Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Potem pa pravijo, da je bila komunistična juga policijska država

Potem pa pravijo, da je bila komunistična juga policijska država

Danes v avtu spet poslušam po radiu, da bo policija poostrila nadzor in uporabljala alkoteste – na smučiščih. Ni dovolj, da te od policistov do občinskih redarjev zajebavajo na cestah in parkiriščih. Ni dovolj, da so po ulicah vsepovsod kamere, ki te snemajo kot v kakšnem starem paranoičnem filmu, da so vsepovsod prisotni varnostniki zasebnih družb (katerih direktorji ali lastniki so sami bivši policaji), treba je nadzorovat in kaznovat še rajo v prostočasnih dejavnostih. Mislim, da lahko kmalu pričakujemo še policijski nadzor in alkoteste na plažah in v bazenih. Se bodo že izmislili kak razlog, da ne smeš po treh pirih v vodo ali na sonce in sprejeli zakon, po katerem se bo to kaznovalo. Kot da v državi ni resnega kriminala za preganjat. Se je treba zajebavat z neumnostmi.

Če bi bilo v cajtngu da je nekdo pijan na smučkah zbil otroka, bi pa jokal kako da ni več nadzora, da policaji nič ne delajo, ipd.

Zakaj bi podpirali alkoholike in druge odvisnike, a res normalni ljudje ne moremo nikjer biti varni pred njimi?

Ti bakterija, jaz pa nimam teh težav!



Daj, odjebi s to zlagano varnostjo. Vsako leto je polno smrtnih primerov nesreč na gradbiščih, pa se noben zakon ne spremeni na tem področju, niti inšpekcija in policija ne hodita tja ničesar preverjat. Na smučišču pa še noben pijanček ni nikogar do smrti zbil, dela se pa taka policijska drama, kot da se to vsak dan dogaja.


Edino pravilno! Tudi na smučišču lahko pride do nesreče.



Daj, odjebi s to zlagano varnostjo. Vsako leto je polno smrtnih primerov nesreč na gradbiščih, pa se noben zakon ne spremeni na tem področju, niti inšpekcija in policija ne hodita tja ničesar preverjat. Na smučišču pa še noben pijanček ni nikogar do smrti zbil, dela se pa taka policijska drama, kot da se to vsak dan dogaja.[/quote]
Postavi se v kožo policista, a je lepše it med službo v Kranjsko goro brezplačno smučat , al se na gradbišču zajebavat z albanci?

To delajo že leta, če ne že desetletja.
Popolnoma nič novega, Aja, ampak ti si pa danes po radiju slišala, pa je senzacija.


Edino pravilno! Tudi na smučišču lahko pride do nesreče.[/quote]

Naj te pridejo še v domače gospodinjstvo nadzorovat in oglobit zaradi nepravilne uporabe gospodinjskih aparatov, ki lahko pripeljejo do nesreče. Bi ti prav privoščil. Treba je zaščitit uboge otroke pred tabo.

Želja po čim večjem nadzoru državljanov je lastnost diktatorskih družb/držav. Sedaj pa presodite ali se pomikamo v pravo smer, oz ali je družba sedaj manj diktatorska kot je bila nekoč.

Poslušam policajske oslarije, koliko manj nesreč se zgodi, če se hitrost na cesti zniža za en kilometer na uro. Težke študije so najbrž delali glede tega. Nikoli pa nobene raziskave, za koliko procentov bi se zniža plačilna nedisciplina v družbi, če bi vsaj enega tajkuna obsodili na dosmrtno ječo in njegovi familiji pobrali vse premoženje. To pa ne. V demokratični družbi je treba ščititi pravice milijonarskega lopova. Zakaj potem z enako vnemo ne bi ščitili še pravic pijančkov na smučiščih? Zakaj se je nad njih treba spravljat z maksimalno batino?

Gremo v upor !!
Dol z tajkuni v a rest z njimi banda lopovska.
Vse pobrat in v keho delat.

Podpiram alkoteste na smučiščih. Samo poglej, koliko nesreč je! Tudi če bi sprejeli protialkoholni zakon, ne bi imela nič proti, ker je neodgovorne ljudi pač treba disciplinirati.

UDBA v SFRJ ni nikoli toliko podatkov kot jih ima sedaj ta država.
Ne žali SFRJ s policijsko državo. V njej sem živel 40 let, redno vsaki dan sem škandal sistem, nehal sem mater Kardelju in Mačku in nikoli nič.

Podpiram alkoteste na smučiščih. Samo poglej, koliko nesreč je! Tudi če bi sprejeli protialkoholni zakon, ne bi imela nič proti, ker je neodgovorne ljudi pač treba disciplinirati.[/quote]

Nobenih posebnih nesreč ni. Za tiste, ki kličete k še več represije, pa predlagam, da se policija, redarji razni in inšpekcije najprej na vas spravijo. Vsakemu se lahko najde polno grehov in vzrokov za kaznovanje, če se potrudi v tej smeri. Najprej naj se vas s kaznimi disciplinira, potem bomo pa videli, kako boste še zagreti za dodatno tiranijo.

