Najdi forum

na sluzbenem potovanju v juzni afriki sem varala svojega moža s črncem. tip me je totalno očaral, čist en drugačen filing je. seks z njim je bil neverjeten, pa imam kar nekaj izkušenj iz tega področja z različnimi moški. daleč najboljši seks kar sem jih imela.. res prav živalsko sva se posexala.

sedaj mi piše vsak dan, da naj pustim moža in pridem živet k njemu ampak tukaj imam družino in mojega moža imam rada čeprav je v postelji porazen.

kaj naj naredim?

P.S: ko sem prišla iz takšne batine nazaj domov na tistega smokija mi je bilo prav smešno 🙂

Tole bi dal za obvezno čtivo vsakemu tipu, ki je tik pred poroko oz. si ustvarja družino.
V razmislek. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

BTW, imam frenda, ki je lansko zimo preživel na Tajskem.
Pravi, da se mu je po vrnitvi zdelo, da f*ka z moškimi, ker so mu zdele vse naše ženske totalne muškarčine v primerjavi s tajkami… 🙂

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]
nova
Uredništvo priporoča

Čisto nič ni narobe! Zakaj pa naj bi bilo? To pomeni, da NISI rasistka. Bravo! Iz srca čestitke! Multikultura je zakon!
P.S. Če pa mož tega ne bo razumel, potem pa bog pomagej.

Če mene vprašaš boš svojemu možu naredila velikansko uslugo, če se boš ločila in odšla k svojemu novemu loverju.
Pa veliko sreče ti želim.

Takole ti povem :
Lahko organiziramo zbiranje prostovoljnih prispevkov da ti kupimo letalsko karto za nazaj (sedaj si verjetno potovala na stroške firme). Glej, jaz prvi prispevam …
Sicer malo ‘čuden’ post….
Če slučajno nekdo to prebere, koliko misliš da bo mož rabil časa da poveže 2+2 ?
Koliko ljudi gre v Južno Afriko te dni ?
Sicer, ker te ljudi malce poznam, lahko ti iz prve roke rečem da, razen za seks, za drugo niti niso.
Drugače, storila si precej hudo napako (ne to da si varala,to itak…) . V Južni Afriki,Zimbabwe,Botswana, AIDS je ubijalec številka ena. Število okuženih je impresionantno. Glede na zdravstvo ki ga imajo tam številke so verjetno še večje.
Zdaj upam da ti je seks ‘teknil’…. Upam samo da nisi okužila lastno familijo (otroka).
Drugič pazi kje daješ noge narazen …

Veš, povedal bi ti tudi razlog zakaj te on kliče da prideš k njemu ampak bojim se da si preveč glupa da bi to razumela.

selim, upam da si je prijatelj dal na vsako jajce tudi po en kondom. Drugače se zna zgodit da bo zažalil za ‘muškarčinami’.
🙂

Ha,ha,ha… in punca, hitro nazaj na ‘batino’ … Ne veš kaj propuščaš !
Dokler ti prideš bo verjetno obdelal še drugih 10 kokoši in vsem bo pisal isto.
Če bi ti dal statistiko verjetnost da si okužena je 65%.
+
Čim prej se daj testirati. Sicer zanesljivost testa na HIV okužbo je zelo visoka. Pazi ! Ni pa 100% !
Sedaj pa boš preklinjala dan ko ti je to padlo na pamet. Vsaka otrokova bolezen ti bo sprožila alarm. Samo moli bogu da je vse ok. In povej možu ker ima pravico se zaščititi. Če si že zanič kot žena vsaj bodi človek.

Draga moja,
Jaz sem v življenju naredila marsikatero neumnost in nečednost, ampak kar sem sedaj prebrala pa je res neumnost in potencialna nevarnost. V Mariboru je bil primer, ko je ženska prišla z resno spolno boleznijo iz Jamajke in z njo okužila še moža in vprašanje kogar še.
Tako da daj se testirati, če boš zdrava bodi srečna in pozabi na kakršne koli selitve…taki tipi iščejo ženske, samo da bi jih finančno izkoristili v zameno za seks…pamet v glavo in srečno

Zdaj vam bo napisala, da sta uporabila kondom, ampak ženščina itak nima pojma, da so bolezni, ki se prenašajo kljub uporabi kondoma. Za kakšen hepatitis, ki je po vsej verjetnosti v afriških predelih pogost, je pa dovolj že samo izmenjava sline.

