Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kakšne neumnosti blebeta Savina Ataj pri Zvezdani – kako to lahko predvajajo na nacionalni TV?

Kakšne neumnosti blebeta Savina Ataj pri Zvezdani – kako to lahko predvajajo na nacionalni TV?

Neverjetno, kaj vse se predvaja na nacionalki.
Lahko prosimo za manj poneumljanja in bebavih gostov?
V Sloveniji imamo veliko zelo pametnih ljudi. Zakaj je treba v oddaje vabit prazne, bedaste ljudi?

Zdele je bleknila, da ima ženska pred menstruacijo laserski vid. WTF???

Kje je KAHLO 22?Ona ima neizmerni fetiš na Savino Ataj.

Rabi promocijo, ker mora bivpemu pri rosnih tridesetih plačevati preživnino.

Kaj jo šimfate, v Mariboru je predavala 250 poslušalcem?
Kdo od nas se zna iz lastnih zlorab toliko in tako prodajati?

Kako podlo! A sploh veš koliko je bila stara, ko se je njena zmešana mati poročila s tem pedofilom? Obupni ste!

Pa razne Emeršič showe, pa Emo….pa Artaj….ni da ni…))

Ataj

Jaz ji nič ne verjamem.Da bi plačevali,da je spremljam,bi se odpovedal.Zanimivo da ji noben ne upa naglas povedat da vsedela narbe.Mogoče je a je bilo vse prikrito?


Ker imajo prazni, narcisoidni ljudje, potrebo se izpostavljat.

Ravno sem pogledala.

Ja, zelo dobro nastopa, zelo je prepričljiva, ker očitno verjame sama sebi. Odlična prodajalka megle. Dobro je vnovčila svojo zlorabo.

Ji pa ne nasedem. Niti malo. Sploh pa, če je tako intuitivna, odprta in kakršna koli že, zakaj se je pustila že dvakrat poslovno nategnit in ni prepoznala ne svojega moža, ne svoje prijateljice.

Torej eno govori, drugo dela, tretje je pa res.

Zloraba je najhujši zločin to se strinja vsa stroka sveta. Veliko hujše kot če te nekdo poči. Ta ženska bo imela celo življenje posledice zato več ali manj k sebi privlači ljudi, ki jo prizadenejo. To ima zapisano v podzavesti in ta program spremeniti je nemogoče. Veliko je pa tudi gensko pogojeno. Zato je včasih čudno ljudem, ko je nekdo zlorabljen, da se hitreje pobere, nekdo pa celo življenje išče svojo “dušo”. Torej veliko je tudi odvisno od našega dednega zapisa. Če je slab se zlorabe ne morejo rešiti do konca življenja.

Ona je patološka lažnivka in takim ljudem lahko, znanstveno dokažeš da njihove trditve ne držijo pa bodo še vedno trdili svoje.Saj to je pa tudi vsa umetnost prodajanja.Isti princip prodajanja ima tudi Studio moderna-Sandi Češko.Kot sem napisal taki ljudje spadajo v kategorijo patoloških lažnivcev.

Zloraba je najhujši zločin to se strinja vsa stroka sveta. Veliko hujše kot če te nekdo poči. Ta ženska bo imela celo življenje posledice zato več ali manj k sebi privlači ljudi, ki jo prizadenejo. To ima zapisano v podzavesti in ta program spremeniti je nemogoče. Veliko je pa tudi gensko pogojeno. Zato je včasih čudno ljudem, ko je nekdo zlorabljen, da se hitreje pobere, nekdo pa celo življenje išče svojo “dušo”. Torej veliko je tudi odvisno od našega dednega zapisa. Če je slab se zlorabe ne morejo rešiti do konca življenja.[/quote]

Večje neumnosti pa še ne.


Zvezdano in vsakega njenega gosta jaz zelo rad poslušam in njena oddaja je ena redkih, ki jo jaz rad gledam.
Tudi ta ženska S.A., mi je bila všeč ( škoda, da ima tako glupo ime in priimek) in marsikatera punca, mati, ženska, bi se lahko kaj od nje naučila v zvezi z življenjem in seksom.


