Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kam naj gre na morje en star žrebec?

Kam naj gre na morje en star žrebec?

Kot lahko vidite iz naslova debate.
Kateri priobalni kraj bi bil primeren za dopustovanje starega pohotnega žrebca?
Omejite se na jadransko obalo, najraje na hrvaško.
Mora pa bit dovolj globoka in čista voda, da se da noter na glavo skakat al pa vsaj bombico.

Spodaj je tema, kjer ene upokojenke iščejo kam bi šle. Tudi one bi šle na Hrvaško.
Prečekiraj kam bodo šle in v lov :).

Spodaj je tema, kjer ene upokojenke iščejo kam bi šle. Tudi one bi šle na Hrvaško.
Prečekiraj kam bodo šle in v lov :).[/quote]
Une penzionistke iščejo plitvo vodo pa mivko. To ni zame, ker mi gre mivka v kopalke, pa me srbi po riti pol

nova
Uredništvo priporoča

Bedak, žrebci grejo v konjušnico… lipica bo pravšnja zate…


V Lipici nimajo morja.

Pojdi na križarjenje. Sredi Sredozemlja, sredi Atlantika (kamor pač greš) skoči na bombico. Nihče te ne bo pogrešal.

Koliko je to, star? 🙂


50+


50+


50+[/quote]

Pojdi na forum 50+. Tukaj se nobenemu ne da teh senilnih bedarij prenašat.


50+[/quote]

Pojdi na forum 50+. Tukaj se nobenemu ne da teh senilnih bedarij prenašat.[/quote]

Kje pa je tak forum? In…nisem vedela, da smo pri 50+ senilni??


50+[/quote]

Pojdi na forum 50+. Tukaj se nobenemu ne da teh senilnih bedarij prenašat.[/quote]
Kje pa je ta forum 50+?
Dal ti bom jaz senilnih bedarij!!!! Smrkla šmrkava!!!!
Brez starca ni udarca.


50+[/quote]

50+ 5 ali 50+ 20? 🙂


Če pelješ s seboj mlado kobilico, lahko greš tidi za Savo!


50+[/quote]

50+ 5 ali 50+ 20? :-)[/quote]
Kaj se pa tolko v ta leta spotikaš? A mi misliš točno številko svečk kupit za na rojstnodnevno torto?
Lahko bi pa že vedela, da ima star kozel trd rog.
In ko se star panj vname, to hajca ko hudič!


Če pelješ s seboj mlado kobilico, lahko greš tidi za Savo![/quote]Sava je premrzla.
Pa tud ne mislim kakšne žvali sabo v avtu vozit, ker pol avto preveč žre.


Če pelješ s seboj mlado kobilico, lahko greš tidi za Savo![/quote]Sava je premrzla.
Pa tud ne mislim kakšne žvali sabo v avtu vozit, ker pol avto preveč žre.[/quote]
Če je v avtu konj, kobilica ne uteži toliko, da bi avto požl več, kot lahko iztržiš od kobilice!
Kam vozim Mašo, pa ne boš izvedel, da bom v miru skakal bombico in lovil hobotnice!

Res je bolj ubog tale mon. Včasih pa se tudi kaj pametnega izve. Na primer teme o ogrevanju vse preberem.

Tukaj sem vse zvedel o Melaniji pa vse sem zvedel o psih, vse sem zvedel o menstruaciji, o belem toku in o srbenju nožnice…… ne morem pa zvedet, kam naj grem na morje.

Bermudski trikotnik … je globok, mističen – pa primerne oblike

Pa saj verjetno bi dobil več idej, če bi napisal, da si staro kljuse. Tega o žrebcu ti noben ne verjame, saj vidiš, da se norca iz tebe delajo 🙂

Kakšno morje… počasi se bo treba ozirat po pašnikih.

Zanimivo, avtor to čisto mogoeče to čist resno sprašuje, vi mu pa pišete, naj se vrže iz križarke v atlantik, buče.
Pa lej avtor, po moje najbolj, da greš s kakšno turistično agencijo, kjer je dosti športne ponudbe, turnir tenisa, odbojka, basket, zvečer animacije, kljub temu, da si sam se zna kakšna animatorka najti, ki te bo vzela vedno za rada v družbo, saj veš, one so kot medicinske sestre, enostavno morajo bit prilagodljive za vse ljudi, mislm, da je imel to kompas klub, pa sonček…..

Urbani tekači organizirajo konec aprila obisk Dubrovnika. Tja skoči, se boš dobro nalaufal in naplaval, žrebec stari :))))).

New Report

Close