Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako bi odreagirali, če bi sin imel starejšo partnerico?

Kako bi odreagirali, če bi sin imel starejšo partnerico?

Zanima me kako bi odreagirali, če bi sin imel starejšo partnerico (10 let)? A bi to žensko lepo in normalno sprejeli ali bi takšni zvezi že od začetka nasprotovali?

Vseeno bi mi bilo, samo da bi bil srečen.

Če bi bila 10 let starejša od mene, bi zvezi nasprotoval.

In kdo sem jaz,da bi odločala,kakšno partnerico bo imel moj sin?
Samo želim mu,da bi bil srečen v življenju.Srečo si bo pa moral sam poiskat in če jo bo našel ob 10 let starejši partnerki bo to to.
Še kaj?

Prihajajo leta, ko bo slej ko prej pripeljal domov punco tudi moj sin. Včasih si predstavljam to situacijo in se poizkušam vživet v novo vlogo, ki vsekakor ni lahka.
Ker hočem nočem bo to dokaz, da moj otrok odrašča oz postaja mož, ker bo to pomenilo, da v njegovem življenju nisem več edina, ker to pomeni, da se staram, ker to pomeni tudi nova oseba v našem domu in v naši rutini. Vsekakor bo na začetku nekaj nelagodja. Zdaj a mi bo ali ne bo punca ok pa ni stvar debate. Izbral si jo je in če je zanga ta moment taprava bo morala biti tudi zame. izsesala bom iz vsebe vse atome moči, da jo sprejmem. To priporočam tudi tebi.

Kaj pa če sin pripelje 10 let starejšega fanta … ?

Moj sin (24) je domov privlekel 17 let starejšo babo!!! Sem mislila, da me bo kap! In to onadva kar nekaj resno mislita, skupaj se bosta selila… joj, joj, ne vem, kaj naj.
Ampak, po drugi strani, to še ni najbolj grozno. Bolje, da je staro babo domov privlekel predstavit, kot da bi privlekel dedca s sabo!


A ti si potencialna partnerica?

Meni je šele zadnja leta postalo jasno,da matere norijo,če sin pripelje veliko starejšo žensko domov zaradi tega in samo zaradi tega,ker se bojijo,da ne bodo imele vnukov.Pa je lahko ženska čisto v redu..toliko o tem!

Kaj pa ma to za brigat starše? Jaz bom sprejel vse kar bo pripeljal

Fant je ob starejši ženski začutil varnost in ljubezen, ki jo je v rani mladosti pogrešal od svoje matere.

Starši nimamo nobene pravice se vmešavati v življenja naših otrok. Tukaj so zato, da spoznavajo lekcije, da se učijo in rastejo, tako po izkušnjah kot duševno. Leta so samo nekaj, kar štejemo, da se lažje znajdemo, duša ne pozna časa. In ljudje se privlačimo med seboj z razlogom, ker si imamo nekaj dati eden drugemu. Ali je to ljubezen ali samo lekcija, ni važno. Vedno imamo nekaj za naučiti eden drugega. Nobena izkušnja ni odveč, vse ima smisel in namen. In kdo smo starši, da si lastimo otroke samo zato, ker smo jim dali življenje? Odraslega otroka naj učim oz. komandiram, koga lahko ljubi in koga ne? S kakšno pravico?

to res ni važno. Verjetno bi bila jaz žalostna, če bi se mu prikupila, punca, ki ne ve kaj želi od življenja, da ji življenje prinaša muke in ne vidi smisla, da bi želela samo denar vse ostalo v življenju bi ji dol viselo.

Če bi imel sina, se bi napil od žalosti, pa drugač ne pijem, in preklel vse šolske sisteme, ki so iz njega naredili mono, saj ga sam ne bi mogel vzgajat s takim pogledom na ženko/moško sceno, tepst ga več ne bi mogel, ker po toči zvoniti je prepozno, kaj čes…., aja, če bi pa rekel sine tako,….. ej stari,… to je samo za akcijo ene parkrat, pol pa itak, kar tako naprej sine bi bil moj odgovor…, samo, da ti to ne pride v navado in, da se ne usidra pri men doma.

