Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

Razprave o popotniških destinacijah, mnenja glede izbora lokacij za počitnice in ideje za popolni dopust.

Potovanja.Over.Net

Potovanja.Over.Net

Zimske počitnice _ Terme Tuhelj

Default avatar

AnjaV

Zdravo,

mogoče vas letos navdušijo terme Tuhelj :)

Preverite njihovo ponudba ... http://bit.ly/2jUHpXU

In sporočite, kako ste se imeli, če se boste odločili ...

Lep dan!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anja V.

Potovanja.Over.Net
Forumi
FB: Potovanja.Over.Net
Priponke

TT in TO junij 2015 - Photo Ziga Intihar-176.jpg
(708.92 KiB)

Default avatar

bili enkrat

Mi smo bili enkrat v teh termah - pa me niso navdušile, ne prepričale. Mi smo bili poleti, ko so bili odprti zunanji bazeni, z zelo mrzlo vodo. Ob bazenu je tudi bar, ki ima ob šanku stolčke, na katerega se lahko usedeš in kaj popiješ. Ampak seveda lahko kakšnega tudi pokadiš, pepel pa otresaš kar v vodo, itak nihče ne reče nič. Tam lahko seveda poješ tudi pleskavice in čevape, roke in ostanke hrane na telesu pa seveda umiješ v bazenu.

Notranji bazeni so sicer kar veliki, ampak je higiena na tako poden nivoju. Na wc - jih in tuših smrdi, tako da komaj čakaš, da opraviš in lahko greš ven. (upam, da so to že kaj uredili). Enodnevni gostje, kateri imajo garderobe v zgornjem delu in potem na bazene pridejo po stopnicah dol, hodijo tja obuti - pa nihče nič.

Reševalci pa so zaposleni predvsem z svojimi pametnimi telefoni.

Tista slika, ki je objavljena v prvem postu, pa je igrišče za malčke. To je igralnicana na spodnjem hodniku, ki je povezan z jedilnico in bazeni. Odprta pa je mislim da urco dopoldne in urco popoldne.

Kar se tiče pa Term Olimije (oboje terme imajo iste lastnike), pa nimam ene same samcate pripombe, same pohvale nad vsem.

Torej mi kot družina, katera smo se enkrat odločili za paket počitnice v dveh državah (ali deželah) smo se po končanih počitnicah v en glas odločili DA Podčetrtek, NE in še enkrat NE Tuhelj.

Pa upam, da ta post ne bo zaradi negativnega mnenja zbrisan.

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net