Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pomoč – Desiderius_da_Pietri

Pomoč – Desiderius_da_Pietri

Zasledil sem temo, ki jo je objavil Desiderius_da_Pietri. Išče pomoč v stiski. Razumem to in vsak pride v stisko. Ampak kar nekaj ljudi objavi temo v kateri napiše svojo stisko in dobijo lepo mero negativnih odgovorov.

Zakaj se dela ta razlika kljub temu, da ima dostikrat zelo neprijazne odgovore oz. poda odgovore na katere misli, da ima vedno prav?

Lep pozdrav

Vedno je pameten okoli življenjskih zadev, zdaj pa on prosi za pomoč ravno pri tistem, kjer je vedno pamet solil…

No Desiderius_da_Pietri nobenega odgovora ne dobim? Zakaj zdaj ta ignoranca?

nova
Uredništvo priporoča


In ti?
Bildaš ego na nekoga, ki upa vprašati??


In ti?
Bildaš ego na nekoga, ki upa vprašati??[/quote]

A ne dela Desiderius_da_Pietri tega? Polni svoj ego? Samo provocira, da ima kaj početi za vikend in ”joka” da mu je hudo. Kje pa je bila njegova bolečina ko je drugim jo prizadejal?


In ti?
Bildaš ego na nekoga, ki upa vprašati??[/quote]

A ne dela Desiderius_da_Pietri tega? Polni svoj ego? Samo provocira, da ima kaj početi za vikend in ”joka” da mu je hudo. Kje pa je bila njegova bolečina ko je drugim jo prizadejal?[/quote]

Dej ne tež!

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ker je tu pokazal svojo osebnost. Zato pomagaš ali ne pomagaš nekemu “poznanemu” človeku, medtem ko pri tebi pač ne vemu, kdo naj bi bil in kako naj ti pomagamo, poleg tega gre zelo pogosto zgolj za provokacijo.

Hitro pozabite besede nekoga, ki je prizadel ljudi. Bil je pameten zdaj pa joka, ker rabi nekoga, ki bo napolnil njegove baterije egoizma. Na žalost poznam nekaj takih primerkov (tudi v moji familiji), ki najdejo nekoga da ga psihično zmolzejo, ko jim zmanjka drugih… Zakaj bi mu zdaj nekdo pomagal?

Še vsakega ste skritizirali, ki je povedal realnost. Tako pač je pri ljudeh…

Ja no, saj. Glavno, da si ti brez napake, zmeraj vse prav narediš in zato nikoli ne boš nucal kakšne pomoči.
Ubošček.

Ja no, saj. Glavno, da si ti brez napake, zmeraj vse prav narediš in zato nikoli ne boš nucal kakšne pomoči.
Ubošček.[/quote]

Imam hude težave, ki se jih ne da rešiti čez noč in zelo dobro vem kako je v stiski. Ampak tega ne bom objavljal in jambral ljudem, ker sem sposoben sam rešiti svoje probleme oz. ne bom obremenjeval drugih, ker vem da imajo drugi tudi težave. Zame je pa revček on, ker ni sposoben sam rešiti svojih ”težav”, če se temu sploh lahko tako reče. Jokcat po forumu za nekaj je res klic po pozornosti…

Nisem opazila, da bi Desiderius koga žalil in si bildal ego. Pove pa racionalno in reče bobu bob.


In ti?
Bildaš ego na nekoga, ki upa vprašati??[/quote]

A ne dela Desiderius_da_Pietri tega? Polni svoj ego? Samo provocira, da ima kaj početi za vikend in ”joka” da mu je hudo. Kje pa je bila njegova bolečina ko je drugim jo prizadejal?[/quote]
Glej, tvoje zmerjaško pljuvanje je samo odraz, tega, da ga nikoli nisi niti skušal dojeti, kot človeka.
In nič naj te ne skrbi, nisi se dobro skril.

Gost♥

Sem pričakoval, da me bo nekdo napadel. Razumem, ker me ne poznaš 🙂

Biti pameten na področju, kjer lahko vsak pride v težave in biti prepričan v to, da se njemu to ne more zgoditi…


Potem pa odpri oči. 🙂


Kdo te je napadel? Se ti ne zdi, da si ti prvi poizkusil osvinjati nekoga?
Razmisli, če morda le ne žanješ, kar si posejal.


Kdo te je napadel? Se ti ne zdi, da si ti prvi poizkusil osvinjati nekoga?
Razmisli, če morda le ne žanješ, kar si posejal.[/quote]

S teboj nimam težav in te ne bom žalil, čeprav si že dvakrat grdo besedno udaril po meni 🙂

Tudi meni gre Pietri ne tako redko na živce.

Ni tako malokrat mantral in poročal o tem, da je njemu življenje s 5-10.000 evri mesečno – čisto normalno.

Pa ne, da sem mu zavisten.

S takimi zapisi le frustrira veliko večino ljudi na tem forumu, ki o 5000, za njih popolnoma NEDOSEGLJIVIH evrih mesečno, lahko samo sanjajo.
Ljudje so pač zavistni in mnoge take “objave” in hvaljenja drugih – prizadenejo.

Gre pa mogoče tu za načrt vesolja. Nekateri bodo vedeli, o čem govorim.

Čisto možno je, da je težavo (sicer sploh ne vem, kakšno ima in me tudi ne zanima) , “priklical” sam in mu jo je vesolje, ker je to z njegovim načinom “iskal”, tudi poslalo.

To je torej njegova naloga, ki jo bo pač rešil, kakorkoli jo bo pač rešil.

Lahko sicer svetujete, sem pa prepričan, da nasveti ne bodo pomagali. Tudi zato, ker se ima mož za pametnega…

Ego.press


Kdo te je napadel? Se ti ne zdi, da si ti prvi poizkusil osvinjati nekoga?
Razmisli, če morda le ne žanješ, kar si posejal.[/quote]

S teboj nimam težav in te ne bom žalil, čeprav si že dvakrat grdo besedno udaril po meni :)[/quote]
Zanimivo! Zdaj je že resnica grda.

Gost♥

Še enkrat navajam, da s teboj nimam nobenih težav in bi želel, da tako ostane, ker nisem prišel sem, da bi se kregal s kom. Napisal sem, da Desiderius_da_Pietri ima težave katere bo pač moral sam razrešiti. Ker pa je že velikokrat napisal stvari, ki niso bile primerne, je sedaj od mene postavljen pred to temo, na katero še vedno ni bilo odgovora z njegove strani…

In kdo si ti?

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

In kdo si ti?[/quote]

Nekdo, ki ima dovolj pametovanja nekaterih ljudi, ki jim je dolgčas v življenju in ne znajo početi drugega kot škodavati nekomu. Pričakujem njegov odgovor zakaj je tega treba…


Imaš težave z mano, ker ne prenesem bevskačev in lažnivcev!

Ja hudo je, če te več ljudi postavlja na laž, pa še kar bevskaš!

In kdo si ti?[/quote]

Nekdo, ki ima dovolj pametovanja nekaterih ljudi, ki jim je dolgčas v življenju in ne znajo početi drugega kot škodavati nekomu. Pričakujem njegov odgovor zakaj je tega treba…[/quote]

Piši mu na ZS, pa se tam zmenita.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Nekdo, ki ima dovolj pametovanja nekaterih ljudi, ki jim je dolgčas v življenju in ne znajo početi drugega kot škodavati nekomu. Pričakujem njegov odgovor zakaj je tega treba…[/quote]

Piši mu na ZS, pa se tam zmenita.[/quote]
To pa ne! Lahko izgubi status bevskajočega cucka!

New Report

Close