Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek uporaba pay safe kartice

uporaba pay safe kartice

Živjo

Kako se uporablja pay safe kartica, presume za pomoč… in kje?
Mi lahko kdo napiše, prosim, hvala

Kartice imajo različne vrednosti, denar z njih pa pobere takoj ko vpišeš 16 mestno kodo kartice in potrdiš plačilo, plačuješ prek spleta kjer je to omogočeno. Na kartici po nakupu lahko ostane nekaj denarja, čeprav si jo uporabil, ker pač nisi porabil vsega. Lahko jo uporabiš večkrat
Lp

Kolikor sem bral, si pri Paysafe Card narediš račun, ki ga nato polniš tako, da s kartic, ki jih kupiš v trafiki ali na pumpah, pretipkaš kodo. Skratka, zelo podobno kot predplačniška telefonija (npr. Mobi). S sredstvi na računu pa potem plačuješ, kjer pač podpirajo ta Paysafe Card. Ampak pazi, nekje v drobnem tisku piše, da ti kar nekaj odtegnejo, če 12 mesecev nič ne plačaš. Lahko si naročiš tudi predplačniško MasterCard kartico, ki te sicer košta 10€ na leto, jo pa zato jemljejo, kjer pač jemljejo MasterCard.

Še moj namig. Skoraj raje si pri Revolut omisli predplačniško MasterCard, plastična z veljavo 3 leta te košta 6€ za dostavo, virtualna (izključno za spletna plačila) je celo zastonj, če je edina, polniš jo z bančnimi nakazili, z drugo kartico ali ti kakšen drug uporabnik hipno kaj nakaže, predvsem pa pri nekem zmernem prometu ni provizij, takisto ni penalov za neaktivnost. Edino to je res, da morda ne bo delovala (ali pa z omejenimi zneski) pri, recimo temu, pol legalnih zadevah, npr. gamblanje, pr0n, kur*arija…. A ja, pa obvezno rabiš jabolčni ali androidni telefon.

nova
Uredništvo priporoča

smarpaycard je bolj praktična. uporablja se isto kot obična mastercrd. nobenega odpiranja rčunov l pa kaj takega… kupš in začneš zaprvljat

New Report

Close