Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca bolečina pri jajčniku?

bolečina pri jajčniku?

pozdravljeni,

sem 40 letnica, ki ima že od 16. leta bolečine na levi strani nekje v predelu jajčnikov, se mi zdi, torej čisto spodaj. enkrat me je tako močno bolelo (pri 16-17 letih), da sem si komaj oblekla hlače. v vsem tem času se mi je to večkrat pojavljalo in mi je dr. dal reglan, vendar to ne pomaga, sja v navodilih piše, da je za bolečine v zgornjem delu trebuha, medtem ko mene povsem doli boli. ugotovila sem, da mi je boljše, pride do olajšanja, ko pojem čebulo in dobim vetrove, takrat mi sčasoma tudi neha boleti. a to bi naj bile kakšne prebavne težave (vem, da se na levi strani konča črevo ali kaj že…da tam gre ven blato, neki tazga). a se moram kaj sekirati? je potreben za to gastroskopija? ginekolog mi nič takega ni zaznal, e da imam maternico malo nazaj pomaknjeno in pred leti je ugotovil spremembe na materničnem vratu, pa sem morala na odščip (česa??), kar je bilo v redu. po tistem na novem pregledu še nisem bila, vendar ne osebni dr ne ginekolog mi nista opravila kake druge teste ali kam poslali. predvdevam, da ni kaj resnega, glede na to, koliko let se že ubadam s tem. včasih tudi po mesec dni me ne boli, včasih pa zna tudi 2-3 dni (vsak dan po čebuli pa ne morem smrdeti). ali pa je lahko morda kaj narobe, ker se že toliko let ubadam s tem?

sos, hvala, lp

Pri težavah, ki jih imate 23 let, res težko med možnostmi ostane kaj nevarnega. Zelo zelo pa dvomim, da težave, ki jih pozdravi čebula, povzročajo jajčniki. Tudi omenjeni reglan je zdravilo proti slabosti in ne proti bolečinam. Težave me najbolj spominjajo na težsve s črevesom oziroma prebavo.
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close