Zvezdano in vsakega njenega gosta jaz zelo rad poslušam in njena oddaja je ena redkih, ki jo jaz rad gledam.
Tudi ta ženska S.A., mi je bila všeč ( škoda, da ima tako glupo ime in priimek) in marsikatera punca, mati, ženska, bi se lahko kaj od nje naučila v zvezi z življenjem in seksom.[/quote]

A to, da ima ženska pred menstruacijo laserski vid?
Sorry, tisti, ki tole Savino jemljete resno, niste gladki.

Jaz bi se tudi kaj naucil o seksu od nje.

A daje privat lekcije? Ball gag in vrecko za na glavo prinesem sam.

Zloraba je najhujši zločin to se strinja vsa stroka sveta. Veliko hujše kot če te nekdo poči. Ta ženska bo imela celo življenje posledice zato več ali manj k sebi privlači ljudi, ki jo prizadenejo. To ima zapisano v podzavesti in ta program spremeniti je nemogoče. Veliko je pa tudi gensko pogojeno. Zato je včasih čudno ljudem, ko je nekdo zlorabljen, da se hitreje pobere, nekdo pa celo življenje išče svojo “dušo”. Torej veliko je tudi odvisno od našega dednega zapisa. Če je slab se zlorabe ne morejo rešiti do konca življenja.[/quote]

Nepredelane zlorabe puščajo posledice vse življenje.
Skoraj vsi smo bili zlorabljeni, ne na isti način, pa nikjer ne piše, da smemo zlorabljati dalje.
Kar nepredelane zlorabe povzročijo.
Treba jih je zdraviti in ozdraviti.
Nikakor pa ne zlorabljati dalje.
Kar nezdravljeni počno.

Tu je point.
Ni opravičila za njeno nategovanje ljudi, brez, da kešira ali ne.

Zloraba je najhujši zločin to se strinja vsa stroka sveta. Veliko hujše kot če te nekdo poči. Ta ženska bo imela celo življenje posledice zato več ali manj k sebi privlači ljudi, ki jo prizadenejo. To ima zapisano v podzavesti in ta program spremeniti je nemogoče. Veliko je pa tudi gensko pogojeno. Zato je včasih čudno ljudem, ko je nekdo zlorabljen, da se hitreje pobere, nekdo pa celo življenje išče svojo “dušo”. Torej veliko je tudi odvisno od našega dednega zapisa. Če je slab se zlorabe ne morejo rešiti do konca življenja.[/quote]

Večje neumnosti pa še ne.[/quote]

In zakaj je neumnost znaš obrazložiti ali se samo na osebni nivo spuščaš, ko ne veš kaj bi napisal.

Zveeezdana, ne bit žrtev življenja….. Pravi Atai…A v bistvu je sama ena sama žrtev… Že 20 let eno in isto trajba, kako je bila zlorabljena, kako jo je očim zlorabljal, kako jo mama ni zaščitila…. bla bla bla…. Nonstop isto trajba, pa kdaj bo že nehala… 😀

Zloraba je najhujši zločin to se strinja vsa stroka sveta. Veliko hujše kot če te nekdo poči. Ta ženska bo imela celo življenje posledice zato več ali manj k sebi privlači ljudi, ki jo prizadenejo. To ima zapisano v podzavesti in ta program spremeniti je nemogoče. Veliko je pa tudi gensko pogojeno. Zato je včasih čudno ljudem, ko je nekdo zlorabljen, da se hitreje pobere, nekdo pa celo življenje išče svojo “dušo”. Torej veliko je tudi odvisno od našega dednega zapisa. Če je slab se zlorabe ne morejo rešiti do konca življenja.[/quote][/quote]

Nepredelane zlorabe puščajo posledice vse življenje.
Skoraj vsi smo bili zlorabljeni, ne na isti način, pa nikjer ne piše, da smemo zlorabljati dalje.
Kar nepredelane zlorabe povzročijo.
Treba jih je zdraviti in ozdraviti.
Nikakor pa ne zlorabljati dalje.
Kar nezdravljeni počno.

