Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TARČA = 4 senilni STARCI

TARČA = 4 senilni STARCI

Štirje ali pet senilnih starcev! Lobist, Rupel in še dva. Sem pogledala čisto na koncu in me ne briga, kaj misli ta pokvajena gamad!

Njim pritiče edino, da merkajo pravnuke (vnuki so že zrasli), obdelujejo vrt, si pridelajo svoj futer ob vikendih in si zrihtajo patronažo, da jih zjutraj postavijo pokonci.

TOOOOO jaz zamerim novinarjem, da vedno vlačijo v ‘naš svet’ te staruhe! Ko da ni novih strokovnjakov. Koga briga, kaj lapa lobist? Pokvarjenec z eno 3/4 mlajšo ‘spremljevalko’. Bruh!
To niso strokovnjaki. Nič niso! So samo starci, ki jih je povozil čas!!
Kdo so oni? Barabe!

Res je, ampak na žalost se svet vrti okoli teh starih drisk. Lobisti pri nas – Dimnik je glavni mafijozo (takoj za njim Škrabec), ta dva delata na “obeh” straneh in z največjimi denarji. Zemljarič je proti njima mali mišek.

Kiny tudi ti nisi najmlajša, a ne? Glej, oni vsaj delajo … ne samo bruhajo po forumih čez vse in vsakogar kot ti s svojim primitivizmom.

nova
Uredništvo priporoča

Čisto prav je napisala.

Več takšnih “kiny” rabimo, da odnesemo to gamad tja, kjer ji je mesto. Na smetišče in v zapore.

Neverjetno je, kako nas še naprej posiljujejo, da je samo levo usmerjeni , lahko pravi intelektualec. Neverjetno je kako poberejo 13 E mesečno za tako sranje, neverjetno je da je narod tako bedast, da ne vidi nekaj najbolj očitnega, njihovo trajno neposobnost, neverjetno je, da nas še naprej posiljujejo, da vsa elita prihaja iz Ljubljane, neverjetna je njihova neobjektivnost, da minorne oziroma nevažne zadeve, prikazujejo kot ključne , oziroma njihove prioritete prikazujejo kot želje naroda. Neverjetna je njihova zagledanost v samega sebe, oziroma lastni ego, slovenska javna rtv je javna prostitucija na neskončno potenco.

Tudi Odmevi so postali poden.
Samo brezvezno blebetanje, nobenih pravih tem ne odpirajo. So na strani politike in kapitala, ne na strani ljudi.
Novinarke pa same neke blond, neizkušene, ki samo prenašajo, kaj je kateri politik rekel. Nobenega raziskovanja, nobene poglobljenosti, nobenega komentarja.
Gledalci hočemo boljše novinarstvo!!!!

Ravno prave so povabili v studio. Sploh tale Dimnik je mafijec “par exellance”. Njegova hči prodaja zdravila slovenskim bolnišnicam in vsi vemo, kako tam poteka posel. Rupel pa tudi popolnoma nesposoben, mafijski propadli politik, ki je baje v času županovanja Ljubljani, z občinskimi sredstvi obnovil hišo in jo potem kupil za male pare.

Ampak vsi omenjeni mešajo drek na vseh koncih. Pri njih ni “levega” ali “desnega” žepa. Kradejo (sklepajo posle) tako za ene kot druge.

Res je! Ti sluziji visijo na vseh! Kot zelen smrkelj iz nosa! In nemogoče se jih je znebit.
Hecno, kajne? En človek bi mislil “Zdej sem pa že tooooooooook nagrabu, da mam dost. Pa toooooook dobr sem povsod skoz pršu, da je čas, da neham. Pa vroče postaja!”

Ampak NE! Ti starci bi še basali, čeprav lahko jutri krepne. Ni mu važno, da na stotine ljudi trpi.
Važn je, da ma on jahto, pet vikendov, 17 stanovanj, hotel, bajte in milijarde nakradene!
To je ‘elita’ slovenceljska, ki jo forsira tudi Lady in podobne revije.
Da gre žret v top gostilno!

Sreča, da to rešuje mati Narava! Vsak se bo spucal s tega sveta!

Res je! Ti sluziji visijo na vseh! Kot zelen smrkelj iz nosa! In nemogoče se jih je znebit.
Hecno, kajne? En človek bi mislil “Zdej sem pa že tooooooooook nagrabu, da mam dost. Pa toooooook dobr sem povsod skoz pršu, da je čas, da neham. Pa vroče postaja!

Ampak NE! Ti starci bi še basali, čeprav lahko jutri krepne. Ni mu važno, da na stotine ljudi trpi.
Važn je, da ma on jahto, pet vikendov, 17 stanovanj, hotel, bajte in milijarde nakradene!
To je ‘elita’ slovenceljska, ki jo forsira tudi Lady in podobne revije.
Da gre žret v top gostilno!

Sreča, da to rešuje mati Narava! Vsak se bo spucal s tega sveta![/quote]

Haha. NJIM ni nikoli zadosti, NJIM ne postaja vroče, ker so zaščiteni iz vseh koncev in krajev. Kapiraš?

Če se komu slučajno ugrezne v drek in pride do obtožnice (tem zgoraj naštetim se to zagotovo nikoli ne bo zgodilo), njihova kompanija (v tožilstvu, sodstvu, politiki) poskrbi za ustrezno obravnavo oz. jim omogočijo, da se izvlečejo.
Če gremo na eno štengo nižje, k tistim, ki dilajo s temi lobisti. Misliš, da razni Kordež, Bavčar, Šrot, Janša, Volk, Djukić, Janković, cerkvena gamad tipa Kramberger, Zazijal, Štuhec…. in ostali zlikovci nimajo zaledja pri določenih vejah oblasti? Imajo. Ker delajo s temi “taglavnimi”. Ti lobisti so glava hobotnice, ostali politiki in gospodarstveniki, ki se zapletajo v afere, so pa samo lovke. Leve in desne.

Ni šans, da bi se tle naredil red. Ni šans.

Nehali bojo ko prispejo na zadnjo postajo pa nič prej. Ne obetajte si preveč dokler njihov vlak se vozi.

se strinjam,.da jih ni sram rtv slo da povabi te lopove..še bavčar manjka, pa kakšen jamnik..

Samo res je smešno,da v oddajo povabijo 4 ljudi,ki so sodelovali in še sodelujejo vseh 25 let pri ropanju slovenskega premoženja in denarja ljudi.Res so povabili ” zelo verodostojne” ljudi,da komentirajo temo,ki je bila v oddaji.Bravo RTV,ki je tudi vredna svojega denarja.

New Report

Close