Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri monovec/monovka vam gre najbolj na živce?

Kateri monovec/monovka vam gre najbolj na živce?

Meni je sicer šel najbolj na živce Modri, ampak zdaj naj bi bili vsi njegovi komentarji brisani. Zdaj mi gre pa najbolj na živce ta z nickom (hm,). Dela se nekaj kvazi vernika, pljuva pa dejansko po vseh, ki mu niso po godu. To me pa res razjezi.

Kdo pa gre vam na živce?

Ti, ker odpiraš takšne negativne teme !
Popravi se na +

Žoga jasno. Ker misli da je nad vsemi, da o vsem vse ve in je požrla vso pamet tega sveta, poleg tega se pa začne potem tako zapletat z “in potem je on rekel, da sem mu povedala, da je ona rekla kako on pravi…..”

nova
Uredništvo priporoča

Modri mi je bil zoprn in sem prav vesela, da ga ni več tukaj s svojim kakanjem po vseh temah in s svojim žaljenjem določenih skupin ljudi.
Drugi me ne motijo toliko. Kakšen bolj, drugi manj, ampak Modrega noben ne more dohajati.

TI.Nisi popolnoma “gladka” v glavo.

Meni pa – nik:
lalalala
kaj je
se mi zdi
ne vem če
lahko da
rada bi
počeni ste
važno je
lepotec
vara me
baba se kurba
dec je pjanc
…….cel kup vas je, ki ste blesavi, lahko pa, da je to le en.

V glavnem, tema je kr neki, obešate se pa na registrirane, ker ste brez jajc, da bi pisali registrirani oz. vedno z istim nikom.

Kako se lahko name pozabi?? Sramota!!!

ko mi bo šel kak nick na živce, se fentam ☺
prevzemam vso odgovornost, kaj berem po lastni volji ☺

Barca.
Ker odgovarja na vse, pa o marsičem nima pojma. No, ji pa vsaj dolgčas ni.


Jaz ne bi bil rad advokat “Modrega vala” ker se tudi jaz včasih ne strinjam z njim, ampak jaz vas res ne razumem, zakaj Modrega Vala enostavno ne ignorirate, če vam gre tako hudičevo na živce? Zakaj ga berete, če vam je zoprn?
Saj se da. Čist enostavno je. Takoj, ko vidiš njegov avatar in napis Modri val, pač preskočiš. Jaz tukaj res ne vidim problema.
Mene bolj skrbi nekaj drugega. Mene bolj skrbijo tovrstne likvidacije bananja oziroma onemogočanje pisanja. Prav nagravžne so nekatere “mone”, ki gredo moderatorki zatožit svojega besednega nasprotnika kateremu s pisanjem niso kos. Tele likvidacije so tipična dejanja oblasti, ne pa dejanje argumenta.
Najbolj podlo in najbolj nagravžno je pa to, da človeka ki ti ni všeč, pospraviš in mu onemogočiš pisanje, kar pomeni, da mu onemogočiš izražanje drugačnega mnenja, kot ga imaš sam.
To so pa delali v nam vsem znanem prejšnjem režimu, ki je svoje drugače misleče enostavno onemogočil tako, da so jih je zmetali v jame.
A ignorirat svojega besednega tekmeca se ne da?

Meni pa tipi in tipinje, ki se znašajo nad samskimi, ker so sami v nesrečni vezi. Potem pa hodijo sem gor in pljuvajo po samskih.
Isto velja za tiste, ki pljuvajo recimo po pasjeljubcih, knjigoljubcih, športoljubcih… so pač nezadovoljni sami s sabo, zato pljuvajo po drugih.

Ne primerjaj knjigoljubca z pasjeljubcem, ker to ni primerljivo med sabo.
Če nekdo doma na postelji ali plaži, bere knjigo, to ni moteče za niokogar.
Če pa pasjeljubec s svojim psom cikcaka po pločniku in pusti, da njegov pes ovohava mimoidoče ljudi, da se morajo vsi mimoidoči umikat njegovemu psu, da je zaradi psov vse posrano in poscano…..to je pa polpolnoma druga katagorija ljudi, ki pa JE moteča in to ZELO. Kdor bere knjigo da ostalim mir. zato so kritike na račun pasjeljubcev še kako na mestu.

Brez moci argumentov posezejo nekateri se preradi po argumentu moci.

Se pa pridruzujem nekomu zgoraj: prevzemam vso odgovornost za to, kaj berem (in cesa ne).

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne primerjaj knjigoljubca z pasjeljubcem, ker to ni primerljivo med sabo.
Če nekdo doma na postelji ali plaži, bere knjigo, to ni moteče za niokogar.
Če pa pasjeljubec s svojim psom cikcaka po pločniku in pusti, da njegov pes ovohava mimoidoče ljudi, da se morajo vsi mimoidoči umikat njegovemu psu, da je zaradi psov vse posrano in poscano…..to je pa polpolnoma druga katagorija ljudi, ki pa JE moteča in to ZELO. Kdor bere knjigo da ostalim mir. zato so kritike na račun pasjeljubcev še kako na mestu.

