Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BMW – Bosansko Motorno Vozilo

BMW – Bosansko Motorno Vozilo

Matr si kup BMW-bosansko motorno vozilo, za gume mu zmanka, avto že tko ne gre nikamor v sneg, pol je busanc pa še brez gum… matr božjo… je pa stojim tem zarad busanca…

Včasih se je dobro malo ustaviti.Takrat imaš čas za premišljevanje.

BMV je pomenilo v bosni Bajevič, Marič, Vladič…

Naša južna brača, velika kola pa ketne okol vrata namesto na kolesih. … hahahaaaa

Bei Mercedes Weggeworgen

Ja točno to pol pa skače kle okol avta pa gleda one, aaa gume zlizane, ajga busanca… snega pa 7,5cm ta pa počez cez cesto… matr vola sm besn…

Jaz ne vidim kaj dosti odraslih busancov v starih bemvejih. Bolj mularijo. Star BMW je pubertetniški avto.

BMW je za mlade hitre voznike

Audi je babji avto se pravi za babe

Mercedez pa je za umirjene stare penzioniste

Wolksvagen ima pa itak vsak, ki ima 5 minut cajta

Vsak, ki si kupi velik avto in mu potem zmanjka za gume in vzdrževanje je busanc.



Pusti ti avtomobilizem in raje povej kaj o osnovah ekonomije. V ekonomističnih teorijah si ti briljanten. Se ti vidi, da si široko razgledan, poglobljen in načitan.

Busanc? Kje pa je ta dežela Busna?

Busanc pomeni določen state of mind. Nima toliko veze z državami in državljanstvi.

Jih pa ni … policisti kje ste da rešite tega one ajga gorenca. Busancu pa lepo 500 na plačilni nalog ne pa poštene ljudi zezat.

Bi imel polcaji k bi mogel še rint km v hrib tega kukr busanca, zato jih pa ni blo.
Drgač pa grejo taki kukr busanci tud men mal na živce.

ker ve da to pomen Boljš Met Wolkswagen

in ne zna VW napisat 🙂 volksvagen ali kako? Volcje vozilo?

Joj, to je pa res. Kolegica je pred leti imela nekega BMW-ja. Se dobimo na pijači, potem gremo domov, tako nežno naletava sneg, glih se ga je malo prijelo – ona pa ni mogla na ravnem speljat. :)) Je bilo kar malo komično.

A ni bmw bring me woman? Keri tip ve, če drži?


Takšne ki na avto palijo ne bi hotel. Kaj ji naj auspuh not tiščim?


Takšne ki na avto palijo ne bi hotel. Kaj ji naj auspuh not tiščim?[/quote]
Ma tvoj bavarc clo dva?;)

Joj, to je pa res. Kolegica je pred leti imela nekega BMW-ja. Se dobimo na pijači, potem gremo domov, tako nežno naletava sneg, glih se ga je malo prijelo – ona pa ni mogla na ravnem speljat. :)) Je bilo kar malo komično.

…to se lahko zgodi 1x ali 2x letno…ostalih 363 dni je pa njej komično, ko mimo vas pelje na cesti ali še bolje ko zjutraj sede v segret avto, ko vi praskate šipe 🙂 veš kako je šele to meni komično…vsak dan, že par mesecev 🙂

Jaz imam avto v garaži, močno mašino, tako da mene sigurno ne prehiteva, če vozi po predpisih, tako da ne vem, komu je tvoje sporočilo namenjeno. Predvsem pa je moj avto primeren tudi za na sneg, saj držimo v državi, kjer je to nujno.
Jao, kateri avto pa danes ne potegne 130 na avtocesti? Še največji švohnež.

New Report

Close