Povem po pravici, da ne bi bila preveč srečna, že zato, ker v praksi vidim, da taka razmerja trajajo samo nekaj časa, v večini primerov propadejo, ko je eden od partnerjev še zelo mladosten in vitalen, drugi pa pravi starček oz. starka.
Kljub vsemu se ne bi preveč vtikala. Vem, da moje besede ne bi zalegle, žensko bi sprejela normalno in prijazno, tako kot sprejmem vsakega človeka.
Zaljubljeni ljudje itak nikogar ne poslušajo, zato nima smisla preveč pridigati.

Popay 😉
…malo dvoumen je tale komentar….kako mislite, da se ne bi usidrala pri vas doma? 😉 hihihi

Groza! Moj sin pa je zaljubljen v 24 let starejšo! Stalno govori o njej. Govori tudi, da se bo z njo poročil.
Kaj naj?
Naj grem v cerkev molit, da ta ljubezen mine?
Naj pripravimo intervencijo, se pogovorimo?
Obljubimo podkupnino?
Zagrozimo, da ne bo dedoval?

Zaenkrat nisem naredila še nič. Na srečo gre naslednje leto v šolo, pa upam, da ko svoje vzgojiteljice v vrtcu ne bo več videval, da bo tudi ta ljubezen minila.
Saj veste, daleč od oči, daleč od srca.

Kaj počne je itak njegova stvar. Drugače pa je zame 10 let razlike še sprejemljvo, kar se tiče partnerstva in mslom, da bi ßlo rudi na dolgi rok. Kdo je starejši pa zame ne igre bistvene vloge. Tako da ja, bi jo sprejela.

Če je sin zadovoljen, zakaj pa ne. V moji žlahti je veliko takih parov, kjer so ženske starejše od moških. Tudi moja babica je bila krepko starejša od mojega dedka, pa mu je rodila 7 otrok. Moja teta je čez 10 let starejša od moža in sta v žlahti eden od najbolj srečnih parov. Tudi moj bratranec ima 14 let starejšo od njega. Leta so samo številke. Le kje piše, da bo tisti, ki je mlajši, še vedno bolj vitalen od starejše ženske. So tudi kakšne 50- ali 60-letnice bolj vitalne od kakšnega 30- ali 40-letnika. Poznam tudi en primer, da je ena ženska, ki je bila z mlajšim, po naravni poti zanosila, in ta ženska je stara 48 let.

Popay 😉
…malo dvoumen je tale komentar….kako mislite, da se ne bi usidrala pri vas doma? 😉 hihihi[/quote]

Ja lej, on jo bi pripeljal domov, ta dom bi predvidevam jst zgradil in moram priznat, da me bi motilo to, pač gledam bodočnost, no, edin, če bi tebe sin pripeljal domov, …. pol pa ne, hehe. Malo heca ampak bi sam res težko sprejel to sinovo odločitev, če ga bi imel seveda, tisto akcija paaa, …. tukaj pa ni zime za eskime, je celo zaželjeno, da je tako, ker je kratkotrajno.


A ti si potencialna partnerica?[/quote]

Ne, jaz sem mama.

Ma kaj bluzite o neki ljubezni in dušah in podobno sranje. Če je on tam 20+ in če pripelje 10, 15, 20 let starejšo, pomeni samo to da baba dobro fuka in čisto nič drugega.

Hmmm…Popay
Odgovor zavit u celofan…:) hvala za smeh…sva na frekvenci hahaa…

… in pol se čudimo, kako je možno, da imajo lahko naši sodržavljani nestrpne opazke proti istospolnim … ta tema je dokaz, da niste zmožni sprejeti različnosti ljudi. Pri takih predsodkih, bi moral vsak pri sebi razčistiti, zakaj ga motijo ljudje, ki mu nič nočejo … Presojati ljudi po spolu, starosti, rasi, … je zabloda …


in tega si matere ne bodo nikoli priznale … fant rabi nadomestno mamo

moj znanec je pri 18-ih dolgo hodil z eno 36-letno, seveda se ji ni videlo, zgledala je kot frklja, ampak je bila že resna mamica in gospodinja … marsikaj ga je naučila (njegove besede)

New Report

Close