Najdi forum

Pozdravljeni!
Veni sem spoznala človeka, ki je pokazala že prvi trenutek veliko zanimanje zame. Je ločen, nekje eno leto. Vsaki dan sva si tri tedne dopisovala od jutra pa vse do pozne noči. Padla je prva pijača, druga, tretja… nato sva pristala v postelji. Vse lepo in prav, ampak mene človek mede. Govori mi da sem mu super, da je rad z mano, da se mu ne gre samo za sex… po drugi strani, pa mi govori, da naj uživam dokler mi bo, ko mi pa več nebo pa lahko komot prekinem, govori mi naj gledam nase da bo meni Ok. Po eni strani mi govori kak sem mu super in da se ne gre samo za sex, ter da sem pri njemu na mnogo višjem mestu, po drugi strani pa spet reče, da če si bom koga našla, da mi želi da bom srečna. Kako pri hudiču sem mu lahko tako fajn, všeč, ko nisva skupaj me ” pogreša” itd… po drugi strani, pa spet drugo? Ne vem, morda prehitro kaj pričakujem, ampak res me mede. Hvala za odgovore

Vzami si ga na izi, bi se temu reklo. Če si samska in ti je z njim lepo, uživaj tukaj in zdaj. In če bo čas za to da bota prešla na kaj resnejšega kot pijačke in rekreacijo, bo, če ne pa ne. Uživaj in ga spoznavaj. Če pa vidiš da enostavn ni tip zate se pa še vedno lahko umakneš.

Si njegova seks igrača. Tudi otrok pokaže za novo igračo veliko zanimanje. Saj se te bo naveličal.
Vedno znova me preseneča, kako ženske naivno pogoltnejo vsako f*kfehtarsko nakladanje. In nato še preprosto zaključijo: dobro me poseksa = zelo me ljubi
Takšne vrste tipi, ki se teh žalostnih dejstev zavedajo, znajo prirojeno žensko slepo pego s pridom izkoriščati.

Če želite res vedeti ali je moškemu kaj do vas, si zapomnite tole:
Edini zanesljiv pokazatelj je ČAS KI TI GA NAMENI. Pa ne zgolj za seks…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close