Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ne morem več

Ne morem več

Ne zmorem več. Fertik je. Dovolj imam, dovolj je bilo. Grem na štrik. Hočem konec.

Želim to nekomu povedat, ker tega psihologu ne morem zaupat ker me lahko prijavi. Drugih pa nimam ali jih ne morem obremenjevat. Zato pišem tu.

Pisat in pisat je razlika.
Pišeš že samo iz tega se ne more nič razumeti in če še misliš tako kot pišeš, potem so tvoji zaključki logični.

Jebeno, ko postane štrik edino kar vidiš!
Pa toliko lepših stvari je na svetu, le videti si jih moraš želeti!


P.s. Od tistih, ki so po forumih grozili s špago, vem samo za eno bejbo, ki je uresničila napoved!
Ni tako enostavno zavezati zanko, ki lepo drsi in ob te, še poiskati drevo/špirovec.
Ne priporočam samomora.

Ravno psiholog je tisti, ki mu lahko najbolje zaupaš. Kam da bi te psiholog prijavil?

Štrik lahko popusti in si lahko zlomite nogo.
Been there, done that. (Ne zlomila noge.) Če boste imeli srečo, se vam lahko ponesreči. Če ne boste imeli sreče, tega ne boste nikdar vedeli.

Vseeno, pokličite na (01) 520-99-00 (med 19h in 7h), samo tako, da nekomu poveste, nihče vas ne bo nikamor prijavil.

Jaz, če bi imela vvsega dovolj, bi spokala en malo večji ruzak in šla na potovanje okoli sveta.
Brez načtrov, z zelo malo denarja, magari peš.
Prideš ozdravljen nazaj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

pogovor mimoidoče po telefonu:
Jaz te podpiram popolnoma v vsem. Še štrik ti bom prinesla, da se obesiš, če želiš.

No, ljudje smo si različni, jaz imam svojo visokost preveč rada, da bi se obesila zaradi bedarij. Sicer pa vsak po svoje.

New Report

Close