Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ženska za nove izkušnje

Default avatar

86pero

Sem sveže ločen 35 letni moški iz Maribora, rad bi malo užival ampak zaradi službe težko zahajam v lokale kjer bi spoznal kakšno žensko, zato me zanima če je kakšna dama, punca ki ima podoben problem in bi se rada dobila.
Imam svoje stanovanje, nisem zakompleksan, rad bi se malo izživel

Lp
Jan
Default avatar

danes neprijavljena

86pero je napisal/a:
Sem sveže ločen 35 letni moški iz Maribora, rad bi malo užival ampak zaradi službe težko zahajam v lokale kjer bi spoznal kakšno žensko, zato me zanima če je kakšna dama, punca ki ima podoben problem in bi se rada dobila.

Lp
Jan
Pogled od strani: glede na to, da si uporabil izraz "dama", bi se upala stavit, da so k tvoji ločitvi pripomogli razni portali za spoznavanje. Sicer pa veliko sreče pri iskanju.
Default avatar

danes neprijavljena

86pero je napisal/a:

Lp
Jan
Pogled od strani: glede na to, da si uporabil izraz "dama", bi se upala stavit, da so k tvoji ločitvi pripomogli razni portali za spoznavanje. Sicer pa veliko sreče pri iskanju.
Default avatar

Zatežena

danes neprijavljena je napisal/a:
86pero je napisal/a:

Lp
Jan
Ti neprijavljena,a si loh malo manj zatežena. Spravi se kaj delat. Če te njegova tema moti, jo preskoči. Vsako temo uničiš. Socialka brez življenja.
Default avatar

86pero

Ločen sem ker se je žena odselila na Novo Zelandijo zaradi službe, jaz pa imam družino in službo tukaj! Niso se mi ženske zasrale, niti najmanj!
Ti pa če si zatežena pa prosim ne komentiraj!

Sem vsaj odkrit pri svojih željah!
Default avatar

BonicaMellucci

86pero, iščete žensko za seks?
Default avatar

Svašta jao

BonicaMellucci je napisal/a:
86pero, iščete žensko za seks?
A ni očitno? K*** so predrage.
Default avatar

F.U. Karil

Ja miško, hop v avto pa na Dunaj v Babilon 1...
Aja, ti bi se zastonj izživljal...

Jeba.

P.s.: Žena ti je ušla na Novo Zelandijo? WTF?
Default avatar

kaktussssss

Spet en, ki bi "damo", pa ne ve, da "dame" niso zastonj. Pa odkod vam f*kfehtarjem ideja, da si vas ženske tako blazno želimo, da samo čakamo na enga frišno ločenega, ki bi se rad izživljal? A to vam prijatli za šankom lažejo, da to obstaja? Lepo ti kunde napiše, da naj se mu javi ena "dama", da si bo lahko spraznil jajca, pa jasno, evo, v vrsti stojijo. Vsaka si blazno želi enmu biti vreča za praznjenje.
Komaj čakamo.
Default avatar

86pero

BonicaMellucci
Sam ne vem kaj hočem, najprej ja, priznam
Default avatar

Gužva

kaktussssss je napisal/a:
Spet en, ki bi "damo", pa ne ve, da "dame" niso zastonj. Pa odkod vam f*kfehtarjem ideja, da si vas ženske tako blazno želimo, da samo čakamo na enga frišno ločenega, ki bi se rad izživljal? A to vam prijatli za šankom lažejo, da to obstaja? Lepo ti kunde napiše, da naj se mu javi ena "dama", da si bo lahko spraznil jajca, pa jasno, evo, v vrsti stojijo. Vsaka si blazno želi enmu biti vreča za praznjenje.
Komaj čakamo.
O sem se nasmejala. Točno tako.
Default avatar

mfgmfg

kaktussssss je napisal/a:
Komaj čakamo.
Podpis.
Sicer menim, da ene želijo moškega samo za sex, ampak ker so doma zelo nesrečne, pa nimajo moči, da bi odšle od svojega moškega ali pa imajo zelo nizko samopodobo ...
Default avatar

mhm ja

Ali boš vložil čas in trud, da jo nategneš tako in drugače, ali denar.

Eni pa ste optimisti.
Default avatar

Zainteresirana Metka

86pero je napisal/a:
Ločen sem ker se je žena odselila na Novo Zelandijo zaradi službe, jaz pa imam družino in službo tukaj! Niso se mi ženske zasrale, niti najmanj!
Ti pa če si zatežena pa prosim ne komentiraj!

Sem vsaj odkrit pri svojih željah!
A ti samo živiš ločeno, drugače pa si poročen?
Default avatar

Tyblata

86pero je napisal/a:
Ločen sem, sva se prav ločila
Ali se lahko tudi narobe ločiš? :))))
Default avatar

Popay

Avtor, sodeč po teh odgovorih, ki jiih lahko tukaj prebereš, se ti slabo piše.
Zoran Predin poje ... Bolj star bolj nor...., za poštene možkarje pa velja v virtuali tako nekako, bolj iskren, bolj jeben na suho s strani žensk, hehe.
Po tem sodeč, je današanji čas, za moške romantike čista utopija. No ja, je pa res, da je včeraj pa ena ženska jokala, kako ji je hudo, da si tip ne najde več časa za njo...., kakor obrneš, vedno se najde nekdo, ki je jeben zaradi svoje želje.
Default avatar

Imam 10 let več kot ti!

Sem še samska, imam najemniško stanovanje, nimam službe...a bi bila dobra?
Default avatar

Thorrr

Popay je napisal/a:
Avtor, sodeč po teh odgovorih, ki jiih lahko tukaj prebereš, se ti slabo piše.
Zoran Predin poje ... Bolj star bolj nor...., za poštene možkarje pa velja v virtuali tako nekako, bolj iskren, bolj jeben na suho s strani žensk, hehe.
Po tem sodeč, je današanji čas, za moške romantike čista utopija. No ja, je pa res, da je včeraj pa ena ženska jokala, kako ji je hudo, da si tip ne najde več časa za njo...., kakor obrneš, vedno se najde nekdo, ki je jeben zaradi svoje želje.
A veš da sem ravno včeraj gruntal o tem. Nalašč se ne zapletam kar z vsemi ki mi prekrižajo pot , ker si želim normalne , fer veze z normalno babo...če tega ni, mi pač samski lajf dokaj ustreza. FF sem se pa tud že naveličal.
Sem pa začel gruntat, pa koji qurac mi je tega treba...najraje bi spet začel babe ganjat in jebat...mogoče pa vmes pade kakšna normalna hehe
Default avatar

40letnik

Odkod pa si ti, ki si samska?