Forum.Over.Net

Starševski čvek

Zakaj ene poročene ženske tako sovražijo samske ženske?

Default avatar

tako pač je

Spodnji citat ene mone me je spodbudil k odpiranju nove teme.
Zakaj nekatere poročene ženske tako sovražijo samske ženske kot spodnja avtorica?
Srečno poročene verjetno tega ne pišejo?
če ste pa tako otročje je napisal/a:

Piše o 50 odtenkih, da ji je to mimo. Ne vem zakaj je to brala. Jaz tega nisem brala, verjetno zato ne, ker sem samska. On pa očitno je in zdaj to nekaj naprej meče samskim?
Pa, da se afnamo? Po čem to sklepajo take ženske?
Pa, da smo na nivoju 18letnice po tem afnaju? Verjamem, da se je afnala pri 18ih, jaz se nisem, ne takrat, ne sedaj.
Kaj misli z egoizimom pa sploh ne vem. Samski namreč plačujemo za šolnino njenih otrok, otroške dodatke, štipendije, zdr. zavarovanja, več dohodnine... dosti več kot ona. Tako, da nismo ravno egoistični, če plačujemo tudi za njo oz. njene otroke.

Torej od kje tako sovraštvo? Nezadovoljstvo nad lastnim življenjem? Nevoščljivost?
Default avatar

Faza 20

Saj je pravilno napisala. Avtorica da, res se obnašaš kot kakšna 18 letna smrklja, že ta tema na to kaže.
Default avatar

tako pač je

Faza 20 je napisal/a:

In, ti ker si bolj zrela, mi prosim razloži zakaj tako sovražiš samske ženske in kako se obnašajo 18 letne smrklje?
Bi namreč rada vedela, ker vem, da se 18 letnice zelo različno obnašajo. Ene tako, druge drugače.
Verjetno pa ti, ki si zrela, znaš razložiti svoje sovraštvo do samskih žensk?
Nevoščljivost?
Nezadovoljstvo s svojim življenjem in posledično zmerjanje samskih žensk?
Default avatar

če ste pa tako otročje

tako pač je je napisal/a:
Nikogar ne sovražim, o drugem pa niti debatirala ne bom!
Default avatar

Grda resnica

Morda jim zavidajo svobodo. Pol se pa to kaže skozi gnev do samskih. Ne vem samo ugibam.
Default avatar

tako pač je

Sovraštvo do samskih žensk kar puhti ven iz tebe, ampak ok, ti ne sovražiš. Ti verjamem, da ne sovražiš :).
Default avatar

tako pač je

Grda resnica je napisal/a:
Tudi meni se tako zdi.
Dosti žensk je srečno poročenih. Pri njih ne opažam gneva do samskih.
Pri tistih, ki pa opažam gnev, gre vedno za neko poniževanje, dajanje v nič samskih, zmerjanje s smrkljami in podobno. In sklepam, da gre za nevoščljivost.
Ponavadi, podobno kot citirana avtorica, kar vse samske mečejo v isti koš. Že to kaže, da so izjemno nezadovoljne same s sabo.
Default avatar

in obratno

Pa o kakšni svobodi to govorite, res me zanima?
Default avatar

če ste pa tako otročje

Ok, prav imata, se posujem s pepelom, sem nevoščljiva, poniževalna, nezadovoljna sama s seboj......
Bo tako vredu? Ti bo sedaj lažje?
Default avatar

tako pač je

Lepo, da si si priznala :).
Default avatar

Sovražijo samo krave

sovražijo samo pokvarjene kmetice, ki se bojijo da jim samske ne odvzamejo tistega malega k/rca ki ga imajo doma.
Default avatar

tale tema je pa

uhhhhh, se vidi kdo koga sovraži!
Default avatar

tako pač je

Sovražijo samo krave je napisal/a:
Krave so prijazna bitja, zato bi bile krave užaljene, če bi tole prebrale. Kmetice tudi.
Namreč s strani krav nimam slabih izkušenj :).
Default avatar

Grda resnica

in obratno je napisal/a:
Glede na to da sem poročena že vrsto let točno vem o čem govorim. Poročena ženska ni Nikoli tako svobodna kot samska brez družinskih obveznosti. Ne ne mislim lisic okoli zapestij.
Default avatar

general Glanzkopf

Meni so samske všeč, ker so iskrene v svojih sanjarijah...Večina vezanih pa celo življenje nekaj očita svojemu približku sanj..
Default avatar

ozkoglednost

Verjetno je samo pozabila pogledati širše ali pa to ne more ob svojih opžanjih ali si pa ne zna svoji razgledanosti primerno najti enakovrednega sogovorca in ostaja le pri odtenku blede sivine.
Default avatar

iuztro5

Saj jih ne sovražijo, bojijo se jih.
Default avatar

polarni sij

Enostavno zato, ker te samske niso za nič, to so osebnostne čudakinje s katerimi se ne da nikjer funkcionirat, ne v službi ne kjerkoli drugje.
Default avatar

Grda resnica

polarni sij je napisal/a:
No, no ne pretiravaj. Tudi poročene nismo same perle. Imaš svega in svasta.
Default avatar

polarni sij

Oh, saj nisem tega rekel, da so poročene sami biseri, za samsko pa še vedno čakam, da se bom pustil presenetit, ko bom srečal kako, ki bi delovala normalno. Do sedaj je še nisem, zapoznelo samske imam namreč v mislih, ne mlajše.