Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Drva – kje jih dobiti sredi zime

Drva – kje jih dobiti sredi zime

Drv nam je zmanjkalo. Kje jih lahko kupim sredi zime – suha bukova drva.

Mogoče lahko kdo koga priporoči, če je bil zadovoljen z nakupom? Smo v Vipavski dolini.

https://www.google.si/#q=bukova+drva+vipava

hvala bukovna za dober namen, vendar ne gre tako lahko

oglasi so stari, smo sredi zime, ko so drva v glavnem prodana, sem poskusila kupiti v trgovini, niso imeli suhih, skratka zavedam se, da je čas zelo neugoden, pa vseeno morda kdo ve

sicer ne vem če majo ravno bukova, ampak v mercatorju se jih da dobiti, ker jih je kolega nabavu. Pa fino je ker niso na prostem, tako da ji hkak dež, sneg itd ne navlaži

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Žal nisem iz vaših koncev tako, da konkretnega nasveta nimam.
Pri nas kmetje tudi pozimi prodajajo. Kaki večji kmetje. Je pa res, da je težje priti do suhih drv. Ker ponavadi kar frišne prodajajo in potem jih kupci sami sušijo. Ampak je za povprašat kmete, ki se bavijo s tem. Ziher se kdo najde, ki tudi suha drva prodaja.

Na kočevskem se jih da dobiti. Poizkusite na FB s kakšnim Kočevarjem.

hvala

Pa ste poklicali koga iz linka?

sem že klicala na 3 konce, pa slabo kaže

Povsod, od merkurja do živeksa na paletah. Na bolhi kolikor hočeš privat ponudb, potem imaš pa še firme, ki se ukvarjajo s tem od firme za topel dom naprej.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Merkur, Merkator, Obi…?

Kako daleč pa bi prišli po drva? Mi jih kupimo pri kmetu iz Grosuplja.

Da ti gre drv sredi zime zmanjkat je totalna malomarnost.

V kranju in okolici jih je povsod zmanjkalo!

Oglasi na bolhi so pa stari, eni pa celo prodajajo sveza drva


Ali pa huda zima. Letos je Vipavsko dolino dobro prepihalo.


Ali pa huda zima. Letos je Vipavsko dolino dobro prepihalo.[/quote]
Minilo je šele polovico zime, zato je to malomarnost.

Da pa nekdo jeseni nima dovolj denarja za kurjavo za celo zimo pa tistim s polno ritjo ne bo nikoli jasno. Ali pa jim manjka prostora in nimajo kam dati 10m drv.

Avtorica, zate bolje, da do konca zime zmrzuješ brez drv, le tako si boš naslednjo zimo drva priskrbela pravočasno. Res si malomarna.

No no no da zaprem gofljo vsem pametnjakovicem o tem da moras jeseni poskrbet za vsa drva:

Prejsnja leta se je VEDNO dobilo suha drva sredi ali tudi na koncu zime brez problema! Letos je fenomen da je zmanjkalo. Verjetno nas je veliko slo na kurjenje drv.

Kakorkoli bo že avtorica rešila zadrego glede kurjave, sem prepričan, da nasvetov ne bo več iskala na MON-u.
Človeku, ki je v stiski govoriti, da si je sam kriv je čista zloba. Pa kaj drugega v tej dolini šentflorjanski ni niti za pričakovati.
Sem že zasledil komentar na netu, da so si tisti ljudje, ki jih je v Italiji zasul plaz sami krivi. Kaj pa hodijo na dopust v takem vremenu.


Pametnjakovič je tisti, ki sredi zime jamra in pričakuje suha drva.

Na spletno stran drva na dom, kjer ponavadi kupimo brikete in vem, da prodajajo tudi drva.

Avtorica, ne samo,da si malomarna, si tudi lena, da bi sama pobrskala po spletu.


pokliči v Profiles na Razdrto. Tam bi ti znali svetovati. Sicer imajo pelete ampak pelete proizvajajo iz bukovih drv.


Ali pa huda zima. Letos je Vipavsko dolino dobro prepihalo.[/quote]
Minilo je šele polovico zime, zato je to malomarnost.[/quote]

saj te ni vprašala za “modre” nasvete. Če ne znaš konkretno svetovat,
bodi raje tiho. Kva se delaš pameten?

New Report

Close