Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dolg 15.000€

Dolg 15.000€

Kot ze v naslovu teme pisem, imam 15.000€ dolga. Ima kdo kak pameten nasvet, kako se ga naj v cim krajsem casu znebim. Na.mesec bi sedaj lahko prisparala 300€, vendar se mi ne da zivet se nadaljnih 5 let. Kako naj pridem do taksne vsote reci.o v 1.5 letu?

Na ladjo greš delat, tiste križarke.
Pravijo, da se da .

Dodatno delo?

nova
Uredništvo priporoča

Prej si porabljala nekaj kar ni bilo tvoje, sedaj pljuni v roke in delaj, delaj troši pa le toliko da preživiš. Prodaj vse kar je mogoče in kaj ni najnujnejše pa bo šlo. Se da, je pa težko živeti na minimumu če si prej razmetaval.

300 prihrani in še 300 zasluži dodatno, pa boš imela 7200 v enem letu. če prišteješ še oba regresa, si v 2 letih fertik. Kaj naj delaš? Jaz delam generalna čiščenja, se pravi čistim cel vikend = 2×10 ur = 200. Če dobiš 2 taka vikenda na mesec, si na konju.

Odvisno od poklica, ki ga opravljas. Jaz sem stavil na “absolutno razliko” in sem sel v DE. Trik je v tem, da je relativna razlika prbl. enaka, vendar pa so v povprecju place v DE bistveno visje (recimo nekje do x2 v povprecju).

Ce torej v Sloveniji mores brez tezav narediti 300 presezka, potem lahko v DACH ali GB ob enakem tempu ustvaris med 500 pa tja do tisocaka presezka. Z nekaj vec napora in odpovedovanja (nacrtno) pa verjetno se kaj vec. Pa smo ze na ca. enem letu +/-.

Govorim seveda iz lastne izkusnje. Vsak se mora odlociti, kakor je najbolje zanj.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

A rabiš ti kako gospodinjsko pomočnico tam doli? Meni bi prav prišel kak tisočak, dva. Reskiram dopust za dober denar.

A rabiš ti kako gospodinjsko pomočnico tam doli? Meni bi prav prišel kak tisočak, dva. Reskiram dopust za dober denar.[/quote]

A je to namenjeno meni ali OP?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

tebi dezi

Hm. Za “en dopust” ne vem ce se ti izplaca. Ce zasluzis recimo 22 dni x 8 ur x 12 evrov na uro = ca. 2.100 evrov (ca. 1.500 netto)…

Lepooka je zaenkrat cisto zadovoljna z obstojeco pomocnico in ne razmislja o menjavi.

Če bi rada se znebila dolga, imam za te rešitev.. Pokliči me na to številko pa se lahko zmeniva 051369456, če te seveda zanima..

Ne klici!

Sem že……

New Report

Close