Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek micelarna voda

micelarna voda

Dajte mi povedat, s čim si čistite obraz zjutraj in zvečer. Imam okoli 50 let in zelo suho kožo. Namesto čistilnega mleka uporabljam samo Avene Micelarni losion, ampak me je koža začela peči in z zadevo moram končati.
Vaše izkušnje rpsim

Poskusi z vlažno blazinico in kokosovim oljem-to ne bi smelo škoditi in zelo spočije kožo.
Micelarne tudi niso vse enako dobre…čeprav avene bi morala biti. meni npr. Balea ne odgovarja.

Kaj pa čisto naravne zadeve:
– 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} gel aloje vere
– kokosovo olje
– karitejevo maslo
– araganovo olje
eno od tega, ne vse hkrati 🙂

Kaj pa voda?

S samo vodo ne odstraniš umazanije, to pa menda veš?

S samo vodo ne odstraniš umazanije, to pa menda veš?[/quote]
Kaj pa delas z obrazom takega, da ne bi zadoscala voda in vsake toliko malo otroskega mila? Gospa pri 50 menda ne rije z nosom po blatu?

S samo vodo ne odstraniš umazanije, to pa menda veš?[/quote]
Kaj pa delas z obrazom takega, da ne bi zadoscala voda in vsake toliko malo otroskega mila? Gospa pri 50 menda ne rije z nosom po blatu?[/quote]
Make upa in pudra ne spraviš dol samo z vodo. Jaz uporabljam Vichyijevo micelarno vodo in mi odgovarja. Imam pa precej občutljivo kožo in se mi radi naredijo lišaji. Probala sem tudi Roche posay in je tudi ok.


Kaj pa delas z obrazom takega, da ne bi zadoscala voda in vsake toliko malo otroskega mila? Gospa pri 50 menda ne rije z nosom po blatu?[/quote]
Make upa in pudra ne spraviš dol samo z vodo. Jaz uporabljam Vichyijevo micelarno vodo in mi odgovarja. Imam pa precej občutljivo kožo in se mi radi naredijo lišaji. Probala sem tudi Roche posay in je tudi ok.[/quote]

Za to vzameš robčke za odstranjevanje ličil. Najdeš take, ki ti ustrezajo.


Make upa in pudra ne spraviš dol samo z vodo. Jaz uporabljam Vichyijevo micelarno vodo in mi odgovarja. Imam pa precej občutljivo kožo in se mi radi naredijo lišaji. Probala sem tudi Roche posay in je tudi ok.[/quote]

Za to vzameš robčke za odstranjevanje ličil. Najdeš take, ki ti ustrezajo.[/quote]
Ja, te vzamem na potovanjih. Ampak je micelarna voda boljsa za vsak dan.

New Report

Close