Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Gospod PETROL – uspelo ti je, da si me nategnil !!

Gospod PETROL – uspelo ti je, da si me nategnil !!

Danes mi je Petrol ( nikoli več) pripeljal kurilno olje.
Poznam že vse njihove fore …. pa je temu danes spet uspelo! 🙁

Ko pride, imam pripravljeno cisterno. Se zaparkira…. da meter na nulo. In toči.

Včasih so me še morili z raznimi tekočinami, in medtem, ko sem šla po denar kar vlili noter :-))!
Za stolom v kabini je imel nebroj 5 x prodanih plastenk!! 🙁 Ker mu ne gledaš pod prste!!

VESTE KAJ JE DANES NAREDIL??
———————————————-

Ko je z muko (sem stara in sem gledala meter) dal na nulo, je potegnil cev do naše cisterne.
On toči in se umes pogovarja z eno svojo bejbo. Prav.

Grem stran, da ga ne motim in gledam ‘meter’. Natočilo se je nekaj čez 500 litrov.
Zašraufa pokrov na cisterni toliko, da je glih prijel.
Jaz rečem: ” To mora bit zašraufano!” ON: “Ne, to ni nič važno!”

Jaz vseeno zašraufam pokrov (minuta)!! Pridem ven, je imel on že pospravljeno cev in pokrite vse pokrove!!

Sem samo gledala, buljila? Kako mu je to ratalo?? Kje je končni rezultat??? Vse pokrito.
Koliko je bilo olja??? 540 litrov! Vauu.

Zakaj to delajo?? Zakaj stranki ne pokažejo končnega izkupička? ITAK ME JE NATEGNIL ZA VSAJ 20 LITROV.!! 20 X 80 = ????

Nisem en zelenc in vem, kdaj kdo nateguje. Ta Petrolovc me je! Imej tistih 15 € pa še tringelt sem
ti pustila :-((((!

NIKOLI VEČ PETROL !! Samo še OMW, kjer so že na linijah bolj prijazni!! 🙁

In sram naj bo vsakogar, ki okol prinaša stare ljudi!

Pa saj na cisterni bi lahko pritrdila pokrov sele takrat, ko bi on odpeljal….

Za tistih usranih 15 € skačete v luft, ki jih sigurno pušnete takoj naslednji dan ko kupite kakšno nepotrebno stvar??

nova
Uredništvo priporoča

No, jaz pa ti garantiram, da za tole ni kriv Petrol, ampak tale šoferdžija. Redno jemljem prek Petrola. Nobenih tekočin, do litra natančno, ker si tako naštima, da mu nikoli ne izteče več ven. Pa kakšno pritožbo ste napisali na petrol? Saj drugače ne morejo vedet, da vas njihov šofer goljufa. Je pa ta dobra, človek te nategne, ti pa mu poleg dragega olja še napitnino plačaš. 🙂

Ti ne verjamem. Na vseh petrolovih cisternah so v lanskem letu imeli revizorji preglede in na vseh so dali plombe in pregled nad števci. Šofer nikakor ne more zgoljufati. Ko si bila ti zunaj in je kazalo 500, dokler si ti noter prišla, gre 40 litrov tako hitro..

Bodi vsaj toliko poštena, pa povej, nakaterem koncu Slovenije je to bilo? Pri nas vedno pripelje isti, zelo prijazen (naredi celo uslugo in pelje polovico naročila v eno hišo in polovico babici, ki je doma 10 km stran) – pa to ne bi smel narediti.

Niti slučajno ne razumem, kaj je sploh kdo naredil – neke tekočine pa pokrovi?????

Tudi jaz ne razumem, kaj se je dogajalo.

A pokličeš pa rečeš – Potrebujem olje, pripeljite mi ga?? Jaz namreč rečem – Naročili bi 1000 litrov. Kolikor naročim, toliko dobim in toliko plačam.

Jaz tudi že po tlf povem, koliko bom vzela ter način plačila – to te vprašajo že ko pokličeš.
Voznik nastavi količino in ko se iztoči naročena količina, se črpalka sama izklopi.
Voznik medtem spiše račun.

Ti ne verjamem. Na vseh petrolovih cisternah so v lanskem letu imeli revizorji preglede in na vseh so dali plombe in pregled nad števci. Šofer nikakor ne more zgoljufati. Ko si bila ti zunaj in je kazalo 500, dokler si ti noter prišla, gre 40 litrov tako hitro..