UDBA v SFRJ ni nikoli toliko podatkov kot jih ima sedaj ta država.
Ne žali SFRJ s policijsko državo. V njej sem živel 40 let, redno vsaki dan sem škandal sistem, nehal sem mater Kardelju in Mačku in nikoli nič.[/quote]

🙂


To so statistični podatki, ki se jim ne da oporekat…, ki pa s prakso nimajo nobene veze, služijo zgolj zavajanju javnosti. Res je manj nesreč če je hitrost manjša in jih je več z večanjem hitrosti in potem preračunaš in razdeliš na vsak km posebej in strašiš s podatki. V resnici je nesreč MANJ kot jih je bilo nekoč, če upoštevaš št, motornih vozil in prevožene km.

Statistično gledano imamo ljudje manj kot dve nogi, ker mnogi imajo samo eno, mogoče nobeno, nihče pa nima tri…
Ne vem zakaj potem prodajajo obutev v parih? A so zmešani? 😛

Dvajset in več let se tlačanom ne plačujejo prispevki za pokojnino, ne plačujejo se nadure, izigravanje na vsakem koraku, pa se še nobena vlada ni potrudila z zakoni in reformo inšpekcijskih služb, da bi se to zatiralo. Ne da se. Ni pristojnosti. Ni tega in onega. Vsake dve leti spreminjat zakon o prometu in kazni gor nabijat, to se pa da. Za to pa so pristojnosti in volja, da se zmišljujejo, kake slike bodo na cigaretnih škatlah in da se bo kaznovalo že kajenje v avtu. Kot da je to največji problem v državi.



Daj, odjebi s to zlagano varnostjo. Vsako leto je polno smrtnih primerov nesreč na gradbiščih, pa se noben zakon ne spremeni na tem področju, niti inšpekcija in policija ne hodita tja ničesar preverjat. Na smučišču pa še noben pijanček ni nikogar do smrti zbil, dela se pa taka policijska drama, kot da se to vsak dan dogaja.[/quote]

Očitno maš rad alkohol in brez njega ne moreš, da toliko braniš njegove uporabnike – in to še na smučišču ….

Prav je – kar naj lovijo z alkotesti kjer hočejo. Naj polnijo blagajno, Za tiste, ki napihajo, ker se zavestno vsedejo pijani za volan, ploskam, da padejo na lastno mino neumnosti.



Daj, odjebi s to zlagano varnostjo. Vsako leto je polno smrtnih primerov nesreč na gradbiščih, pa se noben zakon ne spremeni na tem področju, niti inšpekcija in policija ne hodita tja ničesar preverjat. Na smučišču pa še noben pijanček ni nikogar do smrti zbil, dela se pa taka policijska drama, kot da se to vsak dan dogaja.[/quote]

Očitno maš rad alkohol in brez njega ne moreš, da toliko braniš njegove uporabnike – in to še na smučišču ….

Prav je – kar naj lovijo z alkotesti kjer hočejo. Naj polnijo blagajno, Za tiste, ki napihajo, ker se zavestno vsedejo pijani za volan, ploskam, da padejo na lastno mino neumnosti.[/quote]

Jaz pa upam, da te vsakič dobijo na radar, ko boš prekoračil predpisano hitrost. Kar naj te opilijo.

UDBA v SFRJ ni nikoli toliko podatkov kot jih ima sedaj ta država.
Ne žali SFRJ s policijsko državo. V njej sem živel 40 let, redno vsaki dan sem škandal sistem, nehal sem mater Kardelju in Mačku in nikoli nič.[/quote]

:)[/quote]

…….Kot je včasih vedela o posamezniku UDBA!

Ti je sedaj jasno?

Partija nix mafija.



Daj, odjebi s to zlagano varnostjo. Vsako leto je polno smrtnih primerov nesreč na gradbiščih, pa se noben zakon ne spremeni na tem področju, niti inšpekcija in policija ne hodita tja ničesar preverjat. Na smučišču pa še noben pijanček ni nikogar do smrti zbil, dela se pa taka policijska drama, kot da se to vsak dan dogaja.[/quote]

Očitno maš rad alkohol in brez njega ne moreš, da toliko braniš njegove uporabnike – in to še na smučišču ….

Prav je – kar naj lovijo z alkotesti kjer hočejo. Naj polnijo blagajno, Za tiste, ki napihajo, ker se zavestno vsedejo pijani za volan, ploskam, da padejo na lastno mino neumnosti.[/quote]

Ti pa spet nisi dojelo poante, kot že tolikokrat doslej 🙁

Ne gre za alko, gre za nerazumno povečanje represije nad “malim človekom” medtem, ko taveliki kradejo dalje.

New Report

Close