Moč argumentov lahko meriš z nekom, ki debatira argumentirano. Ko nekdo debatira z žaljivkami, si ti bedak, če mi razlagaš jedrsko fiziko. Zato mora tudi argument moči obstajati.

No, meni ne gre na živce nihče. Imam o nekaterih res dobro mnenje, spet drugi se mi ne zdijo ravno brihtni, ampak se z njimi ne obremenjujem.

Pod nivojem neke primerne komunikacije pa se mi zdi predvsem, kadar se neregistriran uporabnik spravlja na registriranega uporabnika na striktno osebnem nivoju. Običajno se iz takih postov jasno razbere, da neregistrirani redno spremlja objave registriranega in si naredi neko sliko registriranega kot osebnosti, sam pa o sebi seveda ne izda ničesar. Potem pa kritizira registriranega, medtem ko sam sebe prikazuje kot da nima napak. Pa tudi to mi ne gre na živce, se mi pa enostavno zdi pod nivojem.

Moč argumentov lahko meriš z nekom, ki debatira argumentirano. Ko nekdo debatira z žaljivkami, si ti bedak, če mi razlagaš jedrsko fiziko. Zato mora tudi argument moči obstajati.[/quote]
Če se imaš za pametnejšega od tistega, ki te, kot praviš, žali, potem ga ti s svojo inteligenco premagaj na inteligenten način z inteligentnimi besedami. Saj praviš, da se da.
Če ga pa ne moreš, ti še vedno ostane ignoriranje.
Tako preprosto, pa tako težko za vas nekatere, ki se imate za pametnejše.


To je neumnost.
Tudi ti se lahko oglašaš/pišeš neregistrirano. Če pa je tebi interes, da pišeš samo kot registriran uporabnik, pa to ni problem tistega, ki ni registriran, ampak je to tvoj osebni problem.


To je neumnost.
Tudi ti se lahko oglašaš/pišeš neregistrirano. Če pa je tebi interes, da pišeš samo kot registriran uporabnik, pa to ni problem tistega, ki ni registriran, ampak je to tvoj osebni problem.[/quote]

In si se oglasil.


To je neumnost.
Tudi ti se lahko oglašaš/pišeš neregistrirano. Če pa je tebi interes, da pišeš samo kot registriran uporabnik, pa to ni problem tistega, ki ni registriran, ampak je to tvoj osebni problem.[/quote]

Ti ne razumeš registriranih :). Moti jih, ker pišemo kot neregistirani, ker potem ne morejo ugotoviti, kdo je pisec. Radi bi ugotovili ali je to njihov sodelavec, sosed, znanec. In, ko pišeš neregistirano, ne morejo točno sestaviti profil pisca. Zato jih pa tako muči.
Seveda ne velja za vse registrane. Velja samo za tiste, ki se tako blazno nervirajo zaradi neregistranih, ker pač ne morejo ugotoviti vsega o njih.

Jaz imam rad vse.
Tudi tiste, ki mene ne marajo.
Nikogar nočem banat.


Se strinjam.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


To je neumnost.
Tudi ti se lahko oglašaš/pišeš neregistrirano. Če pa je tebi interes, da pišeš samo kot registriran uporabnik, pa to ni problem tistega, ki ni registriran, ampak je to tvoj osebni problem.[/quote]

Ti ne razumeš registriranih :). Moti jih, ker pišemo kot neregistirani, ker potem ne morejo ugotoviti, kdo je pisec. Radi bi ugotovili ali je to njihov sodelavec, sosed, znanec. In, ko pišeš neregistirano, ne morejo točno sestaviti profil pisca. Zato jih pa tako muči.
Seveda ne velja za vse registrane. Velja samo za tiste, ki se tako blazno nervirajo zaradi neregistranih, ker pač ne morejo ugotoviti vsega o njih.[/quote]

Napačno sklepaš. Pri neregistrirancih je potrebno malo več pozornosti, da ga preskočiš. Samo to.

Moč argumentov lahko meriš z nekom, ki debatira argumentirano. Ko nekdo debatira z žaljivkami, si ti bedak, če mi razlagaš jedrsko fiziko. Zato mora tudi argument moči obstajati.[/quote]

Moc argumentov lahko merim z nekom, ki debatira argumentirano. Ko nekdo debatira z zaljivkami, sem jaz bedak, ce ti razlagam jedrsko fiziko. Zato mora tudi argument moci obstajati?!?

Emmm… N’c ne stekam, ampak zih’r je kul.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Strinjam se z mačko in v končni fazi tudi z butlom.

New Report

Close