Bodi vsaj toliko poštena, pa povej, nakaterem koncu Slovenije je to bilo? Pri nas vedno pripelje isti, zelo prijazen (naredi celo uslugo in pelje polovico naročila v eno hišo in polovico babici, ki je doma 10 km stran) – pa to ne bi smel narediti.[/quote]

Hahaha! Zakaj je pustil odšraufan pokrov? In rekel, da to ni nič. :=)

Jaz butelj ga grem zašraufat do konca (!) in pridem ven. V roku ene minute.

Je imeš šofer pospravljeno cev, in pokrite vse pokrove,

ZAKAJ ni počakal na/me? Zakaj delajo to? Da točno vidim, koli je stočil?
Pač OSTAJA sum. NIKOLI VEČ!! Itak me je pa muzlar okol prinesel za vsaj 15 €!!!

Če bi bil pošten, ne bi zapiral pokrovov. v MINUTI!!

OKEJ, mene so dons spet (in spet) nategnili. Povem za druge, da vas ne bodo nategovali!!

Kolikor je meni znano šoferji niso zaposleni pri Petrolu, temveč delajo pogodbeno.

Ti ne verjamem. Na vseh petrolovih cisternah so v lanskem letu imeli revizorji preglede in na vseh so dali plombe in pregled nad števci. Šofer nikakor ne more zgoljufati. Ko si bila ti zunaj in je kazalo 500, dokler si ti noter prišla, gre 40 litrov tako hitro..

Bodi vsaj toliko poštena, pa povej, nakaterem koncu Slovenije je to bilo? Pri nas vedno pripelje isti, zelo prijazen (naredi celo uslugo in pelje polovico naročila v eno hišo in polovico babici, ki je doma 10 km stran) – pa to ne bi smel narediti.[/quote]

Hahaha! Zakaj je pustil odšraufan pokrov? In rekel, da to ni nič. :=)

Jaz butelj ga grem zašraufat do konca (!) in pridem ven. V roku ene minute.

Je imeš šofer pospravljeno cev, in pokrite vse pokrove,

ZAKAJ ni počakal na/me? Zakaj delajo to? Da točno vidim, koli je stočil?
Pač OSTAJA sum. NIKOLI VEČ!! Itak me je pa muzlar okol prinesel za vsaj 15 €!!!

Če bi bil pošten, ne bi zapiral pokrovov. v MINUTI!!

OKEJ, mene so dons spet (in spet) nategnili. Povem za druge, da vas ne bodo nategovali!![/quote]

Če je pokrov odprt, to res ni nič. A ti misliš, da ima on čas tebe čakat, da se boš primajala ven? Ti veš, koliko strank imajo v enem dnevu in lovijo vsako minuto, ker se mi “zmišljujemo” kdaj bomo doma in lahko pridejo? Koliko pa sploh si naročila? Zakaj pa ne rečeš, da rabiš 500?? In je to to..
Še vedno nisi povedala, na katerem koncu Slovenije si.

S takimi pripovedkami se cena delnic viša, ne niža.

Zmenila bi se s tistim, ki ti je pripeljal.Mi nimamo nič s tem.Pa tudi zraven sta bila samo vidva.

Če je pokrov odprt, to res ni nič. A ti misliš, da ima on čas tebe čakat, da se boš primajala ven? Ti veš, koliko strank imajo v enem dnevu in lovijo vsako minuto, ker se mi “zmišljujemo” kdaj bomo doma in lahko pridejo? Koliko pa sploh si naročila? Zakaj pa ne rečeš, da rabiš 500?? In je to to..
Še vedno nisi povedala, na katerem koncu Slovenije si.[/quote]

Če tako razmišljaš, si eno govedo, ki molze zadnje kaplje!! 🙁 ČAKAT MINUTO? da se jaz majem???

In kaj bo, če povem, kdo sem? Iz kerega konca sem?? En pogodbenik je pripeljal!!
****** mali, ki se je naučl od 25-letne oblasti![/quote]

Res te ne razumemo..Nekaj se jeziš zdaj tukaj, zakaj pa nisi takoj ukrepala? Hm, pa še tringelt si mu dala? Ti res nimaš vse poštimano.
Ostali naročamo tako, da povemo, točno koliko bi radi naročili in točno toliko tudi dobimo in plačamo. Ti imaš pa kot izgleda nek svoj sistem…in svoje nezadovoljstvo še nagradiš.
Brez veze se zdaj razburjaš, sama si kriva.