Hehe tok pa nisem neumna da bi šla z okuženim to počet.. in ja imate prav, te države so znane po aidsu, še zlasti Južna Afrika ampak spet je odvisno kateri predel. Z njim se ubistvu poznava že nekaj časa ker sem se že 3x srečala z njim dol tko da. In sva se tudi pogovorila o aidsu in se redno testira na to ker dela v zdravstvu.

No 2x sem se uspela zadržat v 3je pa žal ni šlo več 😀


Ha,ha,ha….za te ‘nečednosti’ pa umiram da poslušam.. 🙂 Da nisi tudi ti rodila kakšnega ‘črnca’?

jebiga, fin neki človek … 🙂

“odvisno kateri predel”
???
Pa ti si res od sile…

“in se redno testira”
Zakaj le, če je tako “fin” ?

Kaj vse Lek pošilja na službena potovanja ….

Si pa vseeno tok neumna, da moraš nas spraševati, kaj ti je narediti…
Najbolje, da čimprej kupiš enosmerno karto za Afriko – WIN-WIN situacija:

1. Rešila se boš smokija.
2. Dobila boš batino.
3. Batina bo dobila nekaj keša.
4. Možu in otrokom boš naredila uslugo. 🙂

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Zelo korajžna.
Bil sem nekajkrat v Afriki in veliko šans tudi z solidnimi ženskami. Ampak prpa je bila prevelika, da bi tvegal.

Iti se seksa v Afriki je kot bi igral rusko ruleto.

Bila na Tajskem, in je v mešani družbi padla zanimniva debata na ugotovitve, pa kaj zahodnjaki vidijo na teh Tajkah (kao blazno lepe ženske), ki pa so bile v večini kot vse ostale ženske; povprečne lepote, v manjšini pa seveda z bolj lepimi in manj lepimi osebki od prevladujočega povprečja.

Potem je pa bila zanimniva izjava, da so Tajke izredno lepe predvsem zelo zakompleksanim, nesamozavestnim moškim, s tendenco k pedofiliji (so majhne, nekatere izredno otroških potez, podredljive), torej moške v nobenem smislu, ne fizično, ne psihično ne ogrožajo. Zahodnjak je ob njih pravi mačo, velik, močan in lahko absolutno uveljavlja svojo voljo.
Btw, te ugotovitve so prišle s strani zelo močnega in velikega zahodnjaka, tako da ne boste mislili, da je debata zrasla na ženskem zeljniku.. 🙂

Tako da, verjetno tvoj frend ni ravno neka huda muškarčina, če prenese zgolj male, dekliške, podredljive Tajčice… 🙂

3x si se že z njim srečala!
Res, to pa vse spremeni.
Kaj to pomeni?
A če bi se enkrat, bi bil kondom, če se trikrat, ni trba s kondomom, če pa desetkrat, je pa lahko tudi analno brez kondoma?

Neodgovorno (mož, pa tudi če je seks porazen in ima fižolčka), egoistično (boli te patka, če se okužiš, bo kdo drug za otroke poskrbel, an?), in nesamozavestno (ravno ne ceniš svoje zdravje in življenje oz.sebe).

In da dela v zdravstvu in se redno testira na HIV, nekako sklepam, da kondomov ni bilo?

Ne vem, ali si ultra mlada, naivna do amena, če pa ne, pa imaš skrajno malo v glavi in zelo veliko tega, zgoraj naštetega. In čisto nič se nimaš rada.

A potem tega odgovora verjetno tudi ne boš kaj dosti razumela.

Napisano, potem vsaj za druge, ki stopajo na tvojo pot, pa prej mogoče vseeno mal aktivirajo možgane.

Ma ne vem, ampak če vprašaš mene… hm, osebno so mi aziatke kar všeč.
In ja verjetno res zato, ker so nežnejše konstitucije. Morda je nekaj na tem stereotipu – moški imamo raje nežnejše, pasivnejše ženske, ženske pa močnejše, večje, atletske in agresivnejše moške. Seveda so to posploševanja, ampak nekaj resnice je na tem. Mislim, da imajo te zadeve več opravka z biološkimi, če hočeš ploditvenimi preferencami, kot pa s psihološkimi razlogi ali kompleksi.

Glede mojega kolega pa… eh, verjemi, se je že uspešno aklimatiziral nazaj na avtohtono podalpsko sivo čebelo. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close