Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V JS je mobing, če novi šef zaheva, da podrejeni začnejo delat

V JS je mobing, če novi šef zaheva, da podrejeni začnejo delat

Tipična zgodba v JS.
Oddelek z nesposobnim šefom, noben nič ne dela, babe samo tračarijo in spletkarijo.
Pride nov šef/šefica, od podrejenih zahteva, naj začnejo delati, pričakuje rezultate, kakovost, ukvarjanje z delom, ne tračarijami.
Podrejeni se začnejo upirat, češ da oni tako delajo že 20 let in jim noben ne bo solil pameti, začnejo delati še manj in še slabše, novi šef/šefica nobenega ne more sankcionirat ali celo odpustit, ker jih ščiti zakon.
Podrejeni šefa/šefico obtožijo mobinga in dosežejo njegovo premestitev, sami pa še naprej delajo po starem.

Kaj če bi si ti nehalo namišljevati?

Zakaj meniš, da si namišljujem? Ne zanikam, da mobing ne obstaja, tudi v JS, in žrtve mobinga se mi resnično smilijo. A prikazujem, kako je pogosto z mobingom v JS.

Zakaj meniš, da si namišljujem? Ne zanikam, da mobing ne obstaja, tudi v JS, in žrtve mobinga se mi resnično smilijo. A prikazujem, kako je pogosto z mobingom v JS.[/quote]

eni vejo vse kar tako, iz lufta. tud ti?

Na žalost tvoje trditve še kako držijo.

Zakaj meniš, da si namišljujem? Ne zanikam, da mobing ne obstaja, tudi v JS, in žrtve mobinga se mi resnično smilijo. A prikazujem, kako je pogosto z mobingom v JS.[/quote]

eni vejo vse kar tako, iz lufta. tud ti?[/quote]

Iz izkušenj.

To je tud mal mučenja, da dvakrat tiščiš na vrh z isto temo. Saj slišimo dobro, ni treba večkrat ponavljat.

A pride potem nazaj tastar nesposoben šef?

Verjamem. Imam razlog, da verjamem.

je kar dostikrat tako, ja….

Ne, pride en še bolj nesposoben.

Nikogar ne ščiti zakon – ukineš delovno mesto, stvar urejena.

Nikogar ne ščiti zakon – ukineš delovno mesto, stvar urejena.[/quote]

Pa ne v JS……

Nikogar ne ščiti zakon – ukineš delovno mesto, stvar urejena.[/quote]

Pa ne v JS……[/quote]

Zakaj ne, stvar je povsem enostavna. Žal pri nadrejenih ni volje za izvedbo.

Pa ne v JS……[/quote]

Zakaj ne, stvar je povsem enostavna. Žal pri nadrejenih ni volje za izvedbo.[/quote]

O, pa je, je. Mobinga je v JS ogromno. Se spomnite uslužbenke na min za obrambo, mame 2 otrok, ki je naredila samomor?

O pa še kako lahko te odpustijo v JU. Ukinejo delovno mesto, pa je. Vem iz lastnih izkušenj

New Report

Close