Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vidi Kavtičnik je musliman

Vidi Kavtičnik je musliman

A se kaj ve, kdaj je vstopil med mohamedance? In zakaj? A Saudska Arabija bolje lačuje?

On ni noben musliman, on je samo KOMPENZATOR.

Kompenzira pač, ker je po glavi plešast, je za “ravnotežje” pustil brado, ki sicer ne zgleda prav nič lepa, ampak očitno je njemu všeč.

Kaj naj bi kompenziral? Lobanjo ne moreš kompenzirati niti s skalpom!

Se samo spomnite drnovška, kakšno sramoto je delal Sloveniji. Dokler se ni pojavila Tina, Rebeka,…., Melanija so mnogi mislili, da smo Slovenci tako grdi, izpostavljeni radiaciji …

A da je njemu všeč? Ponavadi nas gledajo drugi, ne sami sebe, razen narcisoidnega pahorčka …

Mogoče je všeč njegovemu partnerju, ko mu žgečka brada ritno lukno.

Primerjati Drnovška in Rebeko :((((

No ja, tudi ostali pisanje je kar na istem nivoju …

še vedno si lahko zariješ škarje v optični aparatus, pa boš gledalo točno nič… in nihče te ne bo motil.

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Primerjati Drnovška in Rebeko :((((

No ja, tudi ostali pisanje je kar na istem nivoju …[/quote]

Pri tvojem nivoju, pa se ti da komentirati takega primitivca?

brado potegne preko skalpa

Kaj je me ne zanima samo ženo ima pa totalen avion od bejbe. Noro lepa v faco.

Kaj, da ne kompenzira…. zdaj je to postala prav moda med moškimi. Če so po glavi plešasti, si mnogi pustijo prav dolge nagravžne brade. Peter Poles je isto naredil, po glavi je plešast, uravnotežil se je z brado.
Meni je brez veze, ampak jaz nisem plešasta, pa brada mi tudi (še) ne raste:))))

pa kaj je z vami….a pa res nimate drucga kokr z bradami se ukvarjat….
bodte raj ponosni na naše spšportnike pa naj vas ne briga a ma brado al je plešast

Tudi jaz sem jo videla zadnjič in je res huda.

Njena slika?

Drnovšek in še kar precej drugih, je skriti potomec Ivana Mačka Matije, klavca slovenskega življa.
Podobnosti med njimi in grdim očetom se ne da spregledati.
Tudi bezanja po ritnih luknjah ne.


To je Maša Požar Kavtičnik, hčerka Bojana Požarja.

res je, kot recimo Poles peter pa še marsikdo..meni izgleda obupno, pri obeh..

A je to hči od Barbare Drnač?

Ne, ni. Mislim, da onedva skupaj nimata otrok. Požar ima hči Mašo, od Vida ženo, Barbara pa Terezo, se mi zdi..

New Report

Close