Tu je point.
Ni opravičila za njeno nategovanje ljudi, brez, da kešira ali ne.[/quote

oh verjemi, da zlorabljaš. ko bi nekdo vprašal tvoje bližnje bi sigurno povedali, da so bili zlorabljeni tudi iz tvoje strani…

Meni deluješ bolj ti žrtev kot pa Zvezdana.

Tako primitivno pišete, njenega dela večinoma sploh ne poznate, žalite jo na podlagi tega, kar veste o njeni mami. Ime ji je, kot so ji dali starši. Za priimek pa je vzela svoje drugo ime, ker ni želela bit več povezana s svojim bivšim možem (za katerega ne plačuje preživnine – kot eni pišete, čeprav so bile to njegove ideje), verjetno niti s familijo. Z očetom se danes lepo razume, mamo je dala na distanco, ne ker bi bila slaba hči ali človek, ampak zaradi lastnega zdravja.
Včerajšnje oddaje še nisem pogledala, kaj je bilo mišljeno z laserskim vidom, ne vem. Vem pa, da je treba besede malo v prenesenem pomenu razumet, ker inteligentnim ljudem gre. Je pa dejstvo, da (lahko) vsaka ženska pred menstruacijo povsem začuti, da jo bo dobila, če se le poslušaš, ti je vse jasno. Tudi na drugih področjih. (Mogoče je bilo kaj v zvezi s tem glede laserskega vida).
Glede prodajanja megle, saj ima ogromno stvari zastonj, govori iz svojih izkušenj, spoznanj, ko to spremljaš, se lahko najdeš v tem in vidiš, da saj pa je res.
Uči pa jogo obraza, ki dokazano deluje, kako ne bi, če nekaj treniraš, nečemu posvečaš pozornost, se dogajajo fizične, psihične spremembe.
Vsako žaljenje je pa vaša odločitev. Zakaj to potrebujete? V sebi boste vedeli.

Sem gruntala za zadnjih 14 dni, pa sedaj še vedno ne rabim vsaj očal, da bi sedaj kaj slabše videla, ko je že po.
Meni ona deluje v smer snedenja energije in do takih imam veliko distanco.

Zloraba je najhujši zločin to se strinja vsa stroka sveta. Veliko hujše kot če te nekdo poči. Ta ženska bo imela celo življenje posledice zato več ali manj k sebi privlači ljudi, ki jo prizadenejo. To ima zapisano v podzavesti in ta program spremeniti je nemogoče. Veliko je pa tudi gensko pogojeno. Zato je včasih čudno ljudem, ko je nekdo zlorabljen, da se hitreje pobere, nekdo pa celo življenje išče svojo “dušo”. Torej veliko je tudi odvisno od našega dednega zapisa. Če je slab se zlorabe ne morejo rešiti do konca življenja.[/quote]

Večje neumnosti pa še ne.[/quote]

http://www.zrss.si/bzid/geni/pdf/klemencic-clanek.pdf

Večje neumnosti pa še ne.[/quote]

In zakaj je neumnost znaš obrazložiti ali se samo na osebni nivo spuščaš, ko ne veš kaj bi napisal.[/quote]

Poglej si post zgoraj, kjer odgovarja, da se travme predelajo, ozdravijo, na primeren način.

Če pa nekomu to ni povšeči, bo vlogo žrtve igral vse življenje in dalje še bolj zlorabljal, kot je bil sam.
Pravzaprav je to moda in način življenja oblastnikov. Zlorabljani, pravzaprav iniciirani od 13. leta starosti.
Za njih so bulmastifi etc. Nnačin vsakdana, sprevrženost je njihov kruh, način preživetja.
Imamo premalo sprevržene domišljije, da bi si sploh lahko mislili, v čem in kako živijo.
Ter, s kom živimo mi in dopuščamo, da nas vrtijo.

New Report

Close