Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera sladica vam je najbolj všeč?

Katera sladica vam je najbolj všeč?

Meni panakota polita z gozdnimi sadeži.

🙂

Čokoladne zadeve:)

Meni vse kremaste in čokoladne, težko rečem, katera mi je najboljša. Recimo limonina pita mi je top, ampak top so mi tudi kremšnite, top mi je čokoladna torta, jogurtova torta, ko smo pri sladicah, nisem izbirčna.

Enako.

SLADOLED. Iz smetane, vseh okusov in z vsemi dodatki . MLJASK :))))))
Naj povem, da sem sama sposobna vase stresti celo planico!

Maram tudi druge stvari, ampak sladoled je na prvem mestu.

Lučka Tom zažiga 🙂

Obožuje čokolado, čokoladna krem peciva, sladoled in jaz komot zbašem 2l Planico, kar pa ni ravno fajn, ker se mi vidi na postavi :(.

uh sva že dve, planica pa podobne pregrehe 🙂

Čokoladne kreme s smetano, vroče višnje s sladoledom, extra torte, ne tiste klasične s packasto kremo k jo komaj dol požreš.
Skutine kocke, sadne rezine, domača peciva mi pašejo, potratna potica mi je kul, ampak to paše v določeno obdobje, palačinke z gozdnimi sadeži in smetano, sadna kupa pa tudi beljakovo pecivo mi je dobro. Odvisno od lušt.

Vse kar je sladkega, kupiš me s potico, kremšnito, zavtkom ja ni da ni res vse kar je domačega.

Vsemu sladkemu se tezko uprem. Najraje imam sladkarije iz skute – tortice, skutno pito s sadjem, sladke skutne struklje.

Vsekakor in vedno tiramisu.

Čokoladne torte ateljeja Dobnik, vroče maline s sladoledom, panakota, vanilijev puding, ananasovo-jagodno-vanilijeva torta iz Zvezde, makroni, sladoled, vroča čokolada s smetano, ledena kava, razni zavitki, pite,…vse, samo, da ni presuho. Še piškote imam rada ob dobri kavi. Sem pa zmerna in se mi ne pozna kaj dosti na postavi.

Vse so mi dobre, izmed tistih ki so najbolj domače, brez praškastih krem.

Doma narejeno ali domače – Od tiramisuja, blejskih rezin do profiterolov, raznih tort od sadnih, kavnih, oreh variant dalje, do presnih sladic, palačink, štrudlja, buhtljev…flancatov, domačih briošov…
Pa po letnem času in kar mi paše :))))))))))))

Zame je sadni smuti tudi sladica :)))))))))))) ali skuta s sadjem…

Ravno sedaj papam delček sladice ki sem jo z pop.a malico dala punčki – skuta z borovnicami(iz skrinje) in je tudi njami

Tudi jaz umiram za tiramisujem. Ne rarazumem pa te fame s panna coto. A ni to samo smetana? Samo enkrat dela po nasvetu prijateljice, ker je takooooo dobro. Eh, smetana pač. Al jaz česa ne razumem? Tudi če jo poliješ s čim, je še vedno samo smetana. Al ne?

Nemogoče je izbrati samo eno sladico, zato sem prišla samo temo prebrat in seveda podpišem vse odgovore. 😀

Uf, meni je dobro vse, sploh ne vem, kje naj začnem: štruklji, potica, buhteljni, rolade, vsa peciva s kremami, razni keksi, jabolčne pite, limonine pite, štrudel, razni rogljički, vsa čokoladna peciva, peciva s skuto, peciva z orehi, da sladoleda sploh ne omenjam.

Ojoj, to je pa verjetno najtežje vprašanje na svetu 😀 Verjetno taprava saher torta… ampak samo verjetno, ker je toliko dobrega da se niti slučajno ne morem kar tako odločit 🙂

ni sladice boljše od domače suhe klobase in litra cvička.

Tiramisu.

NjammmmmmMMM

še en sladoledoholik in čokoladoholik 😉
trenutno sladoled Ledo čokolada-vanilja 1l zmažem celega in
črna čokoladna tortica s kančkom ruma – uh, ko so to v ustih stopi, mmm božansko

Kroštole….samo na enem mestu, v kombinaciji z pogledom na morje…:)))…ter z krasno družbo…

…že par dni razmišljam o tiramisuju….

New Report

Close