Starševski čvek

Kakšno imate mnenje o novem zakonu glede istosplonih partnerjev?

Default avatar
Danes je začel veljati nov zakon, ki istospolnim parom omogoča sklenitev partnerske zveze, s katerim imajo iste pravice kot ostali hetero pari, razen posvojitve otrok.

Moje mnenje je, da je to korak naprej za to manjšino. Pustimo ljudem živeti, kakor želijo.

Kakšnega mnenja ste pa vi?

http://www.rtvslo.si/slovenija/istospol ... eze/415815
Default avatar
Linka nisem odpirala, zakona ne poznam, ampak če se kdorkoli želi poročiti, naj se poroči...
Default avatar
kaj in kako se prčijo drugi, pa če to hočjo papirnato uredit!
Default avatar
Totalna zmaga za homoseksualce in otroke v homoseksualnih zvezah:
Kar pomeni, da lahko en homoseksualec posvoji otroka (kar je lahko že do zdaj), ko skleneta zvezo, pa otrok postane tudi od partnerja v smislu dolžnosti.

Cerkvene ovce so pa zadovoljne, ker se ne imenuje zakonska, temveč partnerska zveza, homoseksualci in njihovi otroci so pa itak dobili vse, kar so želeli.
Default avatar
Vsi ljudje bi morali imeti enake pravice, ne glede na spol, barvo kože, veroizpoved, narodnost, spolno usmerjenost ...
Default avatar
moje mnenje:

boli me kur*c kaj delajo, dokler otroke prmir pustijo...
Default avatar
Odvisnokajinkako je napisal/a:
Če pod "pri mir pustijo" razumeš "en homoseksualec posvoji otroka, potem pa ob sklenitvi ta otrok postane tudi od drugega homoseksualca", potem ja, zdaj homoseksualci otroke pustijo pr mir. :)
Default avatar
Če pod "pri mir pustijo" razumeš "en homoseksualec posvoji otroka, potem pa ob sklenitvi ta otrok postane tudi od drugega homoseksualca", potem ja, zdaj homoseksualci otroke pustijo pr mir. :)
Default avatar
Podpišem, z dodatkom "vsi Slovenci".
Default avatar

Kar se nanaša na:
enake pravice » 24 Feb 2017 12:46
Vsi ljudje bi morali imeti enake pravice, ne glede na spol, barvo kože, veroizpoved, narodnost, spolno usmerjenost ...
Default avatar

Kar se nanaša na:
enake pravice » 24 Feb 2017 12:46
Default avatar
moje mnenje:

boli me kur*c kaj delajo, dokler otroke prmir pustijo...
Default avatar
če pod je napisal/a:
poglej, nimam nič proti njim haha:) naj počenjajo kaj jim paše res boli me ****** kaj delajo, ampak ni mi pa kul da bi posvajali otroke in bi bili nato družina v kateri sta npr dva očeta in en otrok. Mogoče to v prihodnosti nekoč nebo tak tabu, ampak trenutno še družba ni pripravljena na to, in kdorkoli ki pravi da se iz tega otroka nebi norčevali (in ga s tem tudi zaznamovali) je idijot.
Default avatar
preden bo tepcem kapnilo, kaj to pomeni, se bodo že namnožili.
Default avatar
Posvajali so lahko že zdaj, niso pa imeli drugih pravic ...
Default avatar
Prvo kot prvo mi gre na bruhanje.

Ampak ok če se morajo poročit naj se ampak kar se pa tiče otrok , da bi jih ti čudaki posjvojevlai sem pa strogo proti.

Ampak logično zdaj so dobili ta zakon spet niso zadovoljni oni bi radi zdaj še več in več.

V glavnem na brhanje mi gre.
Default avatar
enake pravice je napisal/a:
bla bla bla
Default avatar
Barca je napisal/a:
no kolikor jaz vem, pri nas istospolna partnerja ne moreta posvojiti otroka? In tudi prav je tako.
Default avatar
Fuj fej je napisal/a:
posvajajo lahko že sedaj, samo ne kot par, ampak kot posameznik, torej morajo narediti dva koraka več.
Default avatar
lahko posvoji eden, potem pa drugi partner posvoji. samo malo več komplikacij je. Torej se motiš.