verjetno s kakšno psihično motnjo ali boleznijo.
Default avatar

clown party

megaboy je napisal/a:
Ima dobre veze na sodišču, da je dobil 3,5 miljona odškodnine samo zato, ker so sodišča prepočasi reševale njegove tožbe.
Se ti malo zaj...? Očitno je v Sloveniji več kot en Janez Janša (med drugim imamo tudi tri 'umetnike' po imenih Janez Janša). Evidentno je članek o enem drugem Janezu Janši. Vi pa ko muhe na med...
Default avatar

megaboy

clown party je napisal/a:
megaboy je napisal/a:
Se ti malo zaj...? Očitno je v Sloveniji več kot en Janez Janša (med drugim imamo tudi tri 'umetnike' po imenih Janez Janša). Evidentno je članek o enem drugem Janezu Janši. Vi pa ko muhe na med...
Nič ni evidentno, o katerem Janezu je bil odprta tema. In jaz sem pač mislil, da je tema o tem, o katerem piše članek, ki sem ga prilepil. Vem da jih je več z istim imenom in priimkom, in tudi vem, da ta iz članka ni politik.
Default avatar

za sds gre

Naslov teme je Janez Janša. Potem je pa takle post:

SDS
4 Mar 2017 11:56

Nedvoumno gre za Janeza Janšo, predsednika SDS.
Default avatar

clown party

megaboy je napisal/a:
clown party je napisal/a:
megaboy je napisal/a:
Nič ni evidentno, o katerem Janezu je bil odprta tema. In jaz sem pač mislil, da je tema o tem, o katerem piše članek, ki sem ga prilepil. Vem da jih je več z istim imenom in priimkom, in tudi vem, da ta iz članka ni politik.
Saj, Barca je pa mislila, da gre za priznane umetnike. :)