Tudi ti boš enkrat stara in ti bo pamet počasneje delala.

Aja in zato ti lahko upravičeno kradejo? Kradeš tudi ti??

Ne jemljite tako resno, vsakodnevna histerična tema od Kiny je tole. Saj se vidi na prvi pogled.

Tudi ti boš enkrat stara in ti bo pamet počasneje delala.[/quote]

Ampak vseeno bom vedela, da mi ne pripelje Petrol, ampak pogodbeni sofer in ce bom sumila, da so me prejsnje leto prinesli okrog, bom nasledne leto pazljiva, predvsem pa se bom pritozila soferju in ne samo na forumu.

Lahko ja! :-)))) Pa sem spet falila…..

Kakšen gospod Petrol? Tako se piše šofer? Ti šoferju sploh niso zaposleni v Petrolu, imajo svoja podjetja in imajo imena in priimke. Petrol nima nič z njimi. Ogromno ljudi, ki poznam, naroča, še nikoli nobeden ni rekel, da mu je bilo kaj ukradeno, ti pa celo teorijo zarote o množičnih krajah. Imaš dokaz za obtožbe?

1. Petrol , njihova cifra – aroganca! Že tu sem falila!!

2. pripelje od 8 -12 ure (okej, smo doma :-)))

3. cel postopek je zgiraj opisan – ZAKAJ je skril pred mano (kupec, plačnik) vso rač. armaturo??
Pa saj ni tak idiiot, ker sem stara, da bom vse prenesla??

4. nisem nič palamudila, pa čarala 10 minut!! V eni minuti sem vse poštilamala in odštela denar!!

Zakaj mene napadate, ko vam želim povedat, kako vas lahko nategnejo? Res ne razumem, kako razumevajoče sprejemate vse. Prav, naj vas pa še naprej lupijo!
Od Petrola do enormnih kazni in do aresta… samo za kurje tatove. Res si zasližite tako bedno državo, ker ste sami še bolj pokvarjeni!

1. Petrol , njihova cifra – aroganca! Že tu sem falila!!

2. pripelje od 8 -12 ure (okej, smo doma :-)))

3. cel postopek je zgiraj opisan – ZAKAJ je skril pred mano (kupec, plačnik) vso rač. armaturo??
Pa saj ni tak idiiot, ker sem stara, da bom vse prenesla??

4. nisem nič palamudila, pa čarala 10 minut!! V eni minuti sem vse poštilamala in odštela denar!!

Zakaj mene napadate, ko vam želim povedat, kako vas lahko nategnejo? Res ne razumem, kako razumevajoče sprejemate vse. Prav, naj vas pa še naprej lupijo!
Od Petrola do enormnih kazni in do aresta… samo za kurje tatove. Res si zasližite tako bedno državo, ker ste sami še bolj pokvarjeni![/quote]

Go get laid…

…(očitno je bilo že dolgo časa od tega:)))

1. Petrol , njihova cifra – aroganca! Že tu sem falila!!

2. pripelje od 8 -12 ure (okej, smo doma :-)))

3. cel postopek je zgiraj opisan – ZAKAJ je skril pred mano (kupec, plačnik) vso rač. armaturo??
Pa saj ni tak idiiot, ker sem stara, da bom vse prenesla??

4. nisem nič palamudila, pa čarala 10 minut!! V eni minuti sem vse poštilamala in odštela denar!!

Zakaj mene napadate, ko vam želim povedat, kako vas lahko nategnejo? Res ne razumem, kako razumevajoče sprejemate vse. Prav, naj vas pa še naprej lupijo!
Od Petrola do enormnih kazni in do aresta… samo za kurje tatove. Res si zasližite tako bedno državo, ker ste sami še bolj pokvarjeni![/quote]

Go get laid…

…(očitno je bilo že dolgo časa od tega:)))[/quote]

Danes ob 11.45 uri.

Zamori me, ker mene vsi padajo. Ker nekaj povem.. Ker opozorim na previdnost!
Pa očitmo še vsi zaupate tej državi, ki vam (nam) je prodala, uničila vse, kar se je dalo.
Okej, uživjajte!

Kako točno te je nategnil? Meni še vedno ni jasno.

New Report

Close