Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poročen moški izlil ljubezen

Poročen moški izlil ljubezen

Kak mesec nazaj mi je kolega (zdaj bivši kolega), poročen moški, izlil svoje srce. Menda je izredno zaljubljen vame, bi imel družino z mano in vse tako naprej. In žena je grozna, same grde stvari.
Se mi je kar zasmilil, vseeno sem ga pa, logično, skenslala.
No zdaj pa na FB piše kako super je žena, kako jo ljubi in tako naprej :). Se mi žena kar smili, da živi s takim tipom. Verjamem, da je še kup drugih žensk, ki jim je izpovedal svojo ljubezen in kako grozno ženo ima. Na FB pa tak kot med do žene.
Tako, da samo vidim osladnosti na FB, že vem, da je avtor pokvarjen.

Če bi bil ekstra lepotec ali ekstra premožen, bi ženske lovil na eno od teh dveh kvalitet. Ker jih nima, mora prodajati ljubezen. Lažno, seveda. Tiste, ki mu nasedejo, si potem režejo žile (ne mislim dobesedno). Ker on žene ne bo zapustil, bo pa ona mogoče njega nekoč zbrcala, ko ji bo dano prebrati kakšno takšno ljubezensko izpoved. Srečna ti, ki si bila dovolj pametna, da nisi imela opravka z njim.

Priznam pa, da mi je bilo hudo zanj. Jaz sem mislila, da on to resno govori. In ker je kolega, se mi je celo smilil, ker sem ga zavrnila.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj praviloma naredi kriminalec po kaznivem dejanju? Zakrije sledi. Tako tudi on izliva čustva do žene na FB profilu, da bi zakril sledi, da mu je bila neka druga všeč. Čustva se izlivajo osebi na štiri oči, ne javno, to je zgolj predstava za javnost.

Kaj praviloma naredi kriminalec po kaznivem dejanju? Zakrije sledi. Tako tudi on izliva čustva do žene na FB profilu, da bi zakril sledi, da mu je bila neka druga všeč. Čustva se izlivajo osebi na štiri oči, ne javno, to je zgolj predstava za javnost.[/quote]

Vedno sem imela odpor do tistih, ki izlivajo čustva partnerju tako preko fb. No zdaj vem iz prve roke zakaj to počno :). Bljak.

Kaj praviloma naredi kriminalec po kaznivem dejanju? Zakrije sledi. Tako tudi on izliva čustva do žene na FB profilu, da bi zakril sledi, da mu je bila neka druga všeč. Čustva se izlivajo osebi na štiri oči, ne javno, to je zgolj predstava za javnost.[/quote]

Vedno sem imela odpor do tistih, ki izlivajo čustva partnerju tako preko fb. No zdaj vem iz prve roke zakaj to počno :). Bljak.[/quote]

To je stari trik. Je pa tako, da je moralo v tem primeru biti že dovolj hudo, da je šel tako zakrivat sledi. Očitno je okolica že sumila, morda tudi žena.

Priznam pa, da mi je bilo hudo zanj. Jaz sem mislila, da on to resno govori. In ker je kolega, se mi je celo smilil, ker sem ga zavrnila.[/quote]
Saj mogoče je v tistem momentu celo mislil resno. Si pač bolj hitro premišlja. V njemu je vihar. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ko pa ti je še ptej namenjal pozornost, ze pa ni motilo in si ga celo spodbujala. Drugače do tega ne bi prišlo


Dobro, ampak eni so dejansko zaljubljeni in to počnejo iskreno oziroma samo eni osebi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ja, seveda, vedno je ženska kriva. To sem vajena ja, da poročene ženske, katerih možje so f.fehtarji, napadajo ženske. Njihovi možje se slinijo po vsaki, žene pa namesto, da bi moža v rit sunile, letijo zmerjat druge ženske, češ, da lazijo za njenim slinastim možem.

Ja, seveda, vedno je ženska kriva. To sem vajena ja, da poročene ženske, katerih možje so f.fehtarji, napadajo ženske. Njihovi možje se slinijo po vsaki, žene pa namesto, da bi moža v rit sunile, letijo zmerjat druge ženske, češ, da lazijo za njenim slinastim možem.[/quote]

Med “ženska je vedno kriva” in “ženska ni sploh nikoli kriva” je še veliko drugih možnosti

Ja, seveda, vedno je ženska kriva. To sem vajena ja, da poročene ženske, katerih možje so f.fehtarji, napadajo ženske. Njihovi možje se slinijo po vsaki, žene pa namesto, da bi moža v rit sunile, letijo zmerjat druge ženske, češ, da lazijo za njenim slinastim možem.[/quote]

Med “ženska je vedno kriva” in “ženska ni sploh nikoli kriva” je še veliko drugih možnosti[/quote]

Glavno, da si ti obsodila mene, ki me ne poznaš, si zdaj zadovoljna :)?

