Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Opel meriva ali …

Opel meriva ali …

Kupujemo drugi družinski avto. Za vožnjo do vrtca, službe … Bencinski motor, najraje 2 – 3 leta star.
Velikostno nam je všeč opel meriva, vizuelno pa ne najbolj. Zdi se mi, da sta Nissan note in Mercedes B podobno velika, verjetno je pa še kakšen tak.
Vseh konstruktivnih predlogov bomo veseli.

Pegout 3006, Ford s max, citroen captur

mercedec b je meni zelo všečen, a zanj je treba odšteti vsaj 14.000 ali 16.ooo€, da ni star 5 ali 6 let

mi je pa všeč mazda 3

Pozdravljeni
Poglejte se b maxa
Summit avto

nova
Uredništvo priporoča


B Max je pa v primerjavi s C Maxom ena zgobana različica. Sem bi totalno razočaran nad njim.

Ce se ne motim ima nova meriva zadnja vrata zelo mala in se odpirajo drugace kot obicajna. Zgledajo zelo mala in povsem neprakticna.

B maxa smo na internetu že gledali, ampak se mi zdi precej manjši, Peugeot 3008 pa precej večji.
Jih bo treba še v živo iti pogledat.
Pri peugeotu je problem, ker je v trgovinah že nov model. Ne vem, koliko pri rabljenih avtih omogočajo testne vožnje.

Imam merivo, ampak nekaj let staro, mi je okej. Prostorna, stabilna, edino videz tako tako.

Ob finančni priliki si bom raje kupila ford c max.

No, ne nabijaj…ta mali drekec od avta ni ne prostoren, ne vizualno privlačen, sploh pa ni stabilen, ker je ozek in visok…

No, ne nabijaj…ta mali drekec od avta ni ne prostoren, ne vizualno privlačen, sploh pa ni stabilen, ker je ozek in visok…[/quote]

Meni je okej, če tebi ni, tudi prav.
Imam pravico povedat mnenje kot lastnica avta.
Sem dosti na cesti, ac in zame je čisto okej…pa gume imam nove in redno pregledana.
Meni je pomembno da je avto stabilen in ta je.

Kakšen avto imaš pa ti Thorr?

No, ne nabijaj…ta mali drekec od avta ni ne prostoren, ne vizualno privlačen, sploh pa ni stabilen, ker je ozek in visok…[/quote]

Meni je okej, če tebi ni, tudi prav.
Imam pravico povedat mnenje kot lastnica avta.
Sem dosti na cesti, ac in zame je čisto okej…pa gume imam nove in redno pregledana.
Meni je pomembno da je avto stabilen in ta je.

Kakšen avto imaš pa ti Thorr?[/quote]

Noben visoko sedeči avto ni stabilen…
Dosti si na cesti in si omisliš tak majhen sekret? Jaoo

Voziš pa ti, tor?

Kaj ne bi bilo bolje, če bi bila debata malo bolj konstruktivna?
Lastnica je z avtom zadovoljna. Ni to tisto, kar šteje?
Nam bi velikostno ustrezal, vizualno pa nam žal ni všeč, zato iščemo kakšno podobno alternativo.

nissan note je tudi podobno velik.

New Report

Close