Priznam pa, da mi je bilo hudo zanj. Jaz sem mislila, da on to resno govori. In ker je kolega, se mi je celo smilil, ker sem ga zavrnila.[/quote]
Saj mogoče je v tistem momentu celo mislil resno. Si pač bolj hitro premišlja. V njemu je vihar. :))[/quote]
oseba, hi se obrača po vetru in hitro spreminja stališča je nezanesljiva oseba in nezaupanja vredna.
Bi ti imel ženo, ki si hitro premisli. danes bo sicer tebi popolnoma kao iskreno rekla,da te ljubi, jutri bo že imela novega in njemu popolnoma iskreno govorila,da ga ljubi. In obakrat po tvoje misli celo zelo resno…. pa ja, če nekoga ljubiš iskreno, si ne premišljaš tako.
Pač nezanesljiva in nestanovitna oseba, ki te bi imela za nekaj časa za izkoristiti, potem te pa zavrže.


Saj mogoče je v tistem momentu celo mislil resno. Si pač bolj hitro premišlja. V njemu je vihar. :))[/quote]
oseba, hi se obrača po vetru in hitro spreminja stališča je nezanesljiva oseba in nezaupanja vredna.
Bi ti imel ženo, ki si hitro premisli. danes bo sicer tebi popolnoma kao iskreno rekla,da te ljubi, jutri bo že imela novega in njemu popolnoma iskreno govorila,da ga ljubi. In obakrat po tvoje misli celo zelo resno…. pa ja, če nekoga ljubiš iskreno, si ne premišljaš tako.
Pač nezanesljiva in nestanovitna oseba, ki te bi imela za nekaj časa za izkoristiti, potem te pa zavrže.[/quote]

Mene preseneča, da eni moški (verjetno tudi ženske, samo ženska mi še ni izlila srca) znajo tako v živo lagati. Tako resnično, da sem res imela občutek, da ne laže. Prav smilil se mi je. Jaz sem mislila, da so te njegove izpovedi resnične. Osebno me ni pritegnil, ker preprosto ni moj tip. Si pa predstavljam, da bi kaki ženski strl srce, ker bi mu verjela in ker bi bil njen tip.


oseba, hi se obrača po vetru in hitro spreminja stališča je nezanesljiva oseba in nezaupanja vredna.
Bi ti imel ženo, ki si hitro premisli. danes bo sicer tebi popolnoma kao iskreno rekla,da te ljubi, jutri bo že imela novega in njemu popolnoma iskreno govorila,da ga ljubi. In obakrat po tvoje misli celo zelo resno…. pa ja, če nekoga ljubiš iskreno, si ne premišljaš tako.
Pač nezanesljiva in nestanovitna oseba, ki te bi imela za nekaj časa za izkoristiti, potem te pa zavrže.[/quote]

Mene preseneča, da eni moški (verjetno tudi ženske, samo ženska mi še ni izlila srca) znajo tako v živo lagati. Tako resnično, da sem res imela občutek, da ne laže. Prav smilil se mi je. Jaz sem mislila, da so te njegove izpovedi resnične. Osebno me ni pritegnil, ker preprosto ni moj tip. Si pa predstavljam, da bi kaki ženski strl srce, ker bi mu verjela in ker bi bil njen tip.[/quote]

Mogoče se ti pa maščuje na tak način, da je ženi javno izjavil ljubezen. V vsakem primeru čim dlje od njega.

Sej, zdej, ko njemu nisi dala lahko daš komu, ki o bivših ženskah govorimo vse najboljše, hehe…..
Ma ja, tudi sam obsojam tipe, ki o svojih ženskah govorijo slabe stvari, da izpadejo, papki.
Spoštuj tistega s katerim živiš in ne utrujeje drugim z njim, če je žanska vsaj malo, (ko jo tip osvaja) za stvar je to najbolj odbijajoče osvajanje v smislu, kako ga ni sram pred samim sabo, ko slabo govoriš o svojih bivših.

Mene preseneča, da eni moški (verjetno tudi ženske, samo ženska mi še ni izlila srca) znajo tako v živo lagati. Tako resnično, da sem res imela občutek, da ne laže. Prav smilil se mi je. Jaz sem mislila, da so te njegove izpovedi resnične. Osebno me ni pritegnil, ker preprosto ni moj tip. Si pa predstavljam, da bi kaki ženski strl srce, ker bi mu verjela in ker bi bil njen tip.[/quote]

Mogoče se ti pa maščuje na tak način, da je ženi javno izjavil ljubezen. V vsakem primeru čim dlje od njega.[/quote]

Prej se mi je on smilil, zdaj se mi smili njegova žena.

Navadn pezde.


Recimo svoji ženi? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Se mi je zgodilo nekaj podobnega 🙂 S tem, da mi je ta izlival čustva že po pičlem 3-urnem poznanstvu, hehe. Sicer optično tip za ga postavit v vitrino, ampak meni ni sedel njegov karakter, kar nekaj me je motilo na njem, poleg tega, da je bil teoretično še poročen oziroma v ločitvenem postopku.
Sem ga polila s hladnim tušem in se je speljal stran. Nekaj mesecev kasneje se naenkrat spet prikazal in znova mislil, da mi bo kakorkoli simpatičen. Sem ga morala še ene 3x politi s hladnim tušem, da imam končno mir 🙂

Tako da avtorica, lahko pričakuješ, da to še ni zadnje kar si slišala od njega in se bo še kaj oglasil 🙂

Ja tudi takega sem že imela priliko spoznat, ki me je prvič videl pa je bil potem noro zaljubljen. Samo takih tako ne jemljem resno.
Ta, ki ga pa opisujem, je pa razočaranje, ker sem mislila, da je ok človek, pošten pa vse. Kolega sva bila že en čas. Sem ga napačno ocenila.
Zraven sem pa potem ugotovila, da je isto sceno naredil že eni drugi kolegici. Še slabše. Njen je na vrat spravil še svojo ženo. On seveda nič kriv.

So moški na zunaj, v bistvu pa nedozoreli mulci (bi rekla tam pri trinajstih, ko jih že hudo razganja, možgani pa ne dohajajo). Tudi pri 40 ali 50 bo tak tip še zmeraj razkladal: žena je grozna, hladna, zadirčna, sem nesrečen, se ločujem, otroci so nemogoči ….
Odgovornosti za svoje početje ne bo prevzel, pa če ga daviš. Zmeraj mu je kriv nekdo drug. Žena, starši, šef, vreme … Kot mulo, ki v trgovini ukrade igračo, potem pa se dere na mamo: ti si kriva, da sem kradu ker mi ji nisi hotla kupit …
Tako tule nekdo nagovarja bejbo, ji razklada, kako je nesrečen, v bistvu bi ga rad pa samo malo namočil. Pa zraven gleda, da ne bi zamudil doma večerje, ker žena božansko kuha.

Ja tudi takega sem že imela priliko spoznat, ki me je prvič videl pa je bil potem noro zaljubljen. Samo takih tako ne jemljem resno.
Ta, ki ga pa opisujem, je pa razočaranje, ker sem mislila, da je ok človek, pošten pa vse. Kolega sva bila že en čas. Sem ga napačno ocenila.
Zraven sem pa potem ugotovila, da je isto sceno naredil že eni drugi kolegici. Še slabše. Njen je na vrat spravil še svojo ženo. On seveda nič kriv.[/quote]
grozni so, tile ubožčki 🙂
smo bile štiri prijateljice v savni, kjer je bil en tak revček …. no, zelo lepo smo se pogovarjali, malo pošalili, malo je pojamral, da žena noče v savno, pa nas je povabil na pijačo, vse ok, fajn pogovor … ampak potem je vprašal, katera od nas gre zdaj z njim v sobo :)))))

Ja tudi takega sem že imela priliko spoznat, ki me je prvič videl pa je bil potem noro zaljubljen. Samo takih tako ne jemljem resno.
Ta, ki ga pa opisujem, je pa razočaranje, ker sem mislila, da je ok človek, pošten pa vse. Kolega sva bila že en čas. Sem ga napačno ocenila.
Zraven sem pa potem ugotovila, da je isto sceno naredil že eni drugi kolegici. Še slabše. Njen je na vrat spravil še svojo ženo. On seveda nič kriv.[/quote]
grozni so, tile ubožčki 🙂
smo bile štiri prijateljice v savni, kjer je bil en tak revček …. no, zelo lepo smo se pogovarjali, malo pošalili, malo je pojamral, da žena noče v savno, pa nas je povabil na pijačo, vse ok, fajn pogovor … ampak potem je vprašal, katera od nas gre zdaj z njim v sobo :)))))[/quote]
čist vseeno mu je bilo, katera bi šla


grozni so, tile ubožčki 🙂
smo bile štiri prijateljice v savni, kjer je bil en tak revček …. no, zelo lepo smo se pogovarjali, malo pošalili, malo je pojamral, da žena noče v savno, pa nas je povabil na pijačo, vse ok, fajn pogovor … ampak potem je vprašal, katera od nas gre zdaj z njim v sobo :)))))[/quote]
čist vseeno mu je bilo, katera bi šla[/quote]

Zakaj pa ne vseeno, saj jo je vsaka imela. Z nobeno ne bi ostal na suhem.